Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2010-01-12 17:07:52
Avagy mindenhová kell egy Brogan. :)
Togo

Előzmény: zakany (#1094)
2010-01-12 16:06:30
Szerintem..

ÁnuszÚr mentett meg minket!
Köszönjük meg neki!

Eddig egymást öltük!
(Tisztelet a kivételnek!!! Ez a többség is egyben!)

De most, egy szinte idegen emberrel vitázunk, összefogtunk és a csapat egy része már nem egymással kötekszik.. Jobban összehozta a Games csapatát :)))))

Kellett ez ide :D
(de most már valaki kapcsolja ki) :)))))))))
zakany

Előzmény: Bacu (#1093)
2010-01-12 15:52:01
Kedves Urániusz!


Már ne haragudj, de ebben most nincs igazad!
Mi itt a gamesen többé-kevésbé versenyekről, találkozókról már ismerjük egymást!
Békében játszogatunk itt a gamesen, és bárkit szívesen, aki ezt a békét tartani tudja örömmel fogadunk.
Múltkor volt egy kis vita itt az oldalon a netkessel kapcsolatban.
Akkor tisztáztuk is a helyzetet, mindenki lecsillapodott, Fairy pedig megígérte, hogy nem fog netkesselni, csupán ha olyan a jelszó, akkor figyelmeztetni, hogy ő ezt bizony ki tudja találni.
Ez részéről segítség, amit szerintem érdemes megfogadni!
Te ezt nem tetted, még annak ellenére sem, hogy ID-24 (játékkoordinátor) is figyelmeztetett rá!
És ez neked nem volt elég elkezdted hergelni az oroszlánt (Fairyt). Ő pedig "odacsapott"!
Ezt követően pedig itt sírsz, hogy milyen csalás történt, és mik vannak!

Szerintem ha be szeretnél illeszkedni ebbe a jó kis társaságba, akkor célszerű nem az igét osztani, hanem csendben meghúzódni és játszani. Akár úgy hogy minél több ládát összeszedsz, akár úgy hogy jó kis játékokat csinálsz.
Mindkettő jó stratégia!
De az, hogy itt höbörögsz, ezzel nem fogsz elérni semmit! Idővel pedig megutáltatod magad (lehet már sikerült).

Javaslom fogadd meg ezeket a 'tanácsokat', és egy ideig húzd meg magad csendben!
Bacu

Előzmény: Urániusz (#1083)
2010-01-12 15:29:42
Szerintem is nagyon tanulságos Pupu "Tiszta játszóteret!" blogja!

A hozzászólók-régiek-szinte mindegyike hasonló kifogásokkal él a netkessel kapcsolatban, mint én,és lépéseken gondolkodik!
Ez jó! Így tisztulhat, és ezáltal fejlődhet a játék!
Szerintem a netkessel kapcsolatban további etikátlanságot vet fel, ha a linket valaki még nyilvánossá is teszi!
Továbbgondolva: előfordulhat, hogy egy játékos, a terepen készített, jelszót tartalmazó képét feltölti a netkessereknek a rejtő miatti ellenszenvből, vagy pusztán kérkedésből!

Jelenleg az outdoor játékaink legalizált hackerezését vagyunk kénytelenek elviselni! És csak tárjuk szét a kezünket?
Urániusz


Új megtalálások

Bejelentkezés