Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2010-04-22 00:08:42
Kivéve pár embert..
Bacu például csak külön engedéllyel rejhet! A rejtéseit, egy négy tagból álló bizottság értékeli előbb..
zakany

Előzmény: Bacu (#1280)
2010-04-21 22:02:26
Itt bíza nincsenek sablonok :) csak szabadság van, és minden a rejtőre van bízva! :)
Bacu

Előzmény: BookWorm (#1279)
2010-04-21 20:23:11
Igen, a sablonszövegnek megfelelő valamit keresek, ha van valami ajánlásotok rá.
Vagy itt akkora a szabadság, hogy egy minta szöveget se kaphatok? :-)
BookWorm

Előzmény: izsolt (#1271)
2010-04-21 14:56:08
> Javaslom, hogy a letöltést a TÉRKÉP oldalról indítsd!

mik vannak! :-)
én a játékok oldalról tölötgettem eddig amiben minden benne volt, a már megtalált is, de hatalmas intelligenciámmal a már megtalált 34 vagy mennyi játékot mindig ki tudtam szűrni

> A dobozba azt teszel, amit akarsz

szerintem itt arra a sablonszövegre gondolt amit a gc.hu -s meg comos ládákba szokás laminált állapotban elhelyezni
tudod, "ez egy játék, ne vidd el, blabla"

Előzmény: magpet (#1270)
2010-04-21 10:24:12
Üdv a Games-en!

ha még nem botlottál bele, akkor javaslom, hogy olvasd át kicsit az INFO menüpontot, itt próbáltunk leírni pár alap dolgot. Persze ha ennek ellenére kérdésed van, akkor ne fogd vissza magad! :)

Bacu már szépen megírt sokmindent, pár apróság hozzá:

Idézet
- mivel a pontkereső játékoknál nem találok "jelszó nélküli megtalálás"-t, milyen módszert ajánlotok ilyen esetre? Gondoltam, hogy írok a konkrét játék fórumába és töltök fel fényképet, de úgy látom, fórum hozzászóláshoz nem lehet képet feltölteni.

A jelszavas csészék találatai csak jelszóval jelenthetők be. Ha nicns jelszó, akkor vagy nincs találat, vagy szerezni kell valahonnan, pl. Bacu leírésa alapján. A fórumba szúrhatsz képet, de csak úgy, ha a képet valahova feltölötted előtte (kepfeltoltes.hu, stb.)

Idézet
- indulás előtt innen is letöltöttem a pontokat gpx-ben. De csak az összeset tudtam letölteni, mert "A kategória játékai GPX -ben" menűpontnál nekem csak 50 pontot töltött le a pontkereső kategóriánál, és 10-et az egyéb kategóriánál. Ez bug vagy feature? :-)


Javaslom, hogy a letöltést a TÉRKÉP oldalról indítsd! A játékok struktúrája kicsit át fog alakulni a jövőben, ez most egy biztos pont. Jelenleg nem létezik területi szűrés, vagy pl. az éppen térképen lévő pontok letöltése, de ezek a munkálatok is folynak.

Idézet
- Mivel itt nem látok ijesztő játékmoderációt, gondolkozom játékon is, elsősorban valódi ládával. Van valami ajánlásotok, hogy mi legyen a ládában? (Gondolok itt elsősorban a véletlen megtalálóknak szóló üzenetre.)


Előzetes moderáció valóban nincs, a bejelentett láda (vagy akár összetettebb játék) azonnal megjelenik. Utólagos moderáció viszont előfordulhat, persze nem a "Games vezetőség szerint ez butaság" elv mentén. Szeretjük, az igényes (nem értelmetlenül agyoncsavart!) ötleteket, rejtéseket. Akár a helyszín, akár a vicces doboz a fő "mondanivaló". A dobozba azt teszel, amit akarsz, nincs megkötés. Persze a józan ész mentén a kaja, lőfegyver, drog, hasadóanyag itt is kerülendő.

Idézet
- Végül - bár tulajdonképpen ezzel kezdtem - kicsit elvesztem a fórumokban.


A fő fórum-kategóriákban bárki nyithat új topikot. Ezen kívül minden hírnek és játéknak automatikusan nyílik új topik. Ez elsőre nekem is fura volt, de megszokható, és hasznos. Főleg, ha sikerül önmérsékletet tanusítanunk, és kerüljük az OFF-ot. :)
Egyébként a fejlesztések a fórumokat is érinteni fogják, terveink szerint az általános, központi témákkal foglalkozó topikok fix helyről, könnyedén elérhetőek lesznek a főoldalról.

Kellemes szórakozást az oldalon!
magpet
Házigazda

Előzmény: BookWorm (#1268)
2010-04-21 09:31:20
Kedves GPSGames-esek!

Mostanában kezdek ezzel a játszótérrel barátkozni.
Nézegetem a játékokat, - neten és a valóságban - , olvasgatom a fórumokat. Elég sok kérdésem merült fel rövid idő alatt, és mivel a fórumokban kicsit elvesztem, úgy gondoltam, itt teszem fel, aztán majd elküldtök valahova. :-)

- mivel a pontkereső játékoknál nem találok "jelszó nélküli megtalálás"-t, milyen módszert ajánlotok ilyen esetre? Gondoltam, hogy írok a konkrét játék fórumába és töltök fel fényképet, de úgy látom, fórum hozzászóláshoz nem lehet képet feltölteni.

- indulás előtt innen is letöltöttem a pontokat gpx-ben. De csak az összeset tudtam letölteni, mert "A kategória játékai GPX -ben" menűpontnál nekem csak 50 pontot töltött le a pontkereső kategóriánál, és 10-et az egyéb kategóriánál. Ez bug vagy feature? :-)

- Mivel itt nem látok ijesztő játékmoderációt, gondolkozom játékon is, elsősorban valódi ládával. Van valami ajánlásotok, hogy mi legyen a ládában? (Gondolok itt elsősorban a véletlen megtalálóknak szóló üzenetre.)

- Végül - bár tulajdonképpen ezzel kezdtem - kicsit elvesztem a fórumokban. Gondolok itt elsősorban arra, hogy rettentő soknak tűnik, számomra a kezelhetetlen felé közelít. Eredetileg úgy gondoltam volna, hogy a kérdéseimet a megfelelő fórumokban teszem fel, de fél nap keresés után feladtam, hogy megtaláljam mindegyik kérdésnek a megfelelő fórumot. Lehet, hogy én bénázok, és van valami egyszerű módszer megtalálni a megfelelő fórumot?

Előre is köszönöm a válaszokat!

BookWorm
BookWorm


Új megtalálások

Bejelentkezés