Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2009-01-29 17:21:09
Akkor meg nem látok semmit. Ha már kiteszem valahova a lábam, szeretek körülnézni.

Előzmény: Pupu (#772)
2009-01-29 17:15:19
Akkor gyorsabban kell hajtani, hamarabb megvan :-)
Pupu

Előzmény: Kyra (#768)
2009-01-29 16:55:01
Mi már vagy 3 éve terveztük és minden évben újra elővettük a dunai tekerést forrástól hazáig (ki is dolgoztam az egészet), de nekem is ugyanúgy túl sok a távollét és ennyi időre nem tudok (és nem is akarnék) távol lenni otthonról.

Előzmény: Ládafia (#765)
2009-01-29 15:11:34
Ha az időpontot össze tudjuk hozni, benne lennék a balatoniban!

A dunai is érdekelne, de annyi időre nem mennék család nélkül, a gyerekeknek meg még sok lenne...
Ládafia

Előzmény: Bacu (#763)
2009-01-29 15:09:06
izsolt: Én minden jóban benne vagyok :)
com: amíg van bőségesen hu-s láda, addig nem igazán hajtom őket

Pupu: én szívesen elolvasnék egy élménybeszámolót róla. Ha valamikor lesz kedved és időd, akkor írj róla egy blogot :)
Bacu

Előzmény: izsolt (#761)
2009-01-29 14:36:15
> Mindenképp gyere el ezekre a GG túrákra!

mindenképpen elmegyek ha majd egyszer szabad leszek mikor mentek.

.com-os ládákat is űzöd? példul egy totalbrutal? :-) az még nekem nincs meg.. persze csakis nyáron mikor hosszúak a nappalok

de a Balaton kerülés se rossz ötlet, ha összes útbaeső ládát is meg a napi betevő strandolást is belekalkuláljuk akkor tarthat az akár egy hétig is! :-D

(sőt, ha már álmodozunk, egy duna-menti bicajút a forrástól? mondjuk jövőre a felső szakasza két év múlva meg pöstig.. vagy olyan messzi jövőbe még ne tervezzünk?)

Előzmény: Bacu (#715)
2009-01-28 12:41:55
Mindenképp gyere el ezekre a GG túrákra! Tényleg nagyon jól sikerültek eddig.

Amúgy ha jobb idő lesz, akkor közös bicajozásokat is tervezünk.
Ebből az egyik fő 'produkció' a többnapos tavaszi balatoni körbetekerés.
Lehet ideje is lenne elméleti síkon kialakítani a tervet, hogy mikor menjünk, mivel szabi kivételekkel és szállás szervezéssel is jár.

Körbetekerés alatt pedig ládázásokat, kellemes közös eszem-iszom programokat terveztünk. :)
Bacu

Előzmény: izsolt (#714)
2009-01-28 12:29:52
A felajánlást köszönöm, de nem ide akartam kilyukadni a mondókámmal :-)

Bár én sosem leszek pirosegyeshajtó (valahol egyetértek azzal hogy ehhez azért elegendő szabadidő és füstölögnivaló benzin is kell) így engem közvetlenül tkp. nem érint, de az összhangulat miatt jó lenne ha nem jutnánk el oda ahol most pl. a testvérlap tart a piros egyes körüli "harc" miatt.

Szóval kicsit szomorú lennék, ha a közösség rovására menne a dolog. Remélem majd egyszer én is eljutok Bacu féle közös túrákra, eddig még csak szemétszedni meg geokékelni voltam a többi ládásszal együtt de az is tökjóvót :-)

Tehát amit ki akarok nyögni, hogy szeretném ha inkább ládásztársak lennénk versenytársak helyett.

És fentieket nem személyeskedésnek szántam, tehát nem konkrétan Neked vagy Dzsozynak vagy Omlásnak vagy Bacunak hanem csak úgy hangosan eltűnődtem :-)

Szép túrákat!

Előzmény: Pupu (#687)
2009-01-27 17:49:50
Nemcsak wapolni lehet: ha nem wapos a telefonod, vagy mobil Internethez nem elég a térerő, de telefonáláshoz igen, megkérhetsz valakit (például engem, nagyon szívesen segítek!), hogy jelentsen be, ha épp gépközelben ül.
Pupu

Előzmény: izsolt (#686)
2009-01-27 17:37:23
Nem akarom újraindítani a vitát az elsőségről, de ezen a siteon szerintem nem kéne ennyire erre hajtani mert itt a bejelentés ideje számít, nem?
Szóval utólag otthonról nem tudok másvalaki elé belogolni akkor sem ha gyakorlatilag én voltam az első de másvalaki közelebb talált netkávézót :-)

Vagy aki nem wapol az meg is érdemli?


Új megtalálások

Bejelentkezés