Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2008-07-02 14:36:44
Még egy kis info: az oldal alján található 3 linket megkattintva szintén sokminden kiderül. Többek között, hogy a geocaching.hu és a GPSGames.hu üzemeltetője nem azonos. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: magpet (#136)
2008-07-02 14:30:42
Légy üdvözölve! :)
Ez nem egy harmadik geocaching-oldal. A geocaching kötelezően a látványosságról szól. A GPSGames játékai pedig bármiről, amit a játék megalkotója szeretne: kincskeresés, készülék-nyomogatás, kalandjáték, fejtörő, de persze itt is jöhet a látványosság. Pillants bele a játék-kategóriákba, rögtön világos lesz. :)
Bárki bármilyen játékot létrehozhat, nincs előzetes moderáció.
Vannak GPSGames rendezvények is (Gánt már elmúlt, de Sarud közeleg!), ebből is tervezzük a kínálat bővítését.
Ezen kívül vannak fórumok (ezt gondolom észlelted :), ahot Te is nyithatsz topikot. Az oldal folyamatosan épül, születnek az újabb funkciók.
A lényeg tehát: játék műhóddal. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: Patics (#135)
2008-07-02 14:19:17
Sziasztok!
Örülök, hogy idetaláltam, de most egy kicsit meg vagyok kavarodva. Tulajdonképpen mi a különbség a geocaching.hu és a gpsgames.hu oldalak között? Ez most egy "harmadik geoládás" oldal a .com mellett?
Mi ennek az oldalnak az előnye/hátránya (értelme). Köszi, ha felvilágosítotok, hogy tudjam miért is jó ha itt (is) vagyok. :-)
Patics


Új megtalálások

Bejelentkezés