Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2008-09-12 12:12:31
Pontosan.
Mikulás

Előzmény: flektogon (#274)
2008-09-12 12:10:59
A GPSGames más célból született mint a gc, más formában működik, a megosztás nem szerepel a tervei közt. Ez az oldal az olyan játékoknak (is) szeretne felületet biztosítani, ami a gc.hu-n elképzelhetetlen lenne. (Ld. Indoor játékok.)
Ezért én nem gondolom, hogy hosszú távon megosztaná a GPS iránt érdeklődőket. Minden csoda 3 napig tart, pár év múlva senkinek sem lesz fura, hogy van egy ilyen oldal.
Házigazda

Előzmény: Mikulás (#273)
2008-09-12 12:04:04
Ezzel abszolút egyet lehet érteni! Ellenben károsnak tartom pl. az olyan hozzászólásokat, amelyek burkoltan vagy nyíltan tartalmaznak egyfajta (ellenséges) elhatárolódást a GC.huval kapcsolatban. "Odaát", "azok", "a másik oldal", "nagyfejű moderátorok" stb, sokszor olvastam ezeket különböző játékosok tollából. Magpettel egyetértve nem érzem azt, hogy a GPSGames egyfajta "ellengeocaching" lenne. Vannak (nem is kevesen), akik mindkét játszótéren aktívak és mindkét szervezet rendezvényeire ellátogatnak. Magamat is ide sorolom. Akkor most én pl. "hova tartozom"? Ide vagy "odaátra"??? Már a kérdés önmagában is értelmetlen! Nekem pl. pontosan a megosztással van bajom! Ennek következményeképp persze lehet majd mutogatni, hogy valaki "eldurvul" vagy nincs "jó modora". Okot és okozatot ne keverjük!
Ja, ugyan Pupu hosszászólására reagáltam, de nem csak rá vonatkozik, amit írtam!
Mikulás

Előzmény: Pupu (#272)
2008-09-12 11:38:19
Azért én örülök, hogy Pepe felfigyelt valamire, és finoman szóvá is tette. Jó lenne, ha a GPSGames az általános eldurvulás korában is megmaradna a jó modor kellemes szigetének.
Pupu

Előzmény: flektogon (#270)
2008-09-12 10:50:58
Gondolom pepe a gc fórumokon megszokott stílusra gondolt. Bár túl sok jelentősége nincs, mert ide bármit be lehet írni amit egy átlagos fórum elbír. :)
Házigazda

Előzmény: Mikulás (#269)
2008-09-12 10:37:42
Mi nem divat itt?
Mikulás

Előzmény: pepe (#267)
2008-09-10 21:10:28
Csak most jutottam hozzá, hogy ebbe a fórumba is beleolvassak és meglepve láttam a hozzászólásodat. Igaz nem én lettem megszólítva, ezért csak csendesen megjegyzem: itt nem divat ez a stílus.

Előzmény: dc3 (#255)
2008-08-15 14:40:57
Úgy látom, itt Te vagy az egyetlen aki szakított a gc.hu-val és időnként még köpköd is. Pedig van ott jónéhány barátod, tisztelőd a mai napig is. Miért is jó ez? Egy-két ember miatt érdemes?
dc3

Előzmény: Pupu (#253)
2008-08-15 12:54:48
Az egyik oka (a sok közül) annak, hogy az MGKE-ből kivált egy csoport, és létrejött a GPSgames, éppen az MGKE (sokunk szerint) elfogadhatatlan hozzáláálása volt az NP-problémákhoz. A gamesben az a jó, hogy a játékosok hatáskörébe utalja az egyes játékokat. Ha valakiével probléma keletkezik, akkor az ő személyes ügyességén, tárgyalókészségén, megoldáskeresési talpraesettségén múlik, hogy mi lesz annak az egy játéknak a sorsa. Éppen ezért aggaszt, hogy már itt is kezdünk témázni erről a gittegyletesdi dologról. Senki torkára sem szeretném forrasztani a szót -- de gondoljunk arra is, hogy ez egy nyilvános fórum, bárki beleolvashat.
Pupu

Előzmény: petika (#252)
2008-08-15 11:17:32
Konkrétan milyen kérdésed volt a NP-okkal kapcsolatban? Én is szívesen elmondanám a véleményem. (Mindenféle személyeskedés nélkül, kizárólag a témára fókuszálva!)
petika

Előzmény: dc3 (#249)
2008-08-14 22:59:35
Kő kövön 3. - Gckbrl
De nem ez a lényeg. Okozott egy kellemetlen órát. Hasonlóan, mint Zem. Engem inkább az NP-s probléma izgat, izgatott. Általános véleményt kértem a játékosoktól, de sajnos volt aki ezt személyes ellentétének újabb kifejezésére használta fel.
dc3

Előzmény: Szab (#248)
2008-08-14 20:25:30
Melyik games játék lett egy régi gc-sre "rátelepítve"? (Dc3 36197-es számú hozzászólásának témája.)
Tudom, volt ez nemrégiben fordítva is, egyáltalán nem vitát nyitni akarok, csak kíváncsi vagyok és nem sikerült rájönnöm.
Szab


Új megtalálások

Bejelentkezés