Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2009-01-27 16:16:27
ID-24
Játékvezető

Előzmény: H.Gábor (#648)
2009-01-27 13:15:34
Na neeeeeee... :(
Nehogymá itt a fórumon nyomasd az altesti, pöcsös fotóidat...
Az akt az csak nőknek megengedett!
H.Gábor

Előzmény: Bacu (#647)
2009-01-27 13:13:15
tess [link]
:))))
Bacu

Előzmény: Kyra (#645)
2009-01-27 13:09:31
Előbb a képet, hé! :))

Előzmény: Bacu (#644)
2009-01-27 13:05:30
Kyra van egy Oregonom, összejövünk? :DDDDDDDDDDD
Bacu

Előzmény: Kyra (#643)
2009-01-27 13:00:51
Mittomén. :)))) Feltételezem, hogy nem csúcsmodell. :DD

Előzmény: zakany (#642)
2009-01-27 12:58:56
de a legfontosabb.. És milyen gps-ük volt? :)))))))))))))))
zakany

Előzmény: Kyra (#641)
2009-01-27 12:48:03
Persze, hogy volt. Hetekig röhögtem rajta, mert CV is jött hozzá... Ládázás kezdeti éveiben a világ hülyéi megtaláltak. Gondoltam is, hogy le kéne venni a "Hülyék, ide!" táblát a homlokomról. :)) Aztán elég volt a tel.számomat meg a hivatalos mail-emet levenni.
(30-40 közötti balfék, puhány, csúnya, idomtalan, bagós, aktuális nőtől szabadulni vágyókról van szó). :DD

Előzmény: Bacu (#640)
2009-01-27 12:35:08
A helyzet azóta már megoldódott. :)

Engem nem fog zavarni, hogy 20-35 év közötti diplomás, kirándulni szerető lányok altesti képekkel zavarnak meg. Egész nyugodtan! :)
Kemény vagyok, állom a sarat!

Kyra: tényleg volt ilyen?
Bacu

Előzmény: Kyra (#639)
2009-01-27 12:29:18
Héjj, nehogy már itt elkezdj gyónni! Tán csak nem dőlt össze a világ!? :DDD Mindenki életben van, és senkit nem raboltak ki. Hogy a francba jön ide az erkölcsi kérdés???
Majd ha neked is meztelen altesti képeket küld egy ismerkedni vágyó játékos, na akkor lehet beszélgetni erkölcsökről. :DD

Előzmény: Bacu (#629)
2009-01-27 08:30:25
Nah akkor utoljára: a drégelyvári mászóka egy poén rejtésnek indult, amolyan megtorlásként a múltkori csóványosi rejtésért.
Abban én voltam a hibás, hogy mondtam a többieknek, hogy nyugodtan jelentsék be ezt a játékot.
Viszont a másiknál mindenkit kértem, hogy hagyjuk meg a tiszteletbeli piros egyes helyet!

A logban levő sorrendről már próbáltam intézkedni, hogy a tényleges első megtaláló is a helyére kerüljön a sorrendben.
(Ez már csak szg-n múlik, ugyanis nincs lehetőség megtalálási idő módosításra, illetve bejelentés törlésre)

A másik rejtésnél szűz volt a bejelentő lap. Sőt, ha jobban megnézed, "gonosz" mód egyértelmű célzás is van a várható első megtalálóra, illetve reménykedés, hogy a jelzés célbaér.

Végül: engem igenis érdekelt az első helyezés 'kiosztása', így figyeltem is rá. A másik játéknál el kell ismerjem meg kellett volna kérjem a többieket a későbbi logolásra. Viszont az csak egy poén volt! Az egész túrára nem is úgy indultam el, hogy rejteni fogunk, csupán adták magukat a dolgok.

És most már ott tartok, hogy: BÁNOM az egész rejtés dolgot!
Legszívesebben kimennék és beszedném őket.
Ha pedig ez alapján történt az én erkölcsi megítélésem, akkor vállalom! Mint annyi minden mást, ezt is túl fogom élni!

Bacu

Előzmény: ID-24 (#627)
2009-01-27 07:21:37
Én csak a játékok készítésében vagyok érdekelt, de ebben a témában szeretném elmondani következtetéseim.

Úgy gondolom, nincs és nem is lehet olyan játékos, akinek egyedüli véleménye mérvadó lenne. Mindenkinek saját dolga, hogy érdekli-e az első hely vagy sem, ezért ne várja el mástól, hogy úgy ítéljen meg dolgokat, ahogy ő maga teszi.
Ebből pedig, szerintem, az következik, hogy a józan paraszti ész logikáját és az alapvető udvariassági szabályokat kell alkalmazni.
Adott esetben azt tűnik logikusnak és igazságosnak is, hogy az legyen az első, aki valóban elsőként találja meg a rejtést, és ne az, aki asszisztál a rejtésnél.

Még egy dolog.
Mennyivel, jobb az a játékos, akit nem érdekel az első hely, mint az, akit igen?
Ezt azért kérdezem, mert akiket nem érdekel az első hely, azok ezt fennhangon, sőt büszkén hirdetik. Akiket érdekel, azok meg "szemlesütve", szinte szégyenkezve vallják be bűnös versengő ösztönüket.
Honnan veszi az egyik fél ezt az erkölcsi-tisztaság érzetet, és mitől pironkodik a másik?
ID-24
Játékvezető


Új megtalálások

Bejelentkezés