Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2008-04-29 12:50:45
Kezdettől fogva magamban az indoort csak Pindúrozom. (apró játék szobában)
Offként: ismeritek a Kiborgizátort? (célszerű vigyázni, ugyanis nevem szerinte Zajkeltő Erőszakos Műholdromboló :-))
zem

Előzmény: magpet (#65)
2008-04-28 22:59:10
Van abban igazság, amit Zerint mond, de a Te álláspontod is érthető. A kategória-nevek többé-kevésbé hirtelen felindulásból születtek, é smivel a GPS-esdi "hivatalos nyelve" az angol, sokminden így jut eszembe/eszünkbe először. Javaslatom: technikai szempontból (URL és társai) maradnak az angol nevek, de az oldalon kiírva jelenjen meg mindkettő, valahogy így:
-Gép előtt (indoor)
Kalandjáték (adventure)

Nos?
magpet
Házigazda

Előzmény: szg (#57)
2008-04-28 15:01:38
Részemről viszont van akadálya...
a név átírása az egy dolog, de van pár hely ahova már fixen le van tárolva az adott játék url-je (pl fórum topicok), ezért vagy írni kell valamit ami lecserélgeti a statikus url-eket, vagy az egész url kezelőt kell megváltoztatnom...
Persze, ha az url-ekben senkit nem zavar akkor csak egy kis kozmetikázás a dolog.

Mondjuk ennek szellemében az oldal neve is megkérdőjelezhető (GHRJátékok) :)
szg
Házigazda

Előzmény: flektogon (#56)
2008-04-28 14:12:09
Részemről szintén semmi akadálya a magyarításnak. A KB 50%-át már meg is győzted. :)
Házigazda

Előzmény: Zerind (#54)
2008-04-28 10:53:06
De miért ,,indoor''? Meg miért ,,adventure''?
Nem magyar oldal ez? Engem nagyon idegesít.

Előzmény: szg (#48)
2008-04-25 20:16:48
Megszületett az Indoor kategória.

A quizeket és a mapszósz játékokat átsoroltam oda (ha valamelyik játékot rosszul soroltam volna be, akkor mailban jelezzétek).
szg
Házigazda


Új megtalálások

Bejelentkezés