Az eredeti hír itt.
2010-10-04 15:28:46
a gg-s pontok nekem is mindig ott vannak és csak a térképen látszódnak, leírás nincs hozzá, legalábbis még sosem találtam meg
berni

Előzmény: zakany (#274)
2010-10-04 15:18:14
Én most SD-re másoltam egyszerre Com, hu, GG ládákat 3 gpx filében..

Betöltött, minden megy..


..azt nem tudom, hogy normális-e (mert most csináltam először), hogy a GG pontok az útpontokhoz mentek be..
zakany

Előzmény: AlanTheWild (#273)
2010-10-04 15:06:34
Nálam hasonló a helyzet!
Én olyan extrém feladatot próbálok megoldani O550-essel, hogy az összes .com, .hu, gpsgames láda legyen rajta.
Nem darabolgatom a gpx-eket (nem is nagyon tudom hogyan kell... :) ), így egyben leszedtem a .hu-s ládákat, két pocket query-vel a .com cache-ket és egyben a gpsgames-eket.
Egyszerre nem lehet felmásolni, mert lefagy, ezért ez a sorrend amit követek:
- USB-re dug
- 2 db com-os gpx felmásol
- USB-ről le, beindít
- USB-re dug
- gpsgames gpx felmásol
- USB-ről le, beindít
- USB-re dug
- .hu gpx felmásol (ez a legnagyobb 30 MB)
- elindít
3-4 hetente újból leszedem a gpx-eket, hogy a friss logokat lássam, illetve a már megtalált ládák ne legyenek benne.
5-ből 3-szor megy a fenti módszer, de többször lefagy nekem is, ilyen aksik ki, újraboot és kezdem újra.
AlanTheWild

Előzmény: Csuhás (#272)
2010-10-04 14:58:20
Ha nagy ládalistát tölt rá az ember, akkor sokáig tart az első bekapcsolás. Oregon 300-al jártam hasonlóan vasárnap. Friss ládalistákat rátöltöttem, usb-t leválasztottam. A célpont közelében bekapcsolva hosszú percekig kínlódott. Végül én untam meg a dolgot, kb 10 perc után csak akku kivétellel tudtam kikapcsolni. Újra bekapcsolva a ládák elvesztek... Feladtam a dolgot. Hazatérve ismét letöltve a ládalistákat, és gond nélkül működött. Tanulság, még a gép közelében be is kell kapcsolni, hogy legalább a durva hibákat el tudjuk kerülni.
Csuhás
Moderátor

Előzmény: berni (#271)
2010-10-04 14:12:58
Nekem mostanában mindig lefagy ez a szerencsétlen. Betöltés közben megáll, a Garmin indítóképernyő el sem tűnik, kikapcsolom, majd újra be.
Most, a soproni verseny előtti éjjel 3/4 órát kínlódtam, mire végre sikerült rávarázsolnom a befrissített térképet. Utána leszedtem a régi láda gpx-et, rátettem újra azokat, amiket útközben be lehetne gyűjteni, örültem, hogy kész, kikapcsoltam éjjel fél 12-kor. Másnap a versenyen látom, hogy ott a láda, ránavigálok, erre a gpx-ben semmi szöveg, a gps viszont lefagy tőle. Pár ládánál megpróbáltam, mindnél ezt csinálta.
Ma délben leszedtem a péntek esti gpx-et, újra rátöltöttem a kiválasztott ládákat, mindent úgy csináltam, mint máskor, a térképen viszont nincs rajta egyetlen láda sem. A geocaching menüpont alatt sincs egy sem, nem csak a térképen. Kezdek kicsit kiakadni tőle....
berni


Új megtalálások

Bejelentkezés