Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
2008-10-23 12:39:27
Nekem az is tetszene, ha az Adventure kategóriában lehetne kezdőpont nélküli is a játék. Akkor már csak egy mozgó játék kategória kellene :-)
Az egyéb kategória így kellően kitisztulna.
MrZerge

Előzmény: magpet (#334)
2008-10-15 20:19:25
Biztosan nem így van, mert ilyet a játékos jelenleg nem tud csinálni, csak szegény szg. :)
magpet
Házigazda

Előzmény: Ládafia (#333)
2008-10-15 13:14:01
pontosításképpen az előző hsz-hoz: engem nem zavar, ha maradnak a játékok a mostani helyen, csak azt akartam elkerülni, hogy rám vártok az átsorolással, én meg nem tudom, hogy hogyan kell csinálni.....
Ládafia

Előzmény: Ládafia (#331)
2008-10-15 11:37:56
Utólag ugye már nem lehet átsorolni egy játékot? Ha mégis, akkor hogyan ? Az én 2 db "Hol jártam" játékom annak idején azért lett "Inverz caching", mert akkor még nem lehetett koordináta a jelszó az Indorr-ban....

Marad a kérdés: utólag át kehet sorolni ?
Ládafia

Előzmény: magpet (#330)
2008-10-15 11:19:37
Csak az atlathatosag javitasa erdekeben batorkodnek felvetni valamit: a szintiszta guglizason alapulo dolgokat nem lehetne inkabb indoor-nak bejelenteni? Az inverz-caching inkabb valami olyan dolog, hogy a jatekos kihalad a szobabol, es valahol mer egy koordinatat. Tudom, hogy az Antarktiszon vagy a Csendes-ocean kozepen is lehet koordinatat merni, de ugye jol erzem, hogy egyes inverznek bejelentett dolgoknal nem ez a valodi szandek? A jelszo pedig lehet koordinata egy egyszeru indoornal is.
Remelem, senki nem sertodik meg a felvetesen. Minden jatek johet, csak a kategoriakat probaljuk megtartani!
magpet
Házigazda


Új megtalálások

Bejelentkezés