Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 |
2011-04-05 19:12:22
Én fogok menni a futásra :) csak sokáig a sár tartott vissza.

Amúgy én is egyre inkább igyekszem mellőzni az autókázást.
Régebben simán hétvégente főleg télen elmentem a Börzsönybe kirándulni. Most már sokszor még örülök is, hogy nem használom az autót, hanem más alternatívát keresek helyette. (leginkább bicó)
Bacu

Előzmény: Pupu (#1613)
2011-04-05 18:54:52
Egyetértünk! Egyébként, amiket írok, azokat már nem igazán magamért írom, bennem már igazán nincs versenyszellem, azaz van, de máshol élem ki (kerékpár). Csak azért hoztam fel ezeket, mert tudom, hogy vannak, akiket érdekel, ismerem és talán meg is tudom fogalmazni a szempontokat, és naiv módon remélem, hogy felvetéseim kovászként hatnak egy majdani jó kenyér kisüléséhez.

A délelőtti bejegyzésedhez még egy gondolat. Mondod, nem igaz, hogy a nívócsökkenés miatt csökken az outdoor megtalálások száma, hanem rút anyagiak teszik. Vitatom. Ha ez lenne az egyedüli, vagy akár csak fő tényező, akkor tele lenne a "Túratárs kerestetik" rovat, mindig foglalt lenne magpet busza, és többet foglalkoznának ezzel a játékosok, mint az Androiddal.

Amúgy csakugyan tény, hogy drága a vonat, családnak már jobban jöhet ki az autózás. De mivel magyarázzam, hogy a Budai-hegyekben található "Futás" játékomat december óta hárman teljesítették csak? BKV-val elérhető. Na de persze strapás egy kicsit a 8 km-es futás, könnyebb indoor játékot teljesíteni...
Pupu

Előzmény: zem (#1612)
2011-04-05 18:36:22
Persze nem csak erre válasz ez most, hanem tömbösítve megy mindenre, amit ma műveltetek.. ;-)

Nem csak szép elvről van itt szó, hanem a GG-n jelen levő valóságról. Itt él szépen mindenki (leszámítva a kőműveseket, akik nem szabadok.. :-)), alkot, rejt, keres stb. A nagy többség csendben játszik, a játékok simák, probléma nincs velük, amivel van - hamar jelzik fórumon stb. Erről az oldalról nem érzem, hogy gond lenne a kecskével.

A káposzta, vagyis amivel probléma van/lehet az oldalon:
- fórumok átláthatósága (nekem nem okoz gondot, de ismerősök panaszkodtak már erre);
- normális kereső;
- letöltési problémák;
--- biztos vannak még, de a lényeg, hogy technikai problémák. Nem az alapelvvel van a gond!

Pontozás: ha kéritek, sokan pártoljátok - biztos megvalósul. Magam nem látom sok értelmét, pont a gc-s tapasztalatok alapján. Az ellentétes pontozás, hogy a rejtő a sajátját publikáció előtt: az érdekesebb. Ez életképes ötlet, illetve kiegészülhet a megtalálók pontjaival (kettős visszacsatolás :-)).

Kedves Pupu: a gg-n a versenyhelyzeted megteremtésében nem tudok segíteni. Vagy kielégít így a games, vagy nem, de nem hiszem, hogy nekem kéne bármilyen megoldást találnom. Akármilyen változások lesznek - ahogy most Neked (néhányaknak - ... - sokaknak) van hiányérzeted és problémád, úgy a változtatások hatására biztos lesz akinek akkor lesz problémája. Persze nem gondolom, hogy nem jó ügyekért harcolsz, van bennük ráció, de amilyen önző és kényelmes vagyok - én így szeretem a GG-t. Nem tartom annyira színvonaltalannak, sem problémásnak, békében élnek itt farkasok és kecskék, nagyhalak és kishalak együtt. Bár vannak gyógypedagógusi összeköttetéseim, de szerintem boldogulsz nélkülük is. :-)

Jöjjön egy megtalálási legális, hivatalos lista, az biztos javít a sportolók hiányérzetén.

Hetente többször napi 90km-t ingázok tömegközlekedve (vonat-busz-busz, nem Bp-re... éljenek a csatlakozásos átszállások... :-/). Nem vállalom be biciklivel, ellenben már végigrejtettem (és kerestem :-)) az útvonalon előforduló érdekes dolgokat. Ez nem "kiút" semmiből, de legalább megfűszerezi a hétköznapokat.

Bocs a hosszért, szép áprilist mindenkinek! :-)
zem

Előzmény: Pupu (#1580)
2011-04-05 18:35:26
apropó lájk.
Minden játék végén van ilyen tetszik gombnyomási lehetőség. Ez a facebookon jelenik meg?
zferke

2011-04-05 18:23:29
lájk :-)
(amolyan fácsebukkos)
zferke

Előzmény: zem (#1567)
2011-04-05 18:19:27
Nem tom. A hibaüzenetből ez jött le.
Yoss

Előzmény: H.Gábor (#1607)
2011-04-05 18:18:30
Ez is felmerült bennem, de a köztük lévő (Blue Mali vs. Dr. Lada) vita tárgyát és kimenetelét tekintve ezt nem tartottam valószínűnek.
Viszont értékeltem az általam ismert (nem feltétlen valós) helyzetet, és úgy gondoltam, hogy Dr. Lada helyében én is a legjobb barátomként védeném Blue Mali-t ;D
De mindegy is. Mindenkinek szíve joga úgy értékelni egy rejtést, ahogy szeretné. Ócsát napokon belül javítom, aztán annyi. Többet nem tehetek :)
Yoss

Előzmény: Ronin (#1606)
2011-04-05 14:37:05
:) A gmail-el? Mit?
H.Gábor

Előzmény: Yoss (#1605)
2011-04-05 14:25:44
Szerintem ez kevésbé a rejtésnek, mint inkább kékbringához fűződő "kapcsolatodnak" tudható be. ;)
Ha jól láttam "országos cimborák" ;)
Viszont szomorúan látom, hogy megint betegeskedik a ládika... :(
Nekünk nagy élmény volt ;)
Ronin

Előzmény: Yoss (#1600)
2011-04-05 14:01:45
Az email szerver, amiről küldöd a leveleidet spam küldő listán van a fogadó szerver szerint ezért nem fogad tőled leveleket. Esetleg a szolgáltatóddal kéne értekezni ez ügyben.
Yoss

Előzmény: H.Gábor (#1604)
2011-04-05 13:53:28
Magpet!
Küldtem neked mélt és te ezt válaszoltad nekem:


Delivery to the following recipient failed permanently:
magpet@geochallenge.hu
Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 554 554 5.7.1 Service unavailable; Client host [74.125.82.172] blocked using dnsbl.sorbs.net; Currently Sending Spam See: [link] (state 14).
----- Original message -----
MIME-Version: 1.0
Received: by 10.216.138.66 with SMTP id z44mr2355439wei.87.1302003426169; Tue,
05 Apr 2011 04:37:06 -0700 (PDT)
Received: by 10.216.36.203 with HTTP; Tue, 5 Apr 2011 04:37:06 -0700 (PDT)
Date: Tue, 5 Apr 2011 13:37:06 +0200
Message-ID:
Subject: =?ISO-8859-1?B?dOlya+lw?=
From: =?ISO-8859-1?B?SC4gR+Fib3I=?=
To: magpet@geochallenge.hu
Content-Type: multipart/alternative; boundary=0016e6d6477cb6995e04a02a4b3b


Csak azt szeretném mondani, hogy anyukám nem tehet semmiről, ezért ilyeneket többé ne írj nekem! Köszönöm! :)
H.Gábor

2011-04-05 13:53:27
Magpet!
Küldtem neked mélt és te ezt válaszoltad nekem:


Delivery to the following recipient failed permanently:
magpet@geochallenge.hu
Technical details of permanent failure:
Google tried to deliver your message, but it was rejected by the recipient domain. We recommend contacting the other email provider for further information about the cause of this error. The error that the other server returned was: 554 554 5.7.1 Service unavailable; Client host [74.125.82.172] blocked using dnsbl.sorbs.net; Currently Sending Spam See: [link] (state 14).
----- Original message -----
MIME-Version: 1.0
Received: by 10.216.138.66 with SMTP id z44mr2355439wei.87.1302003426169; Tue,
05 Apr 2011 04:37:06 -0700 (PDT)
Received: by 10.216.36.203 with HTTP; Tue, 5 Apr 2011 04:37:06 -0700 (PDT)
Date: Tue, 5 Apr 2011 13:37:06 +0200
Message-ID:
Subject: =?ISO-8859-1?B?dOlya+lw?=
From: =?ISO-8859-1?B?SC4gR+Fib3I=?=
To: magpet@geochallenge.hu
Content-Type: multipart/alternative; boundary=0016e6d6477cb6995e04a02a4b3b


Csak azt szeretném mondani, hogy anyukám nem tehet semmiről, ezért ilyeneket többé ne írj nekem! Köszönöm! :)
H.Gábor

2011-04-05 12:23:59
De arany Mikulás, ez egy közösségi játék! Ha van időd elmenni a világ végére, megmászni a hegyet és megkeresni a ládát, akkor legyen tizedannyi arra is, hogy megörvendezteted a rejtőt és a többieket néhány találó szóval! És mi a manónak vettél fényképezőgépet, ha nem töltöd fel a fotókat? Egyedül nézegeted őket? Neked nem újdonság, mi meg kíváncsiak lennénk rájuk... Szóval gyerünk csak pótolni a házi feladatot! Szívből drukkol nagy munkádhoz Pupu! :-)
Pupu

Előzmény: Mikulás (#1601)
2011-04-05 12:04:05
Gyorsan átfutottam az eszmecserét, de most nem foglalnék állást, csak annyit szeretnék (nem mentegetőzésként) hozzáfűzni, hogy én is érintett vagyok a "beszámoló, fotók később" jelenség kapcsán, ugyanakkor bocsánatot kérek, de nincs időm azzal foglalkozni, hogy szép szines logokat írkálok, fotókat töltök fel (egyesével!). Szabadidőmben a gyerekemmel foglalkozom vagy a terepen tevékenydekem. Sorry, majd, ha nyugger leszek...
Mikulás

2011-04-05 12:02:48
Nem tom, engem nem zavar, ha nem ír oda semmit. Ami zavar, az pl. Dr.Lada logja az Ócsai ládámnál. Kettest adott a rejtésre, amit előzőleg szinte mindenki egyhangúan dícsért (4,8 körüli átlaga van/volt). Ez persze szíve joga, nem is érdekelne, de azért végignéztem az ezt megelőző logjait, hogy lássam mennyire kritikus a rejtésekkel kapcsolatban. Kicsit meglepődtem, mert gyakorlatilag az összes megtalálását 5/5/5-el pontozta.. Nos ilyen előzménnyel már tényleg nem értem a 2-es rejtést.
De ő tudja, ha ez a véleménye, hát legyen..
Yoss

Előzmény: Bacu (#1593)
2011-04-05 11:32:47
Én szó szerint utálom!:)
Na meg aki kritizál, de nem ad javaslatot, tanácsot a változtatásra.
Hiába no, van hova fejlődnie a személyiségemnek!:)

Dolgoztam olyan helyen, ahol akkor kritizálhattam csak, ha azonnal mondtam 2 javaslatot helyette. Sajnos nem Mo.-on volt.:(
Gubirobi

Előzmény: Bacu (#1593)
2011-04-05 11:29:59
Akkor jönne több intézmény aki azt mondaná fizessetek !Rögtön mondanák:
mi fenntartjuk meg gondozzuk ezeket a helyeket ti meg pénzt akartok keresni vele.
Ésmajd kérik a jogdíjat az ilyen névhasználatért is:A Csitáry kút kincse vagy Porvacseszneki romos emlékmű
t-kazi-bágnes

Előzmény: Omlás (#1597)
2011-04-05 10:40:28
Én nem hiszem, hogy attól bármi változna, hogy lenne 100 önkéntesen fizető tagja az oldalnak. Legfeljebb attól, ha pl.: outdoor játékot csak a fizetős tagok játszhatnának. Az megint más kérdés, hogy ez hogyan összeegyeztethető az alapító(k) gondolatával.

De én nem látom ennek tényleges hasznát a probléma tekintetében. Szerintem a Csuhás féle piros pont lehetne az eddig felsoroltak közül a célravezető.
Omlás

Előzmény: Fairy (#1594)
2011-04-05 10:20:59
+1
Bacu

Előzmény: Pupu (#1595)
2011-04-05 09:55:50
Nagyon támogatom! Ami ingyen van, azt nem becsülik annyira. Én már rég (az elejétől) fizetőssé tettem volna, hiszen embereknek munkája, pénze van benne. Korrektnek éreznék egy méltányos tagdíjat, örömmel lennék "premium member".
Pupu

Előzmény: Fairy (#1594)
2011-04-05 09:44:28
Fokoznám kicsit ezt a vonalat: (ha nem lenne nagy felzúdulás, akkor) bevezetném a premium membership-et egy teljesen szimbolikus, havonta és fejenként 100 forintos "tagdíjjal" (ez kb. 3 Ft/nap - kibírható összeg). Így kicsit mindenki (még jobban) magáénak érezné a játszóteret és jó eséllyel nem piszkítana bele a homokozóba :-)))
Ugyanakkor ez a kis plusz forrás kicsit több mozgásteret adna jutalmazásra, extra fejlesztésekre, rendezvényekre - pl. akár valamilyen versengés díjára is.
Fairy

Előzmény: yoggi (#1592)
2011-04-05 09:20:34
Néha engem is bosszant, ha csak annyit ír oda valaki, hogy megtaláltam. Vagy csak simán egy pontot rak oda.
De azért nem szoktam magam ezen felhúzni. :) csupán jobb szeretek néha kis leírást olvasni, hogy miként tévedt oda a megtaláló, vagy hogy tetszett neki a hely...
Bacu

2011-04-05 09:11:34
Ez már a csűrés - csavarás kategória :)
yoggi

Előzmény: Pupu (#1591)
2011-04-05 09:02:57
Nagyon jónak tartom az elgondolásodat, de én - nem mindig pozitív tapasztalataim alapján - csakis olyanokkal mennék bele bármiféle versengésbe, akik névvel, arccal, címmel, telefonszámmal (bocs, yoggi... :-) vállalják magukat.
Pupu

Előzmény: yoggi (#1588)
2011-04-05 09:01:42
Ez az önkéntesség tetszene
BigMick

Előzmény: yoggi (#1588)
2011-04-05 09:00:40
Technikailag meg kell teremteni az értékelés feltételeit, a megtalálás pontozásának feltételeit, valamint a user tulajdonságainál bekapcsolható legyen hogy éppen versenyez, vagy csak játszik, a kavarodás elkerülése végett adott időszakra szóljon egy-egy versenyszakasz( célszerű az 1 hónap, aztán év végén lehet belőle akármiket is generálni).


Kicsit olyan ez mint a GC kupa , de mégse talán :))
yoggi

Előzmény: yoggi (#1588)
2011-04-05 08:49:50
Beleszólók én is, annak ellenére hogy szubjektív okok miatt 2 éve szinte 0-ra csökkent a játékban való részvételem bármelyik oldalon.

Egy jó megoldás lehetne az, ha lenne a felhasználók közt egy verseny, de csak azoknak akik ezt igénylik, belép egy csoprtba, innen kezdve neki kell értékelni, viszont a megtalálása versenypontként regisztrálódik aztán lehet csűrni-csavarni, aki viszont csak játszani akar az játszik, ez kb hasonló mint a Pupu által javasolt kétféle user, csak önkéntes, senkire nem kell eröltetni semmit.

yoggi

Előzmény: Pupu (#1584)
2011-04-05 08:40:40
A vonat ára vetekszik azzal mintha autóval mennénk.
Ha meg a család utazik akkor már az autós közlekedés költsége elenyésző a vonathoz képest SAJNA.
De minden képpen meggondolja mindenki manapság hogy mennyit utazik.
t-kazi-bágnes

Előzmény: Pupu (#1580)
2011-04-05 08:36:53
Találkoztam becsületes játékosokkal is itt !
Az egyik játékom at le lehet vadászni a netről ők felfedezték, logoltak aztán törölték a megtalálásukatés jelezték nekem , nem sokára korrigálom is.
t-kazi-bágnes

2011-04-05 08:33:31
Jó ötlet a pontozás , de pontozzon az aki megkeresi a játékot.
Hisz egy játék a készítőjének jó azért is csinálja meg.

A másik oldal kiszorulása a védett területekről érdekes kérdés.
Most az egyik rendezvényem engedélyeztetése közben nagyon meglepődtem egy elhangzott mondaton.
Lehet túra versenyt rendezni de a Gps -es az tabu. nagyon kártékony tevékenységnek véleményezték a geocaching formáit.
Kb úgy reagáltak mint amikor terepjárózni akartunk.egyértelmű nem volt a válasz. még úgy is ha a pontok turista úton vannak.

Mi az amivel ez a közösség kivívta magának ezt a megítélést?
Nem értettem.
t-kazi-bágnes

Előzmény: Omlás (#1563)
2011-04-05 08:18:10
Még valami eszembe jutott ehhez, saját korábban leírt ötletemhez, a kétféle játékos-szinthez (csak adatokkal regisztrált játékos létesíthessen játékot és szólalhasson meg a Fórumban) kapcsolódva: rendszeres hamis értékelésekért (akár átmenetileg) le lehetne kerülni az "alsóházba", amelynek tagjai csak játszhatnak és fórumot olvashatnak.

Tudom, ezek "rendpárti", nem népszerű gondolatok, magpet mellett sokan mások is idegenkednek az ilyesmitől. Nem is erősködnék mellettük! Inkább csak azért írom le, hogy talán egy rossz gondolat indukál valakiben egy jót :-)
Pupu

Előzmény: Ládafia (#1582)
2011-04-05 07:50:06
Hát igen. A probléma az, hogy többé-kevésbé maximalista emberek szeretnének elérni valamit, többé-kevésbé minimalista játékosok bevonásával. Nem egyszerű ügy, gyógypedagógus kéne ide, nálunk meg tudtommal senkinek sincs ilyen képesítése :-)
Pupu

Előzmény: Ládafia (#1582)
2011-04-05 07:17:46
Idézet
nem lehet elküldeni a "Megtaláltamot", amíg ki nem tölti az illető ezeket, kötelező mezőként.


Ez szerintem, azért nem jó ötlet, mert aki a jelenlegi helyzetben nem veszi a fáradtságot, hogy írjon visszajelzést - vagy legalább valami "jópofaságot" - az félő, hogy nem őszinte/konstruktív/használható értékelést fog adni, hanem csak találomra bejelöl valamit (szerintem, a legtöbb esetben a könnyebbség kedvééért mindenre maximumot ad), és nem érjük el vele az eredeti célt, sőt félrevezető visszajelzést kapunk.

Az ötlet azon részével egyetértek, hogy legyen lehetőség az értékelésre/visszajelzésre (pl. a Fairy által - 1571 hsz. - javasolt szempontok szerint), csak szerintem, ne legyen kötelező.
Ládafia

Előzmény: Pupu (#1579)
2011-04-05 07:09:35
+ 1

Örülök, hogy leírtad azt, amire én - őszintén bevallom - lusta voltam, de teljesen egyetértek.
Ládafia

Előzmény: zem (#1567)
2011-04-05 05:25:44
Nagyon értékelem az álláspontodat, kevés szebb elv akad, mint "élni és élni hagyni". Ha viszont annak okát keressük, hogy miért nem futja ki lehetséges formáját a GG, miért nem sokkal többen és többet játszanak itt (is), akkor óhatatlanul felmerül a színvonal kérdése.

Tehát ne szerénykedj, hogy ilyen meg olyan kis játékos vagy, hanem vállald fel, hogy sokan adnak a véleményedre (én is!), és próbáld kitalálni, megfogalmazni, szerinted miképp lakhat jól a kecske, és maradhat meg a káposzta. Lehet, hogy nem a nagyokos férfiak állnak elő a jó megoldással, hanem egy gyakorlatias nő.

Amit a költségnövekedés negatív hatásáról írsz, maximálisan igaz. Engem is sokat foglalkoztat a dolog. A tendencia folytatódik, és már csak rosszabbodik a helyzet! Mi lehet a kiút? Saját példámat csak elszántaknak ajánlanám: minap bringával ugrottam le hivatalos ügyben Bajára, és ott megkerestem egy játékot (de nem sikerült...). Lehet közel 400 km-t bringázni egy találatért, de nem mindenki bírja, és a bicikli is belekerül kilométerenként jó 10 forintba. Viszont vonattal leutazni egy vidékre, és ott kerékpározni már többeknek reális alternatíva. És igen, több embernek kell összeülni egy autóba, elosztva a költséget - amelynek az üzemanyag csak a fele (a többi a gumiabroncs, a szerviz, és a kilométerre vetített amortizáció)!
Pupu

Előzmény: zem (#1567)
2011-04-05 05:12:18
Jó ötlet, nekem tetszik. De csak akkor látom működőképesnek, ha nem lehet elküldeni a "Megtaláltamot", amíg ki nem tölti az illető ezeket, kötelező mezőként. Hiszen most is van lehetőség értékelésre, mégis hányan logolnak úgy, hogy a minimális örömöt és visszajelzést sem adják meg a rejtőmek, egy odavetett "megvan", vagy "részletek és fotók később" (sokszor sohanapján) bejegyzéssel, vagy pusztán egy pontot odatéve!
Pupu

Előzmény: Fairy (#1571)
2011-04-04 22:36:28
Ha szigorúan lecsupaszítva nézzük, akkor csak abban különbözik a véleményünk, hogy az értékelési skálán máshová tesszük az origót :-)))
Fairy

Előzmény: Csuhás (#1575)
2011-04-04 22:34:49
Elképzelhető ilyen reakció is - de az is, hogy kicsit több energiát fektetne bele, átdolgozná és javulna a megítélése. Normális esetben az utóbbi lenne a jellemző.
Fairy

Előzmény: zakany (#1576)
2011-04-04 22:22:23
Ez is jó ötlet lenne.. , de sajnos tuti akadna nem egy olyan, aki azonnal sértődne és törölné a játékát, mert épp két alacsony pontszámot kap az elején...
zakany

Előzmény: Fairy (#1571)
2011-04-04 21:58:47
Így látom magam is. Magpet figyelj, ritkán támogatnak egy véleményt ilyen sokan.

Magam nem is pontozást javasolnék, hanem néhány adható jutalom pontot, amivel megjelölhetjük a leginkább tetsző játékokat. Az mégis csak pozitív megerősítés. ( A sima pontozás nagyon szubjektív, ha kevés a megtaláló. Valakit megkergetnek a kutyák egy ládánál, és lepontozza, akkor az hosszú ideig rontaná egy játék megítélését. )
Csuhás
Moderátor

Előzmény: zem (#1567)
2011-04-04 21:44:10
+1 lájk
cactus

Előzmény: zem (#1567)
2011-04-04 21:37:03
Na jo: Magyarrol Magyarra: Ezt az en szivembol (is) irtad! Koszonom!
halaszkiraly

2011-04-04 21:32:30
Ezt az én szěvemböl (is) ěrtad! Köszönöm!
halaszkiraly

Előzmény: zem (#1567)
2011-04-04 21:27:23
Jó felvetések hangzottak el, de én nem (pontosan) ebben/így látom a "kiutat"/"kitörési pontot". Szerintem mindennél fontosabb, motiválóbb a közvetlen visszacsatolás. Úgy vélem, hogy magpet "játszani is engedd" alapállása törvényszerűen vezetett a színvonal csökkenéséhez (nem mentegetőzésként írom! :-) ). Ugyanis hiányzott egy, a hivatalos moderáció helyetti kontroll: a felhasználói visszajelzés könnyen számszerűsíthető formája.
Nna, nagyon elfilozofálom, pedig baromi egyszerű a javaslatom: a logokhoz tartozzon pontozási rendszer is, kb. az "élmény", "kihívás", "ismeret" kategóriák mentén. Ez lehetne a játék KIÉ pontszáma :-)) Talán akkor nem is lenne (annyira) fontos, hogy havonta pár főnél többen teljesítsenek, ha konkrét, számszerű visszajelzés érkezne.
Fairy

Előzmény: Pupu (#1566)
2011-04-04 21:21:37
Teljesen egyetértek Veled, erre szokták azt mondani, hogy helyettem írták...:-)

Előzmény: zem (#1567)
2011-04-04 21:13:16
Nagyon egyet értek veled.

+1 Lájk.
BaliaGy

Előzmény: zem (#1567)
2011-04-04 21:00:51
Figyelek ám! Olvasok, a magam egyszerű szintjén értelmezek és elméletben mindenféle forgatókönyveket futtatok. Most kicsit dolgozósabb periódusom van, de igazából nem is fontosabb az én véleményem, mint a játékosoké. :)
Vannak tervben változások, ennyit tudok biztosan.
magpet
Házigazda

2011-04-04 20:47:20
Nagyon nem értek vele egyet!!

Többre tömbösített válaszok:
Idáig inkább hallgattam a nagy sportolók közt. Mondván én így szeretem a gamest, ha változást akarnak és elérnek, majd meglátjuk milyen lesz. Nem vagyok a listátok ellen a megtalálásokban, megnéztem mikor ID csinált ilyesmit, jópofák ezek is, van akinek ez számít - nem ártalmas, ergo legyen.

Viszont: moderáció? Megszüntetések? Na nee...

Legtöbbször a kölykökkel megyek kirándulni, keresgetni - a legegyszerűbb, nektek butaságnak tűnő dolog is jó játék (lehet) nekik. Szeretem a közelieket, mikor egy téli, fázós nap ki lehet velük mozdulni közelbe, de van cél, hogy egy új feladványt, elolvasni, megismerni valót találjunk. Ugyanakkor szeretek nagyokat menni barátokkal, ott meg jól jön a nehezebb, agyzsibbasztó játék.

De! miért is kell megszüntetni bármelyiket is? Ami nem tetszik nekem - nem keresem. Másnak viszont nagyon jól bejöhet (mert ő a vonatokra bukik, vagy az ipari tetemek a gyengéi, vagy mert a színházak, filmek stb.) "Színvonaltalan" egy rejtés? hát... Ti tudjátok!

Lelkesen elrejti valaki, mert meg akart valamit mutatni. Vagy Brezko rejtett egyet magpet régi boltjába - mekkora poén volt. Lehessen már itt lazulni, de lehet rejtvényt fejteni, lehet menni, és lehet ÉLNI. Nem szabályokat bogarászni és ...

Még egy gondolat: csökkent a legtöbb embernek a szórakozásra, kikapcsolódásra, benzinre fordítható összege. Azon szerencsések akik még korlátlanul tudnak menni - azok örüljenek. De ne az jöjjön szövegként, hogy nem népszerű a games, mert kevesen játszanak kinti játékot. Gc-n is csökkent, csak a játékosszám növekedése miatt nem feltűnő.

No bocsánat, senkinek nem akartam lelkivilágába taposni. De ne legyenek megszüntetések, ha kérhetem.
zem

Előzmény: ID-24 (#1565)
2011-04-04 20:37:21
Kevés szebb dolog akad szerte e világon az önkritikánál - de tényleg kellett ilyen mennyiségű hamut hinteni a fejedre? Nem tudom, melyik játékaidat irtottad ki, de nekem sok örömöt szereztek, amelyeknél eddig jártam. :-)

Moderáció: nem szívesen dicsérek olyan ötletet, amellyel más valaki állt elő, de első közelítésra jó ideának tűnik, hogy néhány szempont alapján minősítse új játékát maga az alkotó. Kelljen elgondolkoznia, mielőtt bejelöl valamit: tényleg szép a környezet? Van valami spiritusz a rejtésben? Vette a fáradságot, hogy bekopizzon valami információt a helyről? Aztán, ha mindig csupa ötöst ad a saját elégtelenjeire, már mindenki tudni fogja, mire számítson.

Pupu

Előzmény: ID-24 (#1565)
2011-04-04 20:05:52
Gyomláltam egy kicsit a játékaim közt. A leggyengébbeket, kb. húszat megszüntettem.
ID-24
Játékvezető

Előzmény: ID-24 (#1564)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 |

Új megtalálások

Bejelentkezés