Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2010-01-09 17:34:47
Sose búsulj! Unalmas lenne, ha egyformák volnánk. Be ne zárd a játszóteret! Az is egy jó játék, hogy a többieken derül az ember - meg egy kis öniróniával a legjobban saját magán :-)
Pupu

Előzmény: magpet (#1004)
2010-01-09 09:08:42
Elmeletben en is. De sajnos azt is tudom, hogy ami az egyik ember szerint egy ideologia tulzott megjelenese, az a masik szerint csak egy teny kozlese. Es maris itt a vita lehetosege, ki mindenki van kirekesztve a nezeteiert, azonnal lehet egymast megbelyegezni, stb.
A francert nem lehet csak jatszani? Tenyleg csak akkor mukodik egy ilyen oldal, ha hulyere szabalyozzuk, majd a "donteshozok" eltunnek a kodben, es soha tobbet nem kommunikalnak a "neppel"? Ezt nagyon szeretnem elkerulni. Ha nem sikerul, akkor a Games becsuk, nyilvan az en hibambol.
magpet
Házigazda

Előzmény: MrZerge (#1003)
2010-01-09 08:46:26
egyetértek ezzel a megközelítéssel.
MrZerge

Előzmény: ID-24 (#1002)
2010-01-09 04:46:35
Én ezt a moderálást is elvállalnám. Mivel nem vagyok "ideológiailag képzett Bölcs Vezér", ezért a következő egyszerű szisztéma szerint szűrném a játékokat.

Ne legyen a szövegben semmilyen szélsőséges vagy másokat lekicsinylő, sértegető megjegyzés. Az általánosan elfogadott tények ismertetése mellett ne tartalmazzon a leírás ideológiai prédikációt. Ennyi.

Egyébként, a játékok 99,99 százaléka (szélsőséges) ideológiától mentes.
ID-24
Játékvezető


Új megtalálások

Bejelentkezés