Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 |
2011-04-05 18:36:22
Persze nem csak erre válasz ez most, hanem tömbösítve megy mindenre, amit ma műveltetek.. ;-)

Nem csak szép elvről van itt szó, hanem a GG-n jelen levő valóságról. Itt él szépen mindenki (leszámítva a kőműveseket, akik nem szabadok.. :-)), alkot, rejt, keres stb. A nagy többség csendben játszik, a játékok simák, probléma nincs velük, amivel van - hamar jelzik fórumon stb. Erről az oldalról nem érzem, hogy gond lenne a kecskével.

A káposzta, vagyis amivel probléma van/lehet az oldalon:
- fórumok átláthatósága (nekem nem okoz gondot, de ismerősök panaszkodtak már erre);
- normális kereső;
- letöltési problémák;
--- biztos vannak még, de a lényeg, hogy technikai problémák. Nem az alapelvvel van a gond!

Pontozás: ha kéritek, sokan pártoljátok - biztos megvalósul. Magam nem látom sok értelmét, pont a gc-s tapasztalatok alapján. Az ellentétes pontozás, hogy a rejtő a sajátját publikáció előtt: az érdekesebb. Ez életképes ötlet, illetve kiegészülhet a megtalálók pontjaival (kettős visszacsatolás :-)).

Kedves Pupu: a gg-n a versenyhelyzeted megteremtésében nem tudok segíteni. Vagy kielégít így a games, vagy nem, de nem hiszem, hogy nekem kéne bármilyen megoldást találnom. Akármilyen változások lesznek - ahogy most Neked (néhányaknak - ... - sokaknak) van hiányérzeted és problémád, úgy a változtatások hatására biztos lesz akinek akkor lesz problémája. Persze nem gondolom, hogy nem jó ügyekért harcolsz, van bennük ráció, de amilyen önző és kényelmes vagyok - én így szeretem a GG-t. Nem tartom annyira színvonaltalannak, sem problémásnak, békében élnek itt farkasok és kecskék, nagyhalak és kishalak együtt. Bár vannak gyógypedagógusi összeköttetéseim, de szerintem boldogulsz nélkülük is. :-)

Jöjjön egy megtalálási legális, hivatalos lista, az biztos javít a sportolók hiányérzetén.

Hetente többször napi 90km-t ingázok tömegközlekedve (vonat-busz-busz, nem Bp-re... éljenek a csatlakozásos átszállások... :-/). Nem vállalom be biciklivel, ellenben már végigrejtettem (és kerestem :-)) az útvonalon előforduló érdekes dolgokat. Ez nem "kiút" semmiből, de legalább megfűszerezi a hétköznapokat.

Bocs a hosszért, szép áprilist mindenkinek! :-)
zem

Előzmény: Pupu (#1580)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 |

Új megtalálások

Bejelentkezés