Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2010-10-20 17:29:28
Kettő...Üdv.
kalóz

Előzmény: Boxer (#1460)
2010-10-20 15:32:30
Egy letöltő már mindenképpen lesz! : ))

Előzmény: magpet (#1459)
2010-10-20 15:29:35
Akkor kezdetben sem süppedek túl mélyen a csupasz mp3 posványába, de az első felvételek nagy valószínűséggel így fognak születni. :)
Lássuk, mennyire szerethető a műfaj, mennyire hoznak sok kommentet (=érdeklődést). Ez szerintem pár "adás" után kiderül. A szerver adott (pár megás mp3-ak tárolása), de első körben egy új oldalt erre nem kalapálnék össze.
Egyébként már meg is van az első beszélgetőtárs, szerintem lesznek érdekes dolgok. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: Boxer (#1455)
2010-10-20 14:43:49
A mértékletesség komoly erény, és nem kell feltétlenül egész pályás letámadással indítani.
De: szerintem érdemes a fejlődés lehetőségét tervbe venni, modulosan építkezni.
Hiszen azt az mp3-at is fel kell venni valahogy, publikálni kell, ha már több van, akkor úgy, és akkor már kereshető is legyen, de ha van egy oldalad, akkor talán érdemes nem új és új struktúrát tervezni, hanem már a meglevő ötleteket belevenni. Stb. stb.
Szerintem nem annyival több meló előzetesen jól végiggondolni, és úgy fejleszteni (legyen az web, technika, stb.)

Én úgy fognék bele, hogy előzetesen összeírnám az összes gondolatot, összeülnék jópármagammal (mértékadó és a szakterületet ismerő emberkékkel), megvitatnám velük az ötleteket, azok egymásra hatását, az esetleges újabb ötleteket, a felesleget, vagy a kisebb érdeklődésre számot tartókat kidobnám, a többit priorizálnám, meghatároznám a szükséges feladatokat, erőforrásokat, eszközöket, területi felelősöket, határidőket, stb. stb.

No, mindegy is, nem akarlak belekergetni, csak ötleteltem. Ha pedig tudok segíteni, akkor keress bátran! : ))

Előzmény: magpet (#1451)
2010-10-20 13:35:30
Eloszor szulessen nullanal tobb mp3, azt toltse le nullanal tobb juzer, es idezzenek elo nullanal tobb poziitiv kommentet! Aztan johet a Virgin, vagy egyeb mediamuhelyek bekebelezese! :)
magpet
Házigazda

Előzmény: Boxer (#1447)
2010-10-20 13:21:31
Szerintem jó ötlet, de egy kicsit kibővíteném.
ettől a ponttól kezdve már csak egy ugrás az élő webrádió, ahol meghívott vendégekkel mehet a beszélgetés, közben adásba lehet kapcsolni hallgatókat vagy további vendégeket (ezt lehet ingyenesen is, mondjuk msn, skype, stb. vagy mobil/vezetékes hálózatról), lehet egy fórum, vagy élő chat, ahol kommentelni lehet, stb. stb.
Aztán ennek egy webes felület, ahol vissza lehet hallgatni a korábbi adásokat, fórum, apró, kereszthivatkozások, banner, stb.
...éééés esetleg innen lehetne letölteni mp3-ban a korábbi adásokat.
Georendezvényeknél ezt a "stúdiót" ki is lehetne telepíteni, akik nem tudtak elmenni, azok is követhetik a történéseket, az oldalra feltehetők fényképek, videók, vagy live stream, stb. stb.
Persze, elhittem, hogy merjünk nagyot álmodni... : ))
Tudom: PÉNZ... PÉNZ! PÉNZ?? : ))

Ha komolyak a tervek, és van rá érdeklődés, akkor szerintem érdemes leülni és átbeszélni a lehetőségeket.




Előzmény: magpet (#1445)
2010-10-20 13:04:14
Támadt egyötletem, kíváncsi lennék a véleményetekre.
GeoRádió. Nem igazi rádió, hanem egy időnként letölthető mp3, ami gc/gg témában érdekes beszélgetéseket tartalmaz, érdekes emberekkel. Nincs téma megkötés, a vicces túra-élményektől a játék szeretetén át a brutális pontvadászatig bármi belefér. Biztos vagyok benne, hogy sok olyan játékos van közöttünk, akiknek a véleménye, élményei megérik a hallgatást.
Miért hangban? Az írott szöveg is izgalmas, de a beszéd hordoz olyan plusz információkat, amit az írott szöveg nem tud visszaadni. További praktikus ok, hogy a georadio.mp3 akár vezetés közben is hallgatható.
A terv vágatlan beszélgetések megjelentetése, természetesen a jóízlés és a törvényesség határain belül.
Kérdések:
-Tetszik-e az ötlet?
-Ta magad vállalnád-e a szereplést?
-Kit hallgatnál szívesen?
-Milyen témákról hallanál szzívesen?

Közlemény: a fenti dolog egy magánember ötlete, nem áll mögötte semmiféle profitszerzési szándék.
magpet
Házigazda


Új megtalálások

Bejelentkezés