Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2010-09-28 22:04:43
:-) köszi szépen, kipróbálom.
halaszkiraly

Előzmény: akosgy (#1416)
2010-09-28 11:56:38
Mapszósz nem jó, mentéskor kigyepálja a GGPX adatokat. Amíg nem lehet játéktípusra szűrni, addig több egyéb lehetőség van:

1) Gyorsan teljesíted az említett játékokat (kb. 5 perc), arra pedig már tudsz szűrni. :)

2) A letöltött GPX-ből valamilyen XML szerkesztővel (vagy akár sima text editorral, ez kevésbé kényelmes) kiszeded a nemkívánt játékokat. Egy játékot egy-egy < wpt > és < /wpt > tag-ek közötti rész ír le.
akosgy

2010-09-28 11:22:13
Sziasztok!
Nem biztos hogy jó helyen jelzem, lehet, hogy inkább műszaki jellegű a dolog, de van egy kis gondom:
Megnyitom a térképnél az oldalt beállítom a dolgokat:
csak ami a térképen látszik;még meg nem talált;grundspeak-gpx;játék neve -> letöltöm és örülök, ert az van amit szerettem volna, viszont benne vannak Pomáz_kommázz "remek" indoor játékai is. Sebaj szerkesztem mapszósszal törlöm ami nem kell -> elmentem gpx formátumban -> átmásolom a dakotára a gpx-et - de sajnos csak térképpontokként jelenik meg, igen szerény leírással. Ez a méretén is látszik 780kb helyett 103kb lett. Hogyan tudom úgy szerkeszteni, hogy az eredetivel egyező (paperless) formátum legyen a kimeneten.
Másik kérés, hogy a jelzett indoor játékok ne jelenjenek meg a térképen. Köszi szépen, üdv: HK
halaszkiraly


Új megtalálások

Bejelentkezés