1 | 2 |
2009-11-20 20:51:44
Nagy Misi jutasd el az elérhetőségedet mert amit találtam arról visszadobja a levelet .
Megkaptuk az utalványt és elszeretném jutatni.
halaszcs@citromail.hu

2009-11-19 20:44:03
Köszönettel átvettem az ajándékcsomagomat.
Togo

2009-11-18 15:42:31
Először is gratulálok! A Nektek kiküldött emil visszapattant valami hibaüzenettel. Ha egy működő címről dobsz nekem egy levelet (ld. profilom), akkor megindul az ügymenet.
magpet
Házigazda

2009-11-18 14:36:49
Gratulálunk mind a két nyereményetekhez! Nekünk nem kedvezett a szerencse, de igazán nagy lendülettel estünk neki a játéknak, ezért is sikerült 100 %-ra teljesíteni. Büszkék is vagyunk rá a párommal. Meglepődve olvastuk a felajánlásotokat, melyet örömmel elfogadunk és ezentúl a 13-as lesz a mi szerencseszámunk is. Mégegyszer köszönjük Nektek és sok sikert a következő játékhoz!

2009-11-18 13:50:16
Elöször is köszönjük a játékot. Nagyon tetszett igaz két kérdésre sehogy se stimmelt a válasz. A szerencse azonban igy is mellénk állt,nem is akárhogy két ajándékot is nyertünk.A két fős borkostolóról meg kaptuk az értesitést GPS Gamestol még nem.és mivel ilyen szerencsések voltunk ugy gondoltuk,hogy a borkostolos ajándékot felajánljuk valakinek.Mégpedig a 100 % teljesitők közűl.
A 13-dik volt a sorban ezért legyen az ő szerencseszáma.( mi szerencse számunk is ez.)
Nagy Misi néven játszó játékos társunknak adjuk.
Várjuk a következő játékot.

2009-11-17 22:29:48
Fuck..
Yoss

Előzmény: magpet (#31)
2009-11-17 20:04:12
unatkoztam+Bacu excell= 2705
:-)))))))))
Egyébként meg tök mindegy, egy csomó indoor játéknál örülök, hogy sikerült rájönnöm a jelszóra.
Volt amelyik adta magát, s volt, amelyiikel rendesen megszenvedtem...
:-))))))))
apexsek

Előzmény: R.Guszty (#23)
2009-11-17 16:10:36
Bevallom, lehet én is csinálok néha ilyesmit: "mépont most lopnák el, csak egy percre benne hagyom a kocsiban a cuccost míg elmegyek a szemetesig kidobni valamit....etc.."

Csak sajna ezt úgy látszik sokan ki is használják.. Most egy kicsit jobban fogok én is figyelni.. Amíg csak a másikat lopják meg, addig picit felelőtlenebbek vagyunk a saját dolgainkkal.. (illetve egészségesen naivak?)
zakany

Előzmény: magpet (#45)
2009-11-17 14:41:48
Teljesen igazad van. Ennek a dolognak én (illeltve mi, a többi utassal együtt) ugyanúgy okozói vagyunk, mint a bosnyák lopó. Ez az utolsó pillanatban történt. Ebéd elptt még szaladjunk fel a kilátóhoz, aztán kaja, és menés haza. Felautóztunk a Trebevicre, parkolás, majd kevés séta a kilátópontra. Nagyjából 100-150m-re távolodhattunk el. Nem volt olyan érzésem, hogy "otthagytam az autót", inkább csak amolyan "kiszálltam egy kicsit". Ez kétségtelenül elb*szás, ilyet nem szabad, nincs mentség. Más kérdés, hogy előttem nyitott autót is hagyhat bárki, nem pakolok ki belőle. De hát nem vagyunk egyformák.
A parkoló többi autójához képest az ezüstösen csillogó, csurig rakott rakterű busz valóban jól nézhetett ki, megértem a tolvajokat. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: zakany (#39)
2009-11-17 11:06:31
Ezen fotón tényleg így látható a dolog. Elnézést a kételkedésért. Lehet, hogy túl messze ültünk a színpadtól.

Előzmény: szg (#40)
2009-11-17 10:36:06
Örülök, hogy közmegelégedésre lezárult a számháború.
A képeken jól látszik, mind a 2660 db cetli. :-)

Scele!
Gratulálok, a Ti tippetek volt közelebb. Ez egy külön bónusz játék, majd sorsolunk is. :-)
ludens

Előzmény: szg (#40)
2009-11-16 23:02:10
mégis kihúzták azt az egyet is ;) amúgy ne aggódj, én magamat egyszer sem :D
berni

Előzmény: Togo (#41)
2009-11-16 19:32:58
Csak egyszer látom magam az ibrikben. :D :D :D
Togo

Előzmény: szg (#40)
2009-11-16 19:17:14
A sorsoló celikről két kép:
[kép]
[kép]
A mende-mondák ellenére mindenki benne volt a sorsolásban annyi példányban amennyire a pontszáma feljogosította.

Eredmények
szg
Házigazda

2009-11-16 17:38:17
Én is sajnálom, és szerencsés hazatérést!

(de felmerült bennem, hogy miért volt "papírom és bankkártyám" a buszban.. teljesen új busz, nagy GPS felirattal.. Montecarlóban se hagytam volna benne ilyesmit.. bocs, de ez is kikívánkozott)

Apámnak Nagyváradon lopták le mindkét rendszámtábláját.. Kapott útvonalengedélyt.. mindent beszerzett.. Sehol nem piszkálták! Határátkelő, vámosok.. etc (pedig ez még EU előtt volt).. Erre a házunk előtt 150 méterrel kiszedte egy rendőr és szivatta 1 órán át :)
zakany

Előzmény: magpet (#31)
2009-11-16 17:19:59
Erre csak azt lehet mondani, mint manapság a Bumerángosok a Sláger Rádióban: Veled vagyunk és "Ne szünnyé meg". Kitartás.
R19Jozsi

Előzmény: magpet (#31)
2009-11-16 12:39:15
Jaj, még olvasni is rossz!
jalso

Előzmény: magpet (#31)
2009-11-16 12:20:25
Tavaly Szicíliában velem hasonló történt (de nem kocsifeltörés, hanem rablás).

Bankkártyát telefonon letilt, újért majd be kell menni a bankba.

Bosnyák rendőrség papírjával magyar rendőrség, jegyzőköny, összes okmány köröztetésének kiadása.

Magyar rendőrség papírjával okmányiroda, itt azonnal (!) csinálnak ideiglenes személyit, jogosítványt, lakcímkártyát, és megrendelheted az új útlevelet is.

Taj kártyát az Egészségpénztárnál adnak, a Pest-megyei kirendeltségen (Teve utca valamennyi).

Gépkocsi új forgalmit az okmányirodában kap.

Okmányirodaként a saját papírokra olyat célszerű használni (ha nincs időpontod), ami nem foglalkozik autós ügyekkel, csak személyi dolgokal (lásd fent). Ezekbe általában fél napon belül be lehet jutni.

Mobiltelefon sim kártyája letiltható (szolgáltató pont), a számodat visszaadják.

Kis szerencsével mindez két nap alatt lefutható (nekem ennyi volt).

Amúgy részvétem...

Gabe

Előzmény: magpet (#31)
2009-11-16 12:16:48
:o(
Csigabiga

Előzmény: magpet (#31)
2009-11-16 11:44:53
Uhhh az gáz...:((
Dzsozy

Előzmény: magpet (#31)
2009-11-16 11:44:14
Szerintem kivárjuk, míg rendeződnek a dolgaid.
Sok sikert és kitartást az ügyködésekhez!
feri60

Előzmény: magpet (#31)
2009-11-16 11:41:35
Veled Vagyunk
Büfés

Előzmény: magpet (#31)
2009-11-16 11:22:37
Kedves Mindenki!
Eredmények: megkérem szg-t, hogy tegye ki az oldalra.
Sorsolás: kis türelmet kérek, beszélek a sorsoló felekkel.

Nem "menekülésként", csak hogy értéstek az eltűnésemet: 3 napig forgattam Szarajevóban, majd tegnap délután indulás előtt feltörték az autómat, és egy halom műszaki cikk mellett minden - értsd: minden - papírom és bankkártyám is odalett. Nagyjából éjfélig szaladgáltunk a bosnyák rendőrség és a magyar konzulátus között, mire sikerült összetákolni egy papírt, amivel haza tudtam jönni. Bevert ablak, nylonzacskó ragacsal, max. 90km/h hogy ne vigye le a szél, most épp a 29. ébren töltött óra. Közben feladatok várnak, most megyek és késő estig munka, majd holnaptól okmányiroda, bank, biztosító, Renault-szerviz. Próbálok itt is lenni. :)
magpet
Házigazda

2009-11-16 11:13:15
Nem tudom ki hogy van vele, de talán érdemes volna játszható állapotban hagyni a játékokat. Hiszen az újonnan csatlakozott játékosok lehet hogy tét nélkül is keresnék őket.
Csuhás
Moderátor

2009-11-16 10:35:31
Nagyon szépen köszönjük eme jó játéknak a leszervezését, koordinálását. Nagyon jól éreztük magunkat a megfejtések keresése közben. Jók voltak mind az indoor, mind az outdoor játékok. Köszönjük a támogatók felajánlását is!!
Dzsozy

2009-11-15 23:40:19
Elgondolkoztam hogyan lehetett volna egyszerűen ezt a sorsolást lebonyolítani. Szerintem a neten kellett volna közzétenni egy sorszámozott listát, amin ki ki a találatainak megfelelő számban szerepelt volna. Majd lottószerűen kihúzni a nyerő számokat. ( Tartományon kívüli számnál ismételve a húzást. ) Így nem kell szórakozni több ezer cetlivel. A névsor is valószínűleg előáll néhány excel manőver után a megtalálók táblázatából.
Csuhás
Moderátor

2009-11-15 22:40:27
Hát, ezt majd akkor tudjuk meg, ha közkézre kerülnek az eredmények. :)
Bár a max. pontszámot elérők cédulaszáma így első ránézésre elég prímszámnak tűnik ahhoz, hogy kissé kételkedjek a többi bárminemű osztásában. :)
Togo

Előzmény: zakany (#25)
2009-11-15 22:39:16
Szerintem biztos nem volt benne annyi cédula abban az üvegköcsögben, mint amennyi ötpontokat a T. Játékosok teljesítettek...
Már ha jól értem a szabályzatot...
Nem hőbörgök, csak ezt a szabályt nem én találtam ki, meg nem is a játékosok... Ha már így találták ki, legyen így, ugye?
Cualune

2009-11-15 22:30:13
Lehet, hogy mindenki sokat teljesített és osztható volt tízzel a kiállítandó cédulák száma! :)) Ezért tűnt kevesebbnek:)
zakany

Előzmény: Togo (#24)
2009-11-15 22:21:45
Ha jól számoltam, akkor az aki mind a 90+15 játékot megcsinálta azoknak személyenként 37 cetlivel kellett szerepelnie a sorsológömben. Ha lehet hinni Dzsozy táblázatának akkor 24 embernek volt igy max pontszáma, ami 888 db cédulát jelent. És akkor nem számoltam azokat akik nem teljesítettek minden feladatot.
Togo

Előzmény: apexsek (#22)
2009-11-15 21:46:32
Olvasd el a játékszabályt:
A részvételhez szükséges minimum pontérték: 5 pont. E fölött minden további 5 pont egy-egy újabb esélyt jelent a sorsoláson. Például 10 ponttal már 2 példányban, 15 pont esetén 3 példányban, 20 pont esetén 4 példányban, stb. vesz részt a sorsoláson az adott játékos.
R.Guszty

Előzmény: apexsek (#22)
2009-11-15 21:35:39
2500, 3000?
Most egy kicsit elakadtam...
Ennyien kerestek meg a sorsoláshoz elegenő pontszámú játékot, vagy ha valakinek 2x annyi volt, akkor 2x szerepelt?

Egy biztos:
Jól megmozgatta a játékosokat (s a szervert is) indoor, s outdoor egyaránt!
apexsek

Előzmény: ludens (#15)
2009-11-15 18:17:13
Én gondolkodtam rajta.. de végül Siófokra mentünk..
Ott három napig volt pálinkafeszt :)) Jó volt:)
zakany

2009-11-15 16:20:18
Sziasztok!

Scele már írta, hogy ott voltam. De az egész történetem érdekes, számomra. Ha nem megyek el Csillebércre, nem kapok Hírlevelet. Nagy buzgalommal kotorásztam a Google-ben a válaszok után több-kevesebb sikerrel. Találtam olyat, ami válasznak ugyan megfelelt, de jelszónak nem. Mindenesetre egy csomó mindent olvastam, tájékozottabb lettem. Magára a bulira nem mentem volna el, de volt ott egy láda is. No azzal kezdtük du 1-kor. Logomat ott olvashatod. Jót gyalogoltunk barátnőmmel, ettünk egy libamellt egész jól elkészítve /éhesek is voltunk/, ittunk rá egy kis pannonhalmit, később egy kis somlóit /ne kérdezd melyiket, amilyent Klári hozott/. A sorsolásnál én is azon gondolkodtam, abba kis edénykébe hogyan fért el annyi név. Az enyém mondjuk 15x, és láttam voltak nálam okosabbak, több találattal. De a halászcs biztosan benne volt 2x, ennyiszer kihúzták. 5-re mindenesetre a lényegnek vége volt. Vettünk a Hilltop újborából 2 üveggel. És így felvértezve úgy döntöttünk megpróbáljuk a majdnem lehetetlent, fél óra alatt lejutni a buszmegállóba. A tök sötét erdőn keresztül, lápocsku nélkül, mint a szélvész leviharoztunk, -a borok is épségben leérkeztek- és még vártunk is a buszra. Mindenesetre kellemesen töltöttük a napot. Szereztünk új ismerősöket, este nem kellett ringatni bennünket. Ha eljut hozzám egy ilyen verseny híre, máskor is részt veszek benne. Az eredménylista nem ártana, ha lenne, akkor tudnám hátulról hányadik lettem.

2009-11-15 15:12:54
Erős? Mi lett volna ha nem törlöm ki a második felét? :)

Két kijelentő mondatban megfogalmaztam azt a - határozott - véleményemet, hogy engem nem érdekel a sorsolás és a nyeremény.

Majd másik kettőben inderekten azt (a szintén véleményemet) is, hogy láthatóan ezen a területen amatőrök gondolták el a játékot és az értékelését. Jószándékkal, de azt hiszem rutintalanul. És azt is megfogalmaztam, hogy ezt egyáltalán nem tekintem bajnak, sőt.

De ha ez erősre sikeredett, akkor elnézést, ilyen szándékom most határozottan nem volt :)
Gabe

Előzmény: ludens (#17)
2009-11-15 14:59:17
Ha már ennyi embert ilyen hosszú ideig "izgalomban tartottatok", igazán elvárható, hogy a végeredményt gyorsan közzéteszitek. Egyrészt a pontjáték végeredményét (hiszen itt most pontokra ment a játék, nem úgy mint egy ideje a geocahing.hu oldalon), másrészt a sorsolás eredményét - és a kettő közötti kapcsolatot, tekintettel a kiírásra is. Szerintem mindannyian játékosok voltunk - nemcsak ludens, aki kétszeresen az - és érdek nélkül is érdekelnek ezek a tények.
jalso

Előzmény: ludens (#17)
2009-11-15 14:27:10
Reakciódat kicsit erősnek érzem.
A nyeléssel és a szájízzel csak a borkóstolással összecsengően igyekeztem fogalmazni (ezek szerint kevés sikerrel).

Csak ismételhetem, hogy tetszett a játék, jó volt reggelente érdekességeket olvasni az elméleti kérdések válaszait keresve.
Ennél jobb, már csak kitűnő társaságban a borpincék látogatása, és a kóstolgatás volt.
Fogalmam sincs, hogy nyertem-e egy kisfröccsöt, vagy bármit?
Nem is ez a lényeg.
Ellenben az igazságérzetemet birizgálja, ha nem a kiírásnak megfelelően jártak el. Azért a szabály az szabály. Nem?
ludens

Előzmény: Gabe (#16)
2009-11-15 13:49:30
Fogalmam sincs, ki nyert, és mit :) - tehát még akár le is írhatom.

Nem érdekel. Semmilyen nyereményre nem vágytam, nem vágyom. Nincs mit lenyelnem, így nem is marad semmi rossz szájízem.

Remélem, a játék szervezői a rendelkezésükre álló forrásokat nem szakértőkre, etikai ellenőrökre, közjegyzőkre költötték. Remélem, hogy az ilyesmi helyett megittak pár üveg ezt-azt, és így remek szájízzel jöttek ki ebből. Így talán lesz még hasonló folytatás is.

Én magam többnyire szórakoztam, jól, értelmesen, a kérdéseken és a válaszok megtalálásán. :)

Gabe

Előzmény: ludens (#15)
2009-11-15 12:43:58
Csak most kerültem gépközelbe (és sajnos még nem működik minden benne).
Ezt a kérdést feszegettem én is a "Fehér csillagok 2009." című topicban, a 276-os hozzászólásban.
Később már csak telefonon tudtam megosztani Dzsozyval az elméletemet, mi szerint min. 3000 db cetlinek kell lennie abban a hordóban.
Ezért kérdeztem a tombola hogyanját.
Ha jól értelek, nem épp a szabályban foglaltak szerint oldották meg.
Ettől függetlenül persze jót játszottunk, de ha így van, akkor a nyelés után visszamaradó utóíz sokat ront a minősítésen.
ludens

Előzmény: scele (#13)
2009-11-15 10:10:05
Na azt kihagytam, hogy ettől még a játék jó volt. Köszönjük.

Előzmény: scele (#13)
2009-11-15 09:25:34
Ott voltunk egy páran. (sinus90, evetke, baliagy, bubuka, csiga, lelcache és jómagam)

Nem tudok túl sokmindent leírni. Szerintem nem volt annyira jó a kaja, mint amennyibe került.
Egy bort kóstoltam és abból vettem is egy üveggel.
Isteni.

A sorsolás érdekes volt. Elvégeztünk egy gyors fejszámolást és arra jutottunk, hogy kb. 2500 névnek kéne lennie a "bödönben".
Azt gondolom, hogy kb. a tizede volt benne.

Előzmény: apexsek (#9)
2009-11-15 06:14:22
Gondolom e-mailben fognak értesíteni:-)
Büfés

Előzmény: Togo (#6)
2009-11-14 23:30:50
Nem ittunk annyit.
Bubuka

Előzmény: Büfés (#10)
2009-11-14 22:19:19
Szerintem még nem bírnak lábraállni.
Büfés

Előzmény: apexsek (#9)
2009-11-14 21:54:28
Érdeklődnék, hogy van-e olyan, aki ott volt, s nemcsak a hírdetésre ment, hanem eseleg szétnézett a programok közt?
Miilyen volt a hangulat, stb.
apexsek

2009-11-14 19:41:41
Mikor láthatok eredményt? És a tombolát mikor hírdetitek?
savrobi

2009-11-14 19:30:40
Na volt valaki?
Büfés

2009-11-14 17:42:53
helyszinen lévöktöl ugy hallottam, hogy ugrott, meg, hogy nyertem is csomagot, meg hogy postán küldik el. Csak tudnám hova, mert postacimem nincs megadva. (nincs is rá mezö)
Togo

Előzmény: feri60 (#4)
2009-11-14 16:54:00
Én nem tudom... :)
berni

Előzmény: feri60 (#4)
2009-11-14 16:47:16
Ugrott??
feri60

Előzmény: berni (#3)
2009-11-14 16:20:54
10 perc múlva ugrik a majom a vízbe :D
berni

1 | 2 |

Új megtalálások

Bejelentkezés