2009-11-20 10:08:04
Autógumikat árul?!
Eddig azt hittem, hogy csúcshódító túrákat szervez a Himalájára...
:o)
Csigabiga

Előzmény: sly0007 (#29)
2009-11-20 09:23:39
Jah és ugyebár reklámnak se volt utolsó a játék, hisz már mindenki tudja milyen jó autógumikat árul békéscsabán a hilltop :)p

2009-11-18 11:46:16
Szerintem ebbol mindenki azt hiszi, hogy autot cserelsz. :o)

Előzmény: Cualune (#26)
2009-11-18 10:51:52
De ha mindenki játszani (inni) szeretne, ki fogja megszervezni? :D Marad megint Magpet :))))
zakany

Előzmény: scele (#25)
2009-11-18 09:41:52
Szerintem! Játék is kell hozzá? :D
Maaargit, ha most miattad asziszi valaki, hogy étrendet váltottam, leöntöm a rébuszaidat téntával! :)
Cualune

Előzmény: 4lid4 (#21)
2009-11-18 07:57:36
Erősen támogatom az ötletet! :-)

Előzmény: 4lid4 (#21)
2009-11-17 22:40:19
köszi szépen mi is a játékot, nagyon tanulságos volt mindannyiunk számára, ugyan Dettike nem játszhatott, de ő is végig csinálta az egész outdoort.
Szilvyo

2009-11-17 22:16:26
szűretlen búzasör!!!!
zakany

Előzmény: Csigabiga (#22)
2009-11-17 22:03:57
Sör-kör? Támogatom! :o)
Csigabiga

Előzmény: 4lid4 (#21)
2009-11-17 21:52:36
A kovetkezo egy sor-kor legyen. Barcsak lennenek ekezetek. A sor-kor mindket o-ja folott van ket pont! :o)
Lehetne belole vilagos, barna, buza...
Infó:
C. biztosan nagyra ertekelne. :o) Amugy ezuton az etrendvaltashoz is gratulalunk neki!

2009-11-17 21:21:29
Igaz, de a Rozé Csillagok meg olyan hülyén hangzik :)))
feri60

Előzmény: zakany (#19)
2009-11-17 21:10:59
Vörös csillagok már volt!
[link]

Az elkövetőkről is van fotó Csigusznál:
[link]
zakany

Előzmény: Compass (#18)
2009-11-17 20:46:00
Köszönöm a játékot, a lehetőséget hogy 23:58-tól a frissítés gombot zaklathattam. Ugyan évekig segítettem a nagypapám szőlőjében ásni, permetezni, hordót kénezni, szüretelni, ennek ellenére a google segítsége nagyon kellett. Ha a nagypapa neves borász lett volna akkor fejből vágnám, de így legalább tanultam valami komolyabbat is. Köszönöm a játékot, nagyon tetszett főleg a külső helyszínek. Nagyon jó fotó témát adtak a pincék és szőlőhegyek.

Remélem lesz még ilyen játék (vörös csillagok???)!!!

Ja és NYERTEM!!!!! Köszönöm!!!
Compass

2009-11-17 20:12:15
hehe, én előre nyertem!
:-)))))))))
A zárás előtt pár nappal dolgoztunk a Rolya Hotel Corinthia-ban, s az IT-stől kaptunk 4 palack bort, amit beadtak nekik, de ők nem isznak bort.
Mi viszont elosztottuk, s én rögtön lecsaptam a Hilltop egyik borára.
OEM verziós volt, így nem tudom, pontosan mi volt az üveg tartalma.
Száraz, fehér, az biztos.
Az édes, vöröset szeretem igazából, de ez is finom volt...
apexsek

Előzmény: magpet (#16)
2009-11-17 19:59:50
Kedves Mindenki!

Köszönjük az észrevételeket társzervezőnk, a Hilltop nevében is! A dícséret jól esik, a kritikákat pedig igyekszünk megszívlelni, és a következő hasonló játék összerakásánál szem előtt tartani.
Mindenkinek köszönjük a részvételt, remélhetőleg az egyenleg azért pozitív. :)
A GPSGames nyeremények gazdáit emilben értesítettük, a Hilltop is megtette/tesz ezt a borral kapcsolatos nyereményekkel. Az átadás folyamatban.
magpet
Házigazda

2009-11-17 19:39:13
Újra van netem!
:-))))))))

Szóval ismételten köszönetem fejezem ki a játék kiötlőinek, s szervezőinek.
Sok-sok érdekes (bár a szakmámhoz nem köthető) dolgot tudhatunk meg a borászatról.
S szerencsére, a fejlesztések köszönhetően a megtalált játékok jelszavai látszódnak.
Ki tudja, nem-e lesz szükségem valamelyik megfejtésben szereplő szóra valaha?

Rengeteg olyasmivel találkoztam legalább a virtuális térben, amikről mégcsak nem is hallottam...
apexsek

2009-11-17 10:07:36
És ezekután énis hadd panaszkodjak már!
Nekem sem tettszett, hogy ennyit kellett ülnöm a gép elött, és alig találtam meg a válaszokat. Szerintem legközelebb a válasz legyen megadva , és majd mi fabrikálunk hozzá kérdést. Vagy esetleg a kérdés alatt legyen ott a válasz is, (persze fejjel lefelé írva).
Meg az sem tettszett a játékban, hogy olyan sokat kellett utazni egy tömött buszban ;-) a pontok megszerzéséért.
Aztán ne is beszéljünk a bórkostolóról, a ládázgatásról, a szép környezetről , baráti társaságról.

Egyszóval: N A G Y O N J Ó V O L T ! ! ! KÖSZI A SZERVEZÉST.:-) :-) :-)

Infó:
Elárulom: Mi sem nyertünk semmit, de legközelebb is játszunk :-)


Büfés

Előzmény: Büfés (#13)
2009-11-17 09:58:14
Idézet
, mert több értékes nyeremény sorsolással talál gazdára.

A három az nem több?
Büfés

Előzmény: sly0007 (#12)
2009-11-17 08:49:21
Hi all!

Tudom most én leszek a gonosz hozzászóló, de azért megjegyzést tennék a játékhoz és a kiírásához (saját véleménynyilvánítás)
A kiírás szövege valahogy így szólt: "egy hétvége a Hilltop Borhotelében, egy Garmin autós GPS, 8 fős családi vagy baráti körben élvezhető borkóstoló és számtalan egyéb ajándék vár rád."
Lehet én vagyok túl jó matekból, de a számtalan az nálam nem 9 nyereményt jelent... Tudom csak el vagyok kényeztetve az eddigi túraversenyeken sorsolt rengetek apró ajándék miatt. Meg nem volt jó olvasni a sorsolásról a híreket hogy sokak szerint lényegesen kevesebb sorsjegy volt a kalapban mint kellett volna. De ez csak pletyka én nem voltam ott. Ami legkevésbé tetszett a játékban, hogy voltak olyan kérdések, amiknél a fejemet fogam mikor meglett a válasz, annyira értelmetlen volt. Sőt olyan is amire nem is találtam meg (ez nem sok, de egy idő után ha az értelmes választ nem fogadta el már meg is untam a további másfél órás próbálkozást) Jobb lett volna valami olyan hogy 3-4 válasz közül válaszd ki a jót. úgy is utána kellett volna keresni, de nem lett volna olyan hogy pl. nyelvszél... azt találd ki. (és ez még kitalálható volt)
Ezután a kritika után viszont meg kell említeni, hogy bár nekem kicsit hosszú volt a játék és sűrű (munkahelyen meló mellett sok volt:) ) az ötlet nagyon jó volt. és remélem lesz még ilyen csak kicsit felhasználóbarátabb kivitelben.
Sly

2009-11-17 00:31:35
Én is köszönöm a gratulációkat. Remek játék volt. Azt hiszem egy kicsit mindenki nyert vele. Legalábbis személy szerint én rengeteg érdekes adatot tudtam meg a játékoknak köszönhetően.
Togo

2009-11-16 23:29:29
Köszi a gratulációt, ez életem első nyereménye, nagyon örülök neki. :)

2009-11-16 23:28:59
Köszi mindenkinek :)
Szab

2009-11-16 22:51:42
Köszönjük, mi is gratulálunk a többieknek:)
Dzsozy

2009-11-16 22:49:52
Rögtön első sor helyesírási hibás: A játék ereeményei.
természetesen csak jó szándékból szóltam, abszolút nem kötekedésképpen.

A nyerteseknek gratula!
Ha szeretném a bort, akkor indultam is volna a megmérettetésen.
Majd Zero kóla esetén én is nevezni fogok a versenyre :)
Bacu

2009-11-16 22:29:55
Gratulálok a nyerteseknek! Jó kis sorozat volt. Sajnos utolsó napra hagytam az outdoor játékok nagy részét, és így lemaradtam az utolsó indoorok piros egyeseiről. Legközelebb (vörös csillagok) majd jobban szervezek. :-)
jalso

2009-11-16 20:08:42
Közben módosult a szöveg, egy köztes állapot került ki a figyelmetlenségemből, Togo még azt látta.
szg
Házigazda

Előzmény: Janó (#4)
2009-11-16 19:56:20
Nem kötekedés, de én a következőt olvasom a lapon:
....

"A sorsolásos játékon GPS ajándékcsomagot nyert: TOGO."
...

"A szerencsés nyerteseket hamarosan emailban értesítjük."

Az, hogy átvetted egy szóval sem emlittetik...:-)))

Előzmény: Togo (#1)
2009-11-16 19:56:13
Lehet van hiba.. de megpróbáltam pontszám szerint rendezni, és helyezést felállítani!
EZ CSAK AZ ÉN LISTÁM!!! (EZ NEM A HIVATALOS SORREND!!!)
de azért Itt letölthető! (xls)

17. lennék :))
zakany

2009-11-16 19:49:57
Gratu a nyerteseknek!!! :-)
Büfés

2009-11-16 19:40:22
Azért azt had jegyezzem meg csendben, hogy az itt említettel ellentétben az ajándékcsomagot nem vettem át se én, se Dzsozy a helyszínen, csak egy A4-es méretű sárga tájékoztatólapot, hogy kivel kell felvenni a kapcsolatot, hogy majd el tudják küldeni a csomagot postán. Már írtam a megadott e-mail címre, most várom, hogy kapjak rá valami reagálást.
Togo


Új megtalálások

Bejelentkezés