1 | 2 |
2010-09-27 21:10:24
Én sem szeretnék szabályokat. Van belőlük elég a gc.hu-n.
Házigazda

Előzmény: Pupu (#86)
2010-09-27 16:41:46
Arany Barátom,
azért szeretünk, mert ilyen vagy, meg ne változz! Ez a pompás játék egy legbelül gyermeknek megmaradt, aranyszívű ember lelkének lenyomata, és éppen ez a jó benne!

A világért sem erősködésből hozom szóba, csak annak megmutatására, hogy én sem vagyok (vagy szeretnék lenni) vaskalapos rendőr-bácsi: az, hogy egyenjogú állampolgárok országában bárki gyalogolhat az utcán, de autózni csak arcékpes igazolvánnyal és rendszámtáblával szabad, még nem terror, csak közérdekű rend. Persze vita nélkül hajtom meg a fejem, ha úgy véled, hogy a Games nem autózás, hanem dodzsemezés :-)

Egyébként már csak azért sem érvelnék szívósan bármi mellett, mert a szabadságot tőlem elétérően értelmezők elvették a kedvem az aktívabb játéktól, így mostanában kissé kívülről nézem az egészet - csak a néhány barát kedvéért szállok be hébe-hóba, lásd Balaton kör :-)
Pupu

Előzmény: magpet (#79)
2010-09-27 12:43:38
Ezzel a szemtől-szemben dologgal azért óvatosan kell bánni. Máshol is előfordult már, hogy a face-to-face kapcsoltaokban teljesen korrekt partnerek a net "látszólagos anonimitása" mögé bújva egész extrém dolgokat tudnak művelni. Gondolom sejted miről beszélek.
yoggi

Előzmény: Fairy (#83)
2010-09-27 12:29:19
Idézet
égitest nevű ex-játékostársunk is normálisabban viselkedett volna szemtől szemben

Ebben én is majdnem biztos vagyok. Azóta volt vele egy-két levélváltásom, és bár nem mindenben értünk egyet, azt hiszem, értelmesen megbeszéltük/jük a dolgokat.
magpet
Házigazda

Előzmény: Fairy (#83)
2010-09-27 12:26:52
Talán kicsit máshogy értelmezném: nem az anonim júzereket korlátozod, hanem az arcukat vállaló játékosokat jutalmazod némi többlet-lehetőséggel.
Egyébként - saját vélemény, nem kötelező azonosulni vele - égitest nevű ex-játékostársunk is normálisabban viselkedett volna szemtől szemben. (Nem, azt nem állítom, hogy teljesen, csak azt, hogy -sabban :-) )
Fairy

Előzmény: magpet (#79)
2010-09-27 12:08:01
Javíthatatlan liberálisként teljesen egyetértek a nyitott játszótér elvével és gyakorlatával. A bajkeverőket idővel kitaszítja az egészséges közösségi szellem, mint ahogy az most is történt.
Szar Nehéz dolog, hogy sokáig tart, és ki kell várni, de sajnos nincs jobb megoldás.
feri60

Előzmény: magpet (#79)
2010-09-27 11:36:36
Amióta megnyílt a játszótér, nem emlékszem, hogy lett volna más kölök, akit akár hozzászólási korlátozással kellett volna szankcionálni, hogy észrevegye magát, hogy a homokvárépítőket csak neki vicces kővel hajigálni. Azért mert akadt egy hülye aki nem értett a szépszóból és még a nyakig beásástól se világosodott meg, nem hiszem, hogy aknazárat kellene telepíteni.
Togo

Előzmény: magpet (#79)
2010-09-27 11:31:30
Zakany monnyon le! :)
Bacu

Előzmény: magpet (#79)
2010-09-27 11:04:07
Igen, arről már sokszor beszélgettünk élőben is. Teljesen értem a gondolatot, egyetlen bajom van vele, mégpedig hogy pont a Games szabadsága korlátozódna általa. A cél egy szabad játszótér, ahol nem kell minden játékos mellé egy őrt is állítani. 1000 játékos közül óhatatlanul akad 1-2, aki ezzel nem tud élni, vagy a többieket bántja, zavarja a sítlusa, jelenléte. Erre való az, ami a napokban történt, nevezetesen a játékos többszöri figyelmeztetése után a törlés.
A magam részéről - de majd a többi "vezérkari tag" is nyilatkozik, ha akar - nem tartanám jó iránynak, ha 1-2 ember miatt elkezdenénk drótkerítést húzni a játszótér köré, és áramot vezetni bele.
A képlet számomra roppant egyszerű: létrehoztunk egy oldalt, remélhetőleg sokak örömére. Az oldal szabadon látogatható, használható. Ha döntésünk hibásnak bizonyul, és egy szép napon többségbe kerülnek a bajkeverők, provokátorok, agresszív hittérítők, játékrombolók (a megfelelő aláhúzandó), akkor majd szépen becsukjuk ezt az egészet, és szomorúan konstatáljuk, hogy vagy mi láttuk rosszul a világot, vagy a világ nem érett a mi zsenialitásunk befigadására. :) (A megfelelő itt is aláhúzandó.)
De ahhoz semmi kedvem, hogy a saját játszóteremen - ahelyett, hogy a boldogan játszadozó gyerekeket figyeljem - sokkolóval és furkósbottal a kezemben kelljen járőröznöm.
magpet
Házigazda

Előzmény: Pupu (#77)
2010-09-27 10:23:02
Még annyival kiegészíteném, hogy álarcosok ne láthassák mások személyes adatait!
Aki nem tiszteli meg a másikat a saját adatainak megadásával, az másokét se nézegesse. Rosszabb esetben halássza le azokat az adatokat.

Hamis adatok: elvárni valakitől az ellenőrzést nem igazán kéne. Senkinek sincs erre energiája, se ideje. Viszont ha egy játék során, vagy valamikor is kiderülnének a kamu adatok, akkor jogosan mehet a kizárás!
Bacu

Előzmény: Pupu (#77)
2010-09-27 05:05:22
Makacsul, mint a sz*rra mindig visszarepülő légy, megint előhozom mániákusan ismételt gondolatomat (nem muszáj megfogadni).

Kétféle fokozaton lehessen regisztrálni, az egyén döntése alapján. Az alsó fokozathoz nem kell kötelezően megadni semmit, csak egy nicket. Az ilyen "álarcos" egyén játszhatja a játékokat és olvashatja a fórumokat, blogokat. A felső fokozathoz ki kell tölteni mindent: valódi név, lakcím, telefonszám, email-cím és arckép. Az ilyen "nyílt sisakos" egyén létesíthet játékot és hozzászólhat fórumban, írhat blogot.

Persze, ha kiderül, hogy hamis adatot adott meg valaki, azonnal és végleg meg lehet válni tőle. Felvethető, hogy akárhányszor lehet hamisan regisztrálni. De nem igazán: egy próba email-küldéssel vagy telefonhívással kibuktatható a simlisség.

Ezáltal megszűnnének az anonimitás mögé bújó szemétségek. Lehetséges, hogy ha már régóta így lenne, sor sem kerül az utóbbi időszak eseményeire.
Pupu

2010-09-27 00:29:31
Számomra akkor lesz az ügy lezárva, ha júzer és játékos is megy a kukába.
Ha jól értem, akkor ez bekövetkezett. H.Gábor játékostársunk visszatérése elől elhárult minden akadály. Ugye? :-)))
Fairy

Előzmény: H.Gábor (#65)
2010-06-25 13:13:00
hogy igen tisztelt nagytudású kollégámat idézzem:
self control! :-)

Előzmény: zakany (#73)
2010-06-24 14:44:39
Félreértetted szerintem iszoltot.. Az a gond, hogy még mindig téma, és hogy mi is erről beszélünk megint!
zakany

Előzmény: Bacu (#72)
2010-06-24 14:40:06
Én is próbáltam.. de valahogy mindig előjön a téma:)
vagy :((( így..

zakany

Előzmény: izsolt (#71)
2010-06-24 14:38:54
Igen, az rossz lehet, hogy belefeccöltek egy csomó pénzt és energiát, felépítettek egy szép játszóteret... erre meg jön egy vandál és elkezdi rongálni azt.
Bacu

Előzmény: izsolt (#71)
2010-06-24 14:26:44
igen, közösségrombolás
és igen, egy kevéssé beteg elme valószínűleg észrevenné magát és elhúzna innen

viszont attól tartok, hogy minden egy post ami ez ügyben születik magpet szívébe tőrdöfés (elég költői voltam?)

úgyhogy én ezügyben innentől fogva továbbra is kussolok

Előzmény: zakany (#68)
2010-06-24 14:22:26
Jé, most vettem csak észre, hogy "lenyomódnak" a menüsor gombjai, ha fölé megyek :D Tök jó! Látszik, hogy csak a jobb oldali sávot szoktam használni :D
berni

2010-06-24 14:07:36
1. Bacu (Zakany monnyon le!)

Infó:
csak hülyülök :)
Bacu

Előzmény: zakany (#68)
2010-06-24 13:40:31
"közösségrombolás" és kész!
Biztos én is idegesítő vagyok pár ember számára (bár még nem jelentkeztek sokan, de legalább 2 ember nem kedvel itt az tuti..)
Egy hangot is adott ennek.. vagy igaza van, vagy nincs.. Egy ember nem izgat nagyon. Nem akarok mindenkinek megfelelni.

Na most ha tudnék 10 emberről, vagy már csak 5 ember nyilvánosan piszkálna .. én befognám a pofám az tuti..
DE ITT MÁR VAGY min. 20-30 emberről van szó!!!! Senki más nincs ilyen ezen a fórumon.. szóval mitől diszkriminatív egy ***ot idi***át kivágni?
zakany

Előzmény: Yoss (#67)
2010-06-24 13:29:25
Hát csak annyi, hogy azért igyekezni kéne korrektek lenni. Ha erre a tulokra vonatkozik valami, akkor másra is vonatkozzon. Az úgy fair szerintem. A diszkriminatív dolgot úgy értettem, hogy "pofára" megy és csak azért történik a lépés, mert ő a célpont. Tehát ha szabály, akkor legyen olyan, ami mindenkire vonatkozik..És hát olyat nem egyszerű kitalálni. De egyébként mindegy is, mert nekem úgysincs hatalmam, csak véleményem..Meg néha nagy pofám..:)
Yoss

Előzmény: zakany (#64)
2010-06-24 13:26:51
Lehet, hogy sírni azért nem fogok, de tényleg sajnálnám, ha eltűnnél innen, pedig mi sem értünk mindenben egyet :)
Yoss

Előzmény: H.Gábor (#65)
2010-06-24 13:13:37
Egyrészt optimista vagy, másrészt olvasd mudman, Astral, stb hszét. Sok ember önérzetét és elveit sérti, bántja ez a nyíltan nemzet ellenes, Magyarellenes, hazug reklámhadjárat, és annak spekulatív, félrevezető körítése.
Az én elveim nem engedik, hogy félrenézzek és szó nélkül tűrjem ezt, pláne hogy egy platformon szerepeljen a nevem ilyen ember nevével és játékaival. Számomra akkor lesz az ügy lezárva, ha júzer és játékos is megy a kukába.
Véleményem szerint a trágyadomb attól még nem lesz rózsaillatú, hogy megtiltjuk a további sz@r odatalicskázását.
Tisztában vagyok azzal, hogy én abszolute senki vagyok itt, ezért senki sem fog könnyeket ejteni értem, amikor töröltetem a regisztrációmat (söt..), amint valaki átveszi azt a néhány játékomat, amit még nem töröltem (de legkésőbb vasárnap este), de én csak ennyit tudok tenni az ügy érdekében, ezt viszont muszáj megtennem.

Ok befejeztem a hisztit! :)
H.Gábor

Előzmény: BaliaGy (#62)
2010-06-24 13:10:02
ÉS mi van ha diszkriminatív??
Nem államilag finanszírozott ..
És nem közhasznú..
Elmegy az Ombudsmanhoz? :)))))
jaj..
zakany

Előzmény: Yoss (#63)
2010-06-24 13:06:40
Meglehet igazad van, de nem egyszerű olyan szabály hozni, ami minden esetre húzható és nem csak ezzel az egy esettel szemben diszkriminatív..(Hűűű mit írtam ide, el se hiszem ? ;))
Yoss

Előzmény: mudman (#61)
2010-06-24 11:26:15
Felhívom a figyelmedet erre: [link]

Szerintem az ügy lezártnak tekinthető :)
BaliaGy

Előzmény: Astral (#57)
2010-06-24 11:22:02
A szemét is olyan, hogy lehet hagyni a f*szba, el lehet nézni máshová, de azért csak ott van az utcán. Az szk játékok, és a hozzájuk írt saját bejegyzések pedig fürtökben lógnak a gg minden oldalán, ellepve mindent. És ez nem feltétlenül válik az oldal javára. Sőt.
mudman

Előzmény: Yoss (#60)
2010-06-24 11:16:53
Hagyjátok már ezt az egészet a f*szba. Ha látja, hogy hatása van, jelentőséget tulajdonít neki bárki is, az erőt ad neki. Nem kell vele foglalkozni, akit zavar ne játsszon a játékaival, tegye ignore-ra a hsz-ait és kész. Ne akarjunk már mindenre szabályt hozni! Nem vagyunk egyformák, még mi sem, akik egy emberként nem kedveljük ezt az embert. Ha én is kitiltatnék mindenkit aki, nem tetszik, meg mások is, akkor a végén senki sem maradna..
Javaslom nektek is a Mákos féle tabletta napi 3x szedését!
Yoss

2010-06-24 09:18:17
Nem kell ötleteket adni.. amúgy eddig is kivárta a tiltásait.. Ezt az egyetlen pozitívumot tudom róla elmondani.
Most 2-3 év tiltást kell neki adni, az életfogytosokkal is több probléma van, így legalább van reménye :D

zakany

Előzmény: fefe1968 (#58)
2010-06-24 08:10:31
Sose futottam össze az írásaival, nem alkotnék véleményt felőle. De... Szerintem annyiszor regisztrál ide, ahányszor csak akar, nem lehet kitiltani innét senkit. Pár percen belül új névvel, másik mail címről, vagy ha nagyon berág, akkor egyszerre 20 névvel tapos itt le mindent. Ha nekem nem tűnt fel eddig a puszta léte sem, akkor talán nem is oly zavaró, nem kellene háborút indítani ellene.

2010-06-24 01:48:56
Pár napig nem jártam erre.
Ezért csak most látom, hogy mi az ábra. Szeretnék én is csatlakozni az alőttem szólóhoz.
Mégpedig a következő okok miatt.
1. Ha a StarWars sorozat le volt állítva, akkor a szabadkőműves is legyen. Mert a minősége silány, nem üti meg az oldal szintjét. Én kettőnek álltam neki, de mivel nem egyértelmű a feladat megfogalmazása így hagytam a fenébe.
2. Urániusz eddig is csak azt mutatta, hogy nem tud, és nem is akar ide beilleszkedni. Mindig forr körülötte a levegő, és nekem is a bicska nyílik a zsebemben az írásai miatt. Csak eddig nem akartam belepofázni, mert nem az én dolgom, de ami sok az sok!
3. Az elveimben zavar a Magyarellenessége!
4. Nem hiszem, hogy észbe fog valaha is kapni... nem olyan fajta. Így a problémák csak sokasodni fognak.
és még sorolhatnám... (pl aki másokat zavarva használ egy játszóteret azt elküldik onnan a többiek, és kiközösítik)

Összességében azt a problémát előbb utóbb kezelni kell. Az utóbb a rosszabb, mert addig játékosokat veszíthetünk. Olyanokat is akikkel szívesen játszunk.

Előzmény: Gabe (#56)
2010-06-21 06:53:37
A világ fejlődése (ide értve mind a műszaki-technológiai, mind a társadalmi-politikai fejlődést is) többnyire arról szól, hogy a kisebbségben lévőket nem törölték el.

A games erre a problémára nagyon kultúrált intézkedést hozott, használd :)
Gabe

Előzmény: feri60 (#55)
2010-06-20 22:44:57
Igen, amennyiben annak eredményeként a többségi akarat érvényesül.
feri60

Előzmény: Gabe (#54)
2010-06-20 21:44:43
Szerinted különbözik ez a szavazósdi bármiben a GC moderátorainak működésétől?
Gabe

Előzmény: feri60 (#53)
2010-06-20 21:22:28
Toleránsnak tartom magam, és elég sok mindent elviselek, de Urániusz játékostársunktól az itt leírtak már nálam is kicsapták a biztosítékot. Csatlakozom Gábor kéréséhez. (Akinek elveivel egyébként szintén nem értek egyet, de tisztelem, mert többszöri találkozásaink alkalmával sosem akart meggyőzni az igazáról, és elfogadja az én álláspontomat is.)
feri60

Előzmény: H.Gábor (#51)
2010-06-20 20:39:58
Ha nem tolná ennyire előtérbe az sz.k-sokat, mint most, akkor szerintem maradhat is.
Csak ne legyen tele velük az oldal...
apexsek

Előzmény: H.Gábor (#51)
2010-06-20 19:11:05
Kérem szépen az oldal üzemeltetőit, hogy írjanak ki egy szavazást azzal kapcsolatban, hogy Urániusz nevű valamitől és az ő játékaitól búcsúzzon e el az oldal örökre. Kérem, hogy névvel is lehessen szavazni, illetve a szavazás állása folyamatosan látható legyen, valamint azok nevei is akik névvel vállalják a véleményüket.
Aztán majd vonják le a konklúziót a kialakult eredményről.

Ha más is szeretné a szavazást, kérem itt jelezze a tulajok felé!
H.Gábor

2010-06-20 18:23:58
NEM KELLLLLL!!!!!!!!! :-)))))
Ne tedd!!!! ;-) :-P
totzoli65

Előzmény: Urániusz (#49)
2010-06-20 18:06:46
Hidd el, én vagyok a legszomorúbb, hogy válaszolnom kell ilyen nemtelen támadásokra, de focizsargonnal élve, ők tesznek naggyá. :(

Szomorral tölt el az is, hogy az egyébként jó ötletű "Kohászok útja " játék mellett nem készülnek új kincskereső játékok.
Meg van adva a lehetőség másnak is, és a mező úgy szép, ha színes. Nekem a legkényelmetlenebb, ha egyedül állom a sarat, és egyedüli pontja maradok a fikázóknak.
Nem hiszem, hogy ilyen kevés kreatív elme lenne a GPSGames tagjai között.
Itt a nyár, a szabadságok ideje, Hajrá kesserek!
Urániusz

Előzmény: mudman (#47)
2010-06-20 17:56:28
Csak törlöm a sarat .)
Urániusz

Előzmény: apexsek (#46)
2010-06-20 17:42:57
Én ha meglátom az új fórumbejegyzések között azt hogy a csalitos/trágyadomb/rossebtudjami szabadkőművesei, már zárom is az oldalt. :)
mudman

Előzmény: apexsek (#46)
2010-06-20 17:28:38
Az a véleményem az itteni sz.k dolgokról, hogy ennyire fényezni bármit, nagyon nyálas dolog...
apexsek

2010-06-20 17:02:15
Úgy olvasom tele vagy ellentmondással, és előítélettel.

Ellentmondásod:először azt kifogásolod, hogy a játékoknak semmi közük nincs a szabadkőműves eszmerendszerhez, majd pedig azt, hogy nem veszem észre, ez a játéktér nem egy eszmerendszer hírdetési fóruma.

Hogy minek milyen eszmerendszerhez van köze, azt roppant nehéz megítélni egyéb más játékoknál is. Én is ráhúzhatnám némelyikre, hogy szélsőjobboldali eszmerendszert hírdet, ami elkerülésére ID 24 már tett egy utalást az illető játékánál, melyre az illető játékos magasról ejtett.
A sz.k. játékok a sz.k. eszmerendszer látható, és kézzelfogható helyeire vezetnek el, melyek eszmetörténeti, kultúr-, és művészettörténeti emlékek, egyben a magyar kultúra emlékei, ezek bemutatását pedig semmi sem tiltja, sőt egyik feladatunk kellene, hogy legyen. Sok kultúrtörténeti játék van itt a Gamesen hálistennek, lásd a Nemzeti Színházat, a Templomokat, a Kohászok útját stb.

Előítéleted: Azt hogy a játékaim primitív logikájúak, és egyszerűek lennének, valószínű az mondatja veled, hogy még nem próbáltad, csak olvastad őket. A játékosok pont az ellenkezőjét állítják. Nem akarom fényezni magam, de megtámadásod után muszáj védenem a mundért: a sz.k. játékok nem egyszerű jelszómegtaláló játékok, némely helyen szalaggal kell mérni, másutt kőszobrot mozgatni, kútba nézni, másutt szükség lehet internetes segítségre is, tehát utána lehet nézni dolgoknak, sok helyen hibát kell a szövegben keresni, arányokat felállítani, külöbséget tenni szoborfajták között,szöveget fejteni, festett kavicsot találni, képzeletet megmozgatni, ergo nagyon komlexek , sokrétűek, felölelik szinte mindegyik tudományterületet.
Ha ez a bajod, és hiányolod az egyszerű jelszókeresést, azt a játéktípust ne nálam keresd, Sokan éppen ezért szeretik ezeket a szabadkőműves játékokat.
Eddig harminckilenc játékos kedvűnek sikerült megtalálni a jelszót, öten már 7 megtalálás felett, ketten pedig 14 felett vannak, és vannak újabbak, akik pozitív visszajelzéseket adtak, és a közeljövőben szeretnék keresni ezeket a játékokat.

Egyébként van nem sz.k. kincskereső játékom is, egy egyszerű számot kell megtalálni. Ez a játék vajon miért nem csípi a szemed?

Az indoor játékok, pedig, melyek a sikeres megtalálók előtt állítanak emléket, és fejezik ki köszönetemet azzal, hogy jelszóvá tettem a nevüket, az őszinte elismerést vannak hivatva szolgálni.
Még egyetlen jelszónév sem kifogásolta, hogy bekerült ide a neve.

Kedves Gabe!
Ha esetleg kipróbálnád az egyik játékot, talán megváltozna a véleményed, amit őszintén remélek, ha pedig nem, és továbbra is harci terepnek tartod őket, nem lépvén a vélt ellenfél mezejére, akkor pedig maradsz egy oldalvonalról bekiabáló "egy a sok közü"l.
Nem hiszem, hogy az utóbbiak közé tartoznál.

Üdv!

a
Urániusz

Előzmény: Gabe (#43)
2010-06-20 12:22:02
Mindennel egyetértek, amit itt leírtál, kivéve a konklúziót. Szerintem a games egy nyitott és liberális hely, ahol csak annak nincs helye, amit a közösség egyhangúlag elítél és szerintem ez jól van így. Ezzel együtt én is szeretném, ha eltűnnének az említett játékok, csak azt nem tartanám jó dolognak, ha azért kellene eltűnniük, mert pár ember nem ért velük egyet. Ha a többség felkel ellenük, akkor menjenek a levesbe és én örömmel fogom támogatni :)
Yoss

Előzmény: Gabe (#43)
2010-06-20 12:07:51
Talán ide illik a legjobban :)

Magánvéleményem a szabadkőműves játékokról, készítőjükről, és a tennivalókról.

A játékok maguk semmilyen kárt nem okoznak. Hogy voltak neves, alkotó szabadkőművesek a világban az tény kérdés, mintahogy valószínűleg minden eszmerendszerhez találhatunk olyan elfogadót/hívőt, aki egyébként valahol a tudományban, művészetben vagy egyéb területen jelentőset alkotott.

A szabadkőművesség létezésén túl azonban ezeknek a játékoknak (ide értve a benne feltett kérdéseket, megfejtendő elemeket) általában (az esetek nagy többségében) semmi közük nincs a szabadkőműves eszmerendszerhez. Többnyire még csak nem is kvízkérdésekről van szó, ami bármiféle tudást, ismeretet igényelne - nagyon primitív logikájú (de jól elbonyolított), a helyszínen egyszerűen leolvasandó, megszámolandó dolgok képezik a jelszavak elemeit.

Ugyanakkor láthatóan akad pár játékos, akit szórakoztatnak az ilyen feladványok, vagy akik bármit megfejtenek, mert kell a pont. :)

Az, hogy a játékgyáros személyében kultúrálatlan, azaz:

- nem érzékeli, hogy ez egy játéktér, és nem egy eszmerendszer (mindegy, milyen eszmerendszer) hirdetési fóruma, továbbá
- felületes (szinte minden játékát többszörösen módosítani, javítani kellett), hogy
- magamutogató - lásd a vele foglalkozó megtalálókra vonatkozó játékait,

az engem még nem ingerel arra, hogy a játéktérről való eltávolítását követeljem/kezdeményezzem. Ez egy nagyon komoly döntés - nem jogilag, hanem erkölcsileg. (Természetesen teljesen más a helyzet, ha valaki durván személyeskedni, floodolni, stb. kezd - azaz nincs gondom az eddigi kitiltásokkal, és halvány gyanúm szerint nemsokára lesz újabb ok is...)

Ugyanakkor a site színvonala megtartása érdekében azonnal letiltanám az összes olyan játékát, amley az egyéb játékai megtalálóinak személyére vonatkozik (egyre vagy többre) - ezeknek nyilvánvalóan semmi közük a gpsgames szelleméhez.

Ha pedig ezen felül javasolhatok is: én kiterjeszteném az itt megvalósított mintaszerű tiltási lehetőséget a hozzászólásokról a játékokra is. Ez a megoldás tükrözné számomra a legjobban a gpsgames üzemeltetőink szellemiségét:

hülyének lenni tág határok között is szabad, de ezt elviselni senkinek sem kötelező :)



Gabe

2010-03-15 19:39:21
hűűűű Pupu!
Most néztem a mutatód az avatar alatt!
Szép mennyiség!
:-)))))))))

Gratula!
apexsek

Előzmény: Pupu (#41)
2010-03-15 16:16:53
Nagyon nagy köszönet! Az írás minden szavát áthatja a jobbító szándék, akarat és tetterő. Gratulálok hozzá, teljes elismerésem! Örömmel fedeztem fel az eddigi változásokat, sokat javult az oldal! További sikeres munkát kívánok.

Megismétlem korábbi kijelentésemet: szívesen csöpögtetnék egy kis olajat a tengelyre, hogy simábban pöröghessen! Teremtsétek meg az anyagi hozzájárulás intézményi feltételeit.
Pupu

2010-03-12 19:22:11
Dupla meglepi, dupla öröm. Egész jó hely ez a 21. század :)))
feri60

Előzmény: BaliaGy (#38)
2010-03-12 15:41:26
Kafa :)
Bacu

Előzmény: magpet (#26)
2010-03-12 15:04:49
Igen :) Meglepetés volt, de örültem neki :)
BaliaGy

Előzmény: feri60 (#37)
2010-03-12 14:59:39
Érdekes volt az a tegnapi találkozás ;)
feri60

Előzmény: BaliaGy (#36)
1 | 2 |

Új megtalálások

Bejelentkezés