Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2008-08-15 15:04:36
Kedves Barátom, hadd tisztázzak néhány félreértést, mielőtt ma délután elutazom tíz napra, és kimaradok az eszmecseréből. Először is, nem szakítottam a gc.hu-val, ott van a bemutatkozó oldalam [link], amin azzal fejeződik be a szöveg, hogy "formális kapcsolatom az Egyesülettel befagyott". Ez tény, de bármikor kiolvadhat. Csupán arról van szó, hogy bizonyos jelenségek miatt elkedvetlenedve szüneteltetem ott a játékot. Ellenséges viszonyban senkivel sem vagyok. Nem értem, mi minősülhetne "köpködésnek", hacsak az nem, hogy kifogásoltam az MKGE tárgyalási eredménytelenségét egy kérdésben. E kifogásom fennáll, de kultúráltan nyilvánítottam, nyilvánítom ki. Barátaimat (közéjük számítlak!) és tisztelőimet (ha vannak ilyenek) tudtommal és akarattal nem bántottam meg, de ha véletlenül mégis, akkor sajnálom!
Pupu

Előzmény: dc3 (#255)
2008-08-15 14:40:57
Úgy látom, itt Te vagy az egyetlen aki szakított a gc.hu-val és időnként még köpköd is. Pedig van ott jónéhány barátod, tisztelőd a mai napig is. Miért is jó ez? Egy-két ember miatt érdemes?
dc3

Előzmény: Pupu (#253)
2008-08-15 12:54:48
Az egyik oka (a sok közül) annak, hogy az MGKE-ből kivált egy csoport, és létrejött a GPSgames, éppen az MGKE (sokunk szerint) elfogadhatatlan hozzáláálása volt az NP-problémákhoz. A gamesben az a jó, hogy a játékosok hatáskörébe utalja az egyes játékokat. Ha valakiével probléma keletkezik, akkor az ő személyes ügyességén, tárgyalókészségén, megoldáskeresési talpraesettségén múlik, hogy mi lesz annak az egy játéknak a sorsa. Éppen ezért aggaszt, hogy már itt is kezdünk témázni erről a gittegyletesdi dologról. Senki torkára sem szeretném forrasztani a szót -- de gondoljunk arra is, hogy ez egy nyilvános fórum, bárki beleolvashat.
Pupu

Előzmény: petika (#252)
2008-08-15 11:17:32
Konkrétan milyen kérdésed volt a NP-okkal kapcsolatban? Én is szívesen elmondanám a véleményem. (Mindenféle személyeskedés nélkül, kizárólag a témára fókuszálva!)
petika

Előzmény: dc3 (#249)
2008-08-14 22:59:35
Kő kövön 3. - Gckbrl
De nem ez a lényeg. Okozott egy kellemetlen órát. Hasonlóan, mint Zem. Engem inkább az NP-s probléma izgat, izgatott. Általános véleményt kértem a játékosoktól, de sajnos volt aki ezt személyes ellentétének újabb kifejezésére használta fel.
dc3

Előzmény: Szab (#248)
2008-08-14 20:25:30
Melyik games játék lett egy régi gc-sre "rátelepítve"? (Dc3 36197-es számú hozzászólásának témája.)
Tudom, volt ez nemrégiben fordítva is, egyáltalán nem vitát nyitni akarok, csak kíváncsi vagyok és nem sikerült rájönnöm.
Szab


Új megtalálások

Bejelentkezés