Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2009-01-28 22:30:42
Most vagy eddig valami elkerülte a figyelmemet, vagy valóban ez volt az első moderált* hozzászólás az oldal történetében. :) És ha már elsőzés: ezt akkor most zakany nyerte meg. :)

*: Természetesen a kérésre moderálás, önmoderálás, moderátorok egymás közötti szórakozása teljesen más kategória.
Szab

Előzmény: zakany (#620)
2009-01-26 23:58:45
pedig .. **** biztos írt volna valami okosat erre :)) /ha írna ide is/
Moderátori megjegyzés: A nevet kicsillagoztam. A bekesseg jegyeben kernem, hogy ne "bantsunk" senkit nev szerint, aki a GPSGames.hu-n nincs regisztralva, es igy nem tud/akar reagalni. Azt hiszem, ez igy tisztesseges. Koszonom.
Moderálva magpet által
zakany

Előzmény: Bacu (#619)
2009-01-26 23:52:12
Nah, látom sikerült az álló vízbe egy bazi nagy kavicsot dobnom.
Azért, hogy helyreálljon a rend, megkértem a velem rejtő megtalálókat, hogy logoljanak későbbi időpontra.

Az egész mászókás rejtés, amúgy csak egy poén volt! Múltkor valami hasonló szituba kerültünk mi is. Ezért pedig spontán ötletként jött, hogy rejtek ide valamit.
Viszont nem gondoltam volna, hogy így mellreszívják sokan ezt az első, nem első dolgot.
Ha megnézitek a másik játéknál senki nem is logolt be, mivel megkértem a többieket, hogy itt hagyjuk meg a piros egyest az igazi elsőnek!

Én részemről itt lezárnám a témát, szerintem felesleges ezen tovább vitatkozni!
Bacu


Új megtalálások

Bejelentkezés