Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2009-01-23 10:17:08
Visszaállítva Buttersre. :)
Bacu

Előzmény: magpet (#580)
2009-01-23 07:26:51
Abban a sorozatban az a mokas, hogy szegeny szereplo szaladgal "teljesen egyedul, magara utalva" a borzaszto helyeken, de lathatolag legalabb egy operator es egy hangmernok/mikrofonos megis mindig akad a kozelben... :) Egyebkent a mozi tenyleg jo, nem akarom bantani. Kozel sem olyan ciki, mint pl. Frei velotrazonak szant, de megis szanalmas megszolalasai. Tudjatok, az a bizonyos "mogottem 700m-re lathato az a haz, ahol annak az embernek az occse lakott, aki 6 eve Chileben majdnem felrobbantott egy zsufolt turistabuszt..." tipus. :)

Bacu: szep az uj avatarod! Vigyazz, hogy ha vegigszaladsz a sorozaton, hagyd ki Mr(s). Garisont! :)
magpet
Házigazda

Előzmény: Bacu (#578)
2009-01-22 23:36:54
Jah, nem semmi részek. A legdurvább talán a Mangrove mocsaras (nem tudom a címét, kerestem a gépen, de nem találtam) illetve az indonéziai (Szumátra és vidéke) rész volt.
Bacu

Előzmény: zakany (#577)
2009-01-22 23:26:51
az durva rész, amikor direkt beszakad a jégen.. vagy a tűzhányónál szaladgál, az izzó láva felett..
zakany

Előzmény: Bacu (#576)
2009-01-22 23:20:08
Azaz! most szedtem le belőle egy pár újabb adagot. (Bear Grylls)
kovakő: Tényleg jó kis cucc, ajánlom.

Szerintem könnyen rávesszünk itt a népeket egy kellemes esti pörgetésre. Csak ahhoz tényleg picit szárazabb idő kell.
Bacu

Előzmény: zakany (#575)
2009-01-22 23:13:37
uhh.. néztem a túlélősorozatot a discoveryn.. nekem is olyan (nemtom, az is kovakő?) kéne ami a nyakában volt a fickónak..

mondjuk egyik hétvégén este, pl: Lajos-forrásnál lehetne egy ilyen, vagy ha van közelebbi nem-szemetes szép hely.. az is jó :)
zakany

Előzmény: Bacu (#574)
2009-01-22 23:03:45
Én nagy piromániás vagyok, ezen minden haverom röhög.
Van kovakövem is, ami elég karaj cucc. Ha picit lemegy ez a víz, akkor rendezhetünk egy gameses össznépi szalonnasütést is.
No mit szólsz?
De ha hozol holnap száraz fát, akkor rakhatunk egyet a Parlament előtt :) Csak nem tudjuk majd kimagyarázni, hogy mi nem a kurcsány ellen jöttünk tűntetni, hanem csak szalonnát szeretnénk pörgetni :DD
Bacu

Előzmény: zakany (#573)
2009-01-22 22:59:37
Most azt találtam ki, hogy nincs kedvem nyárig várni.. valamikor szalonnát akarok sütni vagy grillezni :) nyugi, nem holnap..
zakany


Új megtalálások

Bejelentkezés