Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2008-07-02 16:48:37
Köszi a sok választ, már érteni vélem... én már jól érzem magam, és örülök, hogy ti is. Szép nyarat, jó játékokat.
Mit is írtál, ha van ötletem... lenne néhány. Mármint jétékfeladat, igyekszem megalkotni, addig is megyek játszani. :-)

A tagoknál mit jelentenek a szinek, kiemelések?
Patics

Előzmény: magpet (#136)
2008-07-02 14:30:42
Légy üdvözölve! :)
Ez nem egy harmadik geocaching-oldal. A geocaching kötelezően a látványosságról szól. A GPSGames játékai pedig bármiről, amit a játék megalkotója szeretne: kincskeresés, készülék-nyomogatás, kalandjáték, fejtörő, de persze itt is jöhet a látványosság. Pillants bele a játék-kategóriákba, rögtön világos lesz. :)
Bárki bármilyen játékot létrehozhat, nincs előzetes moderáció.
Vannak GPSGames rendezvények is (Gánt már elmúlt, de Sarud közeleg!), ebből is tervezzük a kínálat bővítését.
Ezen kívül vannak fórumok (ezt gondolom észlelted :), ahot Te is nyithatsz topikot. Az oldal folyamatosan épül, születnek az újabb funkciók.
A lényeg tehát: játék műhóddal. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: Patics (#135)
2008-07-02 14:19:17
Sziasztok!
Örülök, hogy idetaláltam, de most egy kicsit meg vagyok kavarodva. Tulajdonképpen mi a különbség a geocaching.hu és a gpsgames.hu oldalak között? Ez most egy "harmadik geoládás" oldal a .com mellett?
Mi ennek az oldalnak az előnye/hátránya (értelme). Köszi, ha felvilágosítotok, hogy tudjam miért is jó ha itt (is) vagyok. :-)
Patics


Új megtalálások

Bejelentkezés