Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2010-01-04 09:53:03
Nem gondoltam volna, hogy holmi szabályok megakadályoznak ebben. :-)))))

De örülök, hogy ezek szerint, ha valami le van írva (és nem íratlan szabály), akkor azt betartod.
Lehet, hogy itt is ezt kéne?

Előzmény: Fairy (#972)
2010-01-04 09:48:01
Érdekes, hogy ott Fairy miért nem logolt be elsőnek???
Szerintem erre magadtól is kitalálod a választ... Kis segítség:
Infó:
A jele: @ Ld.: itt 11. pont
Fairy

Előzmény: Csuhás (#971)
2010-01-04 09:43:18
Mielőtt nagyon földbe döngöljük a "gonosz" netes keresőket gondoljunk arra, hogy nem szegtek meg semmilyen szabályt. Sőt szerintem a rejtő is megengedheti magának hogy outdoornak nevez egy játékot aminek a neten is megtalálható a megoldása. Szóval ha valaki kőkemény outdoort akar, az vagy ne adjon meg jelszót, vagy válasszon gondosan olyant ami nem kitalálható. Az elsőségre hajtók tudni fogják hogy mi az ami a saját versenyüknél számít. De közben hagyjuk meg a neten keresőknek is az első megtalálás örömét. Szerintem nem véresen komoly verseny ez, hanem csak játék.
Csuhás
Moderátor

Előzmény: scele (#970)
2010-01-04 09:30:03
Nekem sincs semmi kifogásom ID "előterjesztése" ügyében, de a megoldást nem feltétlenül ebben látom.

Tudom, hogy nem sokat keresek itt csak néha-néha rejtek egy (nem túl népszerű) ládát. Viszont a probléma ugyanaz, mint a túloldalon.
Ott is mondtam már, hogy nem az 5-ös limit a megoldás, hanem a megfejthetetlen jelszó.

A GC-n is az egyik moderátornak látnia kéne a jelszót és a rejtővel konzultálni arról, hogy ez biza kitalálható otthonról is. A megoldás szerintem itt is ugyanaz. ID ránéz a jelszóra és ha simán netkesselhető, de outdoor, akkor addig ne legyen a játék látható a játékosok részéről, amíg ez a helyzet nem változik.

Egyébként a túloldalon is van példa hibára. Kulisz Grossvenediger ládája nagyon könnyen netkesselhető volt, nem nézett utána eléggé.
Viszont az első kesserek szépen kijavították az apró jelszóhibát és a láda él és virul. Érdekes, hogy ott Fairy miért nem logolt be elsőnek???
Megtehette volna! Vagy csak azért van ezen az oldalon ebből sport/probléma, mert létezik indoor is?


Új megtalálások

Bejelentkezés