Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2010-01-12 20:56:41
Tényleg menj inkább dolgozni :DD
feri60

Előzmény: BaliaGy (#1133)
2010-01-12 20:38:54
Nemmel szavazok :) Szükség van itt (is) rád!
BaliaGy

Előzmény: magpet (#1131)
2010-01-12 20:36:28
Idézet
Magpet pár percen belül kétszer is rám szólt :(


Jajistenem. Ez ugye nem komoly? :)
Szavazzatok meg nekem egy pár napos bant, ígérem, kitiltom magam! :))
magpet
Házigazda

Előzmény: BaliaGy (#1129)
2010-01-12 20:34:49
Nem, elsőre is értettem :)

Ezt köszi :)

Magpet pár percen belül kétszer is rám szólt :(
BaliaGy

Előzmény: feri60 (#1128)
2010-01-12 20:31:59
Idézet
Feri60: köszi.

Lehet, hogy félreérthető voltam??
Magpetnek szántam.
Infó:

Minden szentnek maga felé hajlik a keze, ezért tagolta be lazán a geocachingot(get) a games halmazába :D
feri60

Előzmény: BaliaGy (#1127)
2010-01-12 20:17:25
Magpet: bocsi.
Feri60: köszi.

Inkább dolgozom :)
BaliaGy

Előzmény: feri60 (#1126)
2010-01-12 20:13:36
Idézet
Sőt, ha nagyon szigorúan nézzük, a GPS-es játékok ("GPSGames") egyik részhalmaza az ún. "geocaching". :))


Pedig még szent sem vagy, mégis merre a kezed :))
feri60

Előzmény: magpet (#1125)
2010-01-12 20:10:10
Idézet
minden, ami geocaching: gc, gg, gc.com, regionális találkozók, wherigo stb.


Még mindig nem stimmel a halmazok egymásba ágyazása. :)) Talán úgy lenne pontos, hogy "...minden, amit GPS-szel játszunk:..." De ez csak a szőrszálak hasogatása, parttalan kötekedés a részemről. :)
Sőt, ha nagyon szigorúan nézzük, a GPS-es játékok ("GPSGames") egyik részhalmaza az ún. "geocaching". :))

Olyan itt ez a "geocaching" szó, mint Észak-Afrika egyes részein a "Peugeot", ami igazából "autó"-t jelent. Peugeot-ot láttak először, nekik az lett az autó. Hiába jött utána a LandCruiser, nem tudnak elszakadni a francia ipar remekétől. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: BaliaGy (#1122)
2010-01-12 19:37:12
Idézet
ő már "tett le egy-két dolgot a geocaching" asztalára


Kiegészíteném: nálam a geocaching nem a gc oldal, hanem minden, ami geocaching: gc, gg, gc.com, regionális találkozók, wherigo stb. ...

Sorry, ha félreérthető voltam, és evvel bárkit is megbántottam :) nem volt szándékomban.
BaliaGy

Előzmény: BaliaGy (#1054)
2010-01-12 13:35:26
Higgadj le kérlek, fogadd meg Feri60 tanácsát. Ne bánts itt senkit, és ne hisztizz, mint egy kisgyerek. Ez egy játszótér, és mi itt régóta békében játszunk. Ne rontsd el kérlek.

Fairy régóta itt van és ő ilyen :), ilyennek fogadtuk el. Ha szépen megkérjük, visszafogja magát, és nem netkessel egy kis ideig. Neki ez a kihívás, hogy így fejtse meg a "rejtvényeket". Viszont amit Te nem tudhatsz, ő már "tett le egy-két dolgot a geocaching" asztalára, ami miatt többet nézünk el neki, mint Neked, akit még nem igazán ismerünk...



BaliaGy

Előzmény: Urániusz (#1047)
2010-01-12 12:19:48
Vajh, miért szüntették meg H.Gábor játékát?
Azt is rám fogod?
Urániusz

Előzmény: feri60 (#1046)
2010-01-12 11:58:08
Megértettük, de mit tegyünk?

Több, mint 600 napja többé-kevésbé jól megférünk itt egymás mellett.
6 napja valaki bejött, körülnézett, és köszönés helyett egyre nagyobb hangon ordibál, követeli a törzsközönséghez tartozók rendszabályozását, szabályok felállítását, a rendszer korrigálását, saját maga által nyilvánosságra hozott személyes adatainak tiszteletben tartását.

Még jobb kocsmákban sem illendő, és pláne nem kifizetődő az ilyen viselkedés.
feri60

Előzmény: Urániusz (#1045)
2010-01-12 11:45:02
Kedves magpet, vagy szg!

Kérlek Benneteket, hogy a kincskereső játék tisztaságának megőrzése érdekében, ne engedjétek többet a nyilvánossá tett netkess linkeket, amelyek a játékot tönkreteszik!
Éppen ezért kérlek benneteket, hogy a "Szabadkőművesség 3." játékában legyetek szívesek Fairy, és H.Gábor megtalálását törölni, mivel előbbi kétszer is netkess linkkel találta csak meg, utóbbi pedig őt lekoppintva, még egy gyalázkodó linket is otthagyott!

Fairy már nem csak jelszót, hanem személyemet is nyilvánosan netkesseli, ami számomra sértő, ezért kérem az ominózus játékban a 15. bejegyzésének is a törlését!

A jelszót természetesen nehezítettem!

Kérem mindazon játékostársakat, akiknek esetleg nem tetszik a játékom, hogy próbáljunk meg békében megférni egymás mellett, és ne rondítsunk bele a másikéba!

Én sem tettem, és nem is teszem!


Köszönöm a Moderátoroknak, és mindazoknak, akik megértettek!
Urániusz


Új megtalálások

Bejelentkezés