Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2009-01-16 22:41:35
Tényleg, efelett úgy tűnik, valahogy átsiklottam. Remélem, mielőbb elkészül ez a lehetőség!
(Mellesleg ezek szerint a Te lezárt feladványodat eltaláltam - mennyit keresgéltem akkor is!)

Előzmény: Gabe (#499)
2009-01-16 16:57:02
Sőt, megbeszélésünk szerint be is írta a fórumra, lásd itt a #450

Ha ez lett volna, akkor jan. 9-én nem adom meg a Merre jártam Bónusz I. megoldását a játék lezárásával egyidejűleg...
Gabe

Előzmény: szg (#487)
2009-01-16 11:20:11
Az újévi körmenet során Gabe már kérte ezt a funkciót, ahol részletesen át is beszéltük a működését. A fejlesztési kérés benne van a csőben, ha eljutok valaha addig akkor lesz egy ilyen funkció.

A fejleszés munka neve: Feladom!
A játékok adatlapján meg lehet majd adni, egy új szöveget, mely csak a feladóknak jelenik meg, ez a játék készítője tölti ki, saját belátása szerint. Ha feladtad, akkor többször nem logolhatsz már abba a játékba, de a hasonló típusú játékokat már jobb esélyel tudod megoldani.

A többszörösen regisztráltakkal lehet gond, mert nem akarok szűrni a többszörös regre, de visszaélésre ad lehetőséget.
szg
Házigazda

Előzmény: Éva (#484)
2009-01-16 10:23:44
Sziasztok, már régebben is szerettem volna felvetni, ami ezeknél a fotós játékoknál most újult erővel előjött: nem lehetne valahogyan, akár bizonyos idő elteltével megjeleníthetővé tenni a feladatok megoldását? Olyasmire gondolok, hogy mondjuk csak bejelentkezett felhasználó láthassa, ha úgy érzi, hogy nem boldogul a feladattal és ha egyszer megnézte, már "megtaláltam"-ot ne fogadjon el a rendszer hozzá. Nagyon idegesítő tud lenni, hogy sokra sehogy sem jövök rá és mégis érdekelne a megoldás, illetve jó néhány játéknál tanulna is belőle az ember. 1-2 rejtőtől korábban megkérdeztem e-mailben, de ha folyamatosan ezt teszem, előbb-utóbb én leszek a gpsgames buta libája.-)


Új megtalálások

Bejelentkezés