Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2010-06-21 16:42:14
egyébként eddig elviseltelek, mert hittem, hogy csak kicsit túlbuzgó vagy.
De meguntam, s mostantól mégis kikapcsolak...
apexsek

Előzmény: apexsek (#1334)
2010-06-21 16:40:25
Csak jók akkor valamire ezek a rendszerek...
apexsek

Előzmény: Urániusz (#1329)
2010-06-21 13:25:28
rémképekkel hadakozol, kunbéla nem volt sz.k. :), sőt a Tanácsköztársaság alatt betiltották a testvériséget, úgy ahogy minden diktatórikus rendszer is tette.
Urániusz

Előzmény: H.Gábor (#1326)
2010-06-21 11:42:07
2010.01.07-óta én már sokszor elszámoltam 100-ig, és jeleztem is, hogy számomra sértő, ezeknek a játékoknak a szellemisége. Mi történt? Semmi. Illetve olvastad te is a válasz játék fórumát...
Eljutottam oda, hogy szégyellem és sérti az önérzetemet, hogy egy ilyen emberrel szerepeljen egy platformon az én nevem. Ez az én döntésem, ezt diktálják az elveim, az önérzetem, a becsületem. Nem fogom megvárni, hogy sorra kerüljön pl Kun Béla, mint a legnagyobb szk hős, aki 133 nap alatt 590 magyart gyilkoltatott meg...
Szóval én meghoztam a döntésem, most Magpetéken a sor.
H.Gábor

Előzmény: Yoss (#1315)
2010-06-21 10:21:49
H.Gábor, Bacu:
Én azért nem hamarkodnám el a lépést és számolnék 10-ig (Gábor 100-ig :) mielőtt ilyet tennék.
Nálam nagyobb hódolója Urániusz kollégának kevés van itt, ebben biztos vagyok. Ennek ellenére már Magpet megnyilatkozása előtt is azt a véleményem hangoztattam itt, hogy NE hozzunk erőszak intézkedéseket. Ez a játéktér pont attól több, szebb, jobb hogy nem erőszakoljuk egymásra az akaratunkat. Akit baromira nem érdekel a fent nevezett és az ő játékai, az kapcsolja be az Ignore On-t (mint én is) és baromira sz***ja le az ilyen játékot. Ettől nem lesz senki kevesebb és ha valakinek mégis tetszene a dolog, hát őneki meg egészségére és keresgélje buzgón. Attól én még nyugton alszom.
Szóval ne csináljunk ebből a szaros bolhából egy bazi nagy elefántot. Nem éri meg.
Yoss


Új megtalálások

Bejelentkezés