Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2008-07-02 15:38:31
Ez rendes tőled :)
Viszont ha elkezdünk kivételezni emberekkel, akkor az nem tudom, hogy hova vezetne... de ahogy nézem eddig senki nem használja azt a színt, rajtad kívűl. Úgy tűnik elég a szín puszta elnevezése is, és az emberek titszteletben tartják :)
szg
Házigazda

Előzmény: SylverRat (#141)
2008-07-02 15:31:46
én akkor szeretnék felajánlani a fejlesztőnek 1 sört a színek beapplikálásáért! ;-)
amit meg is duplázok, ha a levédett, jogvédett, állatvédett, stb.védett nevemmel jelzett színt más nem használhatja, csak én! :-)
SylverRat
Moderátor

Előzmény: szg (#140)
2008-07-02 15:05:49
Az oldal fejlesztője szívesen veszi a felajánlsokat egyesület nélkül is :)

Az esetleges rémlátomások jogosságát / indokolatlanságát majd az idő fogja csak igazolni, de beteljesülésükre én nem sok esélyt látok...

Hasonlóságok: pl mindkettőt GPS -sel emberek játszák, G -betüvel kezdődik a neve, stb :)

Az oldalból az lesz amivé együtt alakítjuk, és a cél, hogy mindenki jól érezze magát.
szg
Házigazda

Előzmény: Szab (#139)
2008-07-02 14:54:10
Még nem azonos.
Egyébként több hasonlóság is felmerült bennem:
Annak idején a geocaching is szabadabb volt, csak egy idő után fejlődött abba az irányba, hogy "virtuális útikönyv".
Annak idején ott is volt ingyenes gps kölcsönzés, ha rejtesz új játékot.
Annak idején ott is minden és mindenki barátságosnak tűnt.

Áhh, nem vizionálom, hogy egyszer majd itt megalakul a Magyar GPSgames Közhasznú Egyesület (MGKE), habár... hátha lehet azt jól is csinálni. Az 1%-okból meg lehetne fizetni az oldal fejlesztőjét. :)
Szab

Előzmény: magpet (#137)
2008-07-02 14:36:44
Még egy kis info: az oldal alján található 3 linket megkattintva szintén sokminden kiderül. Többek között, hogy a geocaching.hu és a GPSGames.hu üzemeltetője nem azonos. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: magpet (#136)
2008-07-02 14:30:42
Légy üdvözölve! :)
Ez nem egy harmadik geocaching-oldal. A geocaching kötelezően a látványosságról szól. A GPSGames játékai pedig bármiről, amit a játék megalkotója szeretne: kincskeresés, készülék-nyomogatás, kalandjáték, fejtörő, de persze itt is jöhet a látványosság. Pillants bele a játék-kategóriákba, rögtön világos lesz. :)
Bárki bármilyen játékot létrehozhat, nincs előzetes moderáció.
Vannak GPSGames rendezvények is (Gánt már elmúlt, de Sarud közeleg!), ebből is tervezzük a kínálat bővítését.
Ezen kívül vannak fórumok (ezt gondolom észlelted :), ahot Te is nyithatsz topikot. Az oldal folyamatosan épül, születnek az újabb funkciók.
A lényeg tehát: játék műhóddal. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: Patics (#135)
2008-07-02 14:19:17
Sziasztok!
Örülök, hogy idetaláltam, de most egy kicsit meg vagyok kavarodva. Tulajdonképpen mi a különbség a geocaching.hu és a gpsgames.hu oldalak között? Ez most egy "harmadik geoládás" oldal a .com mellett?
Mi ennek az oldalnak az előnye/hátránya (értelme). Köszi, ha felvilágosítotok, hogy tudjam miért is jó ha itt (is) vagyok. :-)
Patics


Új megtalálások

Bejelentkezés