Minden ami GPSGames, vagy ahhoz közeli.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 |
2010-01-10 17:14:38
Én egy kicsit un-fair-nek tartom, hogy egyik társunk nyilvánossá tesz netkesselési lehetőséget!

Kérkedni akar, vagy egy játékot tönkretenni?

A játék lényege szerintem az, hogy, ha netkesselünk is -a mai világban már mit nem lehet?- mégis a hely szelleme , és a vadásszenvedély által kiváltott személyes élmények domináljanak!

Vagy nem?
Urániusz

2010-01-10 16:47:45
Szerintem is aludj rá egyet-kettőt-hármat.... vagy még többet :)

BaliaGy

Előzmény: H.Gábor (#1019)
2010-01-10 14:31:32
Tényleg aludj egyet rá!
Leginkább magaddal fogsz csak kitolni, mert egy jó kis közösségből esel ki ezáltal. Azzal, hogy 1-2 emberrel más véleményen van dolgokról, nem indokolja hogy elmenj!
Elég hülyén nézne ki a világ, ha pl a más gondolkodású keresztanyámat, vagy egyik barátomat elítélném emiatt, és nem tartnám velük ezután a kapcsolatot!
Tiszteletben tartom, hogy ők így gondolkoznak, én meg amúgy! És?

A gamesen nem érzem, hogy csúfos ideológiáknak megfelelően alakulnának ki játékok! Sőt! A játékok 99.9%a abszolút nem erről szól! Ha pedig nem tetszik egy játék, akkor nem keresed meg! Ennyi! Indoor játékokkal pedig nem kell foglalkozni, az csak a ráérősöknek van :)
Bacu

Előzmény: H.Gábor (#1019)
2010-01-10 13:31:29
Szerintem aludj egyet, és higgadtabban gondold át még egyszer. Nem mind egyformán érzünk és gondolkodunk, lehet, hogy nem mind ugyanabból a történelemkönyvből tanultunk, lehetnek nézeteltérések és viták, de meggyőződésem szerint nem jelent meg a Gamesen "rendkívül veszélyes" nézet. (Ne haragudj, de eszembe juttattad Rákosit, aki így támadta Nagy Imrét: "A fő veszély a jobboldali veszély!") Én inkább azt érzem egy kicsit veszélyesnek, ha valaki eltúlzottan nagy veszélyt vízionál egy ártatlan játékban, és azzal igazol szélsőséges ellenlépést, például kilépést a játékosok köréből. Ezzel nemcsak magadnak tennél kárt, hanem a közösségnek is, hiszen senki sem tarthatja csalhatatlannak magát, így talán nem árt néha egy-egy opponálás. Annak ellenére sajnálnám és veszteségnek érezném a távozásodat, hogy pár dolgot valószínűleg másképp látunk.
Pupu

Előzmény: H.Gábor (#1019)
2010-01-10 12:35:48
Szerintem ezt gondold át még egyszer. Pont az ilyen dolgok miatt nem előnyös párt/politika/nemi irányultság/akármi más irányba mutató játékot készíteni, mert valaki mindig lesz, akinek ez nem tetszik. Nem hinném, hogy bárki ellened lenne itt, nem kéne megbántódnod és különösen egy ilyen dolog miatt ilyen szélsőséges lépésre ragadtatnod magad.
Yoss

Előzmény: H.Gábor (#1019)
2010-01-10 12:19:33
Utolsó hsz.

Mivel én, sem id sem gabe szélsőséges és rendkívül veszélyes, értékromboló nézeteinek nem kívánok sem most, sem a jövőben megfelelni ezért távozom!
Azért választottam ezt az utat, hogy ne álljak a games útjába. Ha, maradnék akkor csak további konfliktusokat okoznék, mert máskor sem tudnám (és nem is akarnám!!!) szó nélkül megállni az engem zavaró, torz értékrendeket közvetítő, hirdető hsz-eket, játékokat, stb-ket.

További jó játékot kívánok mindenkinek, Magpet-éknek kitartást és további sok sikert az oldalhoz.
ADJON ISTEN! [link] [link]

(Magpet! Kérem szépen a regisztrációm törlését, a játékaimat átadom, ha van rá jelentkező, mélben kérek értesítést a jelentkező személyéről, hogy rábólinthassak.)
Aki akar az mélben ezután is elér bármikor.
H.Gábor

2010-01-10 11:55:24
Idézet
Nincs is jobb, mint egy kis kötöttség, ami ellen az ember kényelmesen lázadozhat.
(Douglas Adams)
Csigabiga

2010-01-10 01:09:18
Azért az mégiscsak érdekes, hogy "pártállástól" függetlenül a mindenkori államhatalom üldözte őket. Valamiért nem jól fexenek a politikusoknál ;)
Yoss

Előzmény: Urániusz (#1014)
2010-01-09 22:12:06
Pocsék idő van több hete!

Majd talán ha szebb idő lesz és lehet sokat ládázni, mindenki lenyugszik picit:)))
zakany

2010-01-09 20:10:25
Bár nem értek egyet H.Gáborral, azért hadd pontosítsak: NEM a Te játékaid megszüntetését kérte, hanem egy saját - többek által vitatott - játéka újraengedélyezését.
R.Guszty

Előzmény: Urániusz (#1014)
2010-01-09 19:27:33
Olvasom, hogy H.Gábor kérte a Magyar szabadkőművesség játék megszüntetését!

Kedves Gábor!

A játékot pontosan azért hoztam létre, hogy eloszlassam erről a szervezetről a sok rágalmat, és a félinformációkból,tudatlanságból kialakuló félelmet!
Szeretném bemutatni, hogy mely magyarok voltak szabadkőművesek, és menni értéket adtak hazánknak!
Csak néhány név: Kazinczy, Kölcsey, Széchényi Ferenc, Kossuth Lajos, Benedek Elek, Ady Endre, Kosztolányi Dezső, Móra Ferenc, Benczúr Gyula, Bibó István, Márai Sándor, és többet had ne írjak le, mert még én lövöm le a poént!
A magyar szabadkőművességet először a Habsburg I.Ferenc tiltotta be a magyar jakobinusok vérmezei kivégzése után, másodszor Kun Béláék kezdték, és Horthyék befejezték, harmadszor Rákosiék 1950-ben , szóval a diktatúrákban!

Szabad világban élünk! Ismerjük meg mitől féltek a diktátorok!
Ismerjük meg a magyar történelem ezen aspektusát is!

Csak a szabad ember mer játszani! Játsz bátran, és remélem kellemesen csalódni fogsz!

Üdv: Urániusz
Urániusz

2010-01-09 19:26:21
Meguntam a tanulást, gondoltam benézek ide pihenésként.
Hát nem kellett volna!

Nem akarok hozzászólni a konkrét témához, legutóbb a sugalmazás fogalmának ismertetésébe is beletört a bicskám.
A társadalom alapértékeivel és normáival mindenkinek tisztában kell lennie, ez nem is kérdés, ezért inkább a mi alapelveinkről szólnék.

Ha a Games fórumai is elindulnak abba az irányba, ami egy másik oldalon már lezajlott, akkor ez az egész az értelmét fogja veszteni. Egy "klón oldalnak" semmi értelme, ha csak szimplán klón, és nincs benne egy olyan markáns különbség, ami a mi esetünkben a deklarált szabad, nem túlszabályozott közeg.
Nem fogok javasolni semmilyen szigorítást. Ha az itt játszó felhasználók nem fogadják el íratlan normáinkat, (melyek egyébként általános normák is) akkor marad a drót kihúzása, és nem fogom sajnálni. Csak azt a pár embert, aki rengeteg munkát fektetett abba hogy ez létrejöjjön.
Házigazda

Előzmény: magpet (#1004)
2010-01-09 17:34:47
Sose búsulj! Unalmas lenne, ha egyformák volnánk. Be ne zárd a játszóteret! Az is egy jó játék, hogy a többieken derül az ember - meg egy kis öniróniával a legjobban saját magán :-)
Pupu

Előzmény: magpet (#1004)
2010-01-09 11:48:55
Mint mindennek, ennek is több értelmezési síkja lehet. Te leragadtál az első síkon, ahol istenkáromlásnak tűnik. Ha továbbhaladsz a következőre, akkor akár humorosnak is érezheted. Ízléstelennek - személy szerint - Nagypénteken nevezném.
Fairy

Előzmény: Bacu (#1008)
2010-01-09 11:47:04
jó, hagyjuk..
nem megyek bele most ilyen vitába..

zakany

Előzmény: ID-24 (#1009)
2010-01-09 11:43:54
Ha van moderátor, akkor szólsz neki, ő pedig eldönti, hogy maradhat a játék vagy sem. Esetleg megkérdezi a készítőt, megnézi a jelszót, stb.

Tudod miről szól ez a játék? Tudod mi a jelszó?
Nehogy oda jussunk, mint a Mohamed rajzokkal történt. Ennél a játéknál nem volt gúny vagy ízléstelenség. Fejtsd meg a jelszót, és - remélem - megérted!
ID-24
Játékvezető

Előzmény: zakany (#1007)
2010-01-09 11:42:19
Ez egy ritka nagy bunkó játék volt!
Bacu

Előzmény: zakany (#1007)
2010-01-09 11:32:41
ez így túl leegyszerűsített..
Vegyünk egy példát, ez a játék nem szélsőséges, de ízléstelenség volt feltenni karácsonykor.. Ha nem érted miért, akkor hagyjuk inkább..
ezek után.. vannak fenntartásaim.. szerintem sem moderálandó, de nem kellett volna otthagyni, mikor ezt jeleztük!

[link] kkk
zakany

Előzmény: ID-24 (#1002)
2010-01-09 10:54:33
Mivel annak idején én bátorkodtam határozottan magánvéleményként viszonylag sarkosan fogalmazni, akkor most egy kicsit részletesebben ugyanígy:

1. A szóbanforgó keresztrejtvény megtalálása a neten semmilyen problémát nem okozhat egy itteni játékosnak. Legalább egy fellelési helyére jól láthatóan szkennelt kép formájában került, az eredeti pedig igen nagy valószínűséggel egy nyomtatott kiadvány volt. Erre a helyre egy elég átlátszó provokáció jelleggel tette fel valaki, és az oldal üzemeltetői gyorsan le is tiltották.

A "játék" valódi forrását sem ott, sem itt nem nevezték meg...

2. A szóbanforgó "mű" nem 56-ról szól. Jól látható célja az, hogy az elmúlt pár évnek ill. a jelen (politikai) helyzetnek egy szélsőséges gondolkodásmód szerinti megítélését összemossa az 56-os eseményekkel, és erre a pozitív alaptartalomra rávetítve legitimálja ezeket a nézeteket.

A magam részéről itt nem szeretnék itt (sem) 56 valódi (akkori) céljainak értelmezésébe belebonyolódni, de azért elég nyilvánvaló, hogy a történelmi és politikai helyzet ma nem kicsit más.

OFF: A fenti (politikai) csúsztatási technológia alkalmazását jól mutatja a közelmúltbeli példa:

A politikai szervezet a kereszténység ünnepére ráépülve nyílt demonstrációkon (kettős) kereszteket állít, és azokat papokkal felszentelteti. (Bár ez utóbbit nem támogatja római katolikus egyház magyarországi vezetője - de hát...)
Aztán, ha valaki a szimbólumot (amely nem azonos a kereszténység alapszimbólumával) ledönti, már következhet az értelmezés: "gyűlölet-bűncselekmény, amely az országban még túlnyomó többségben lévő keresztény emberek arculcsapása". :ON

----------------

A véleményem tehát változatlan: ez a "játék" egy szélsőséges, erőszakos, gyűlöletet sugárzó nézeteket sugallni, legitimálni kívánó, aktuálpolitikai mű. A felszínen benne foglaltaknak egyszerű történelmi tényként való elfogadását és kezelését pedig naivitásnak és vakságnak gondolom.

Gabe

Előzmény: ID-24 (#1002)
2010-01-09 09:21:51
Nincs senki kizárva a nézeteiért.
Legfeljebb itt nem hangoztathatja játék formájában a szélsőséges nézeteit.
Legyünk inkább egy játékkal szegényebbek, mint sok panaszos/felháborodott fórumbejegyzéssel gazdagabbak.
ID-24
Játékvezető

Előzmény: magpet (#1004)
2010-01-09 09:08:42
Elmeletben en is. De sajnos azt is tudom, hogy ami az egyik ember szerint egy ideologia tulzott megjelenese, az a masik szerint csak egy teny kozlese. Es maris itt a vita lehetosege, ki mindenki van kirekesztve a nezeteiert, azonnal lehet egymast megbelyegezni, stb.
A francert nem lehet csak jatszani? Tenyleg csak akkor mukodik egy ilyen oldal, ha hulyere szabalyozzuk, majd a "donteshozok" eltunnek a kodben, es soha tobbet nem kommunikalnak a "neppel"? Ezt nagyon szeretnem elkerulni. Ha nem sikerul, akkor a Games becsuk, nyilvan az en hibambol.
magpet
Házigazda

Előzmény: MrZerge (#1003)
2010-01-09 08:46:26
egyetértek ezzel a megközelítéssel.
MrZerge

Előzmény: ID-24 (#1002)
2010-01-09 04:46:35
Én ezt a moderálást is elvállalnám. Mivel nem vagyok "ideológiailag képzett Bölcs Vezér", ezért a következő egyszerű szisztéma szerint szűrném a játékokat.

Ne legyen a szövegben semmilyen szélsőséges vagy másokat lekicsinylő, sértegető megjegyzés. Az általánosan elfogadott tények ismertetése mellett ne tartalmazzon a leírás ideológiai prédikációt. Ennyi.

Egyébként, a játékok 99,99 százaléka (szélsőséges) ideológiától mentes.
ID-24
Játékvezető

2010-01-09 04:08:11
Nem akarlak oltoztetni. Amit irtam, nem Neked szolt, hanem a jelensegnek. Mint irtam, nem kivanok iteletet hirdetni ezekben a kerdesekben. Mindenki elolvassa, ertelmezi okosan.
magpet
Házigazda

Előzmény: H.Gábor (#997)
2010-01-08 23:37:57
Nyenyeee...március-április-május hónapok valamelyikében! (szerintem leginkább májusban)
Bacu

Előzmény: Mákos (#998)
2010-01-08 23:28:02
Nyenyeee... Tavasszal! :o)
Csigabiga

Előzmény: Mákos (#998)
2010-01-08 22:55:55
Nyenyeee... Mikor lesz a tavaszi verseny?
Mákos

2010-01-08 21:38:07
Ez nem az én ingem!
Én tisztellek, szeretlek téged, de még a te kedvedért sem vagyok hajlandó felvenni ezt az inget! És nem is értem, hogy miért szeretnéd rám adni.
Én nem várok el, nem üldözök, stb.., mindössze kértem, azt is nyíltan. És most először.
Kicsit bánt, hogy ilyen sz@rembernek ismersz, de ez meg legyen az én bajom.
Kérésem ezennel visszavon, de úgy érzem, hogy nincs miért elnézést kérnem, ezért ezt nem is teszem! Viszont tényleg sajnálom...
H.Gábor

Előzmény: magpet (#993)
2010-01-08 21:32:35
Bevallom gondolkozom az elvállalásán.

Azonban azon az állásponton vagyok, hogy külsős játéknál szerintem bármilyen történelmi, vagy más miatt fontosabb helyszínt be lehet mutatni. Ezzel szerintem nincsen gond!
Ha egy helyszín valamiért játékra, bemutatásra alkalmas, akkor az szerintem mehessen!

Indoor játéknál már inkább oda kell figyelni ezekre. Ott inkább tiltanám az ilyet, mert esetleg belső harcok alakulhatnak ki.
Különösen jó lenne ezt elkerülni idén, mikor a választások jönnek! Nem szeretném, hogy egyik-másik oldal harcait itt is vívja.
Itt szigorúbb lennék ezen a téren.
Bacu

Előzmény: magpet (#993)
2010-01-08 21:19:17
[link]

no comment
BaliaGy

2010-01-08 21:19:09
Kitartás ! Igazad van.
Csuhás
Moderátor

Előzmény: magpet (#993)
2010-01-08 21:13:12
Én pedig azt sajnálom, hogy nem lehet létrehozni egy olyan játszóteret, ahol békében játszanak az emberek. Mindenkinek megvan a maga véleménye a dolgokról. De miért kell elvárni, hogy mindenki velünk értsen egyet? Miért üldözendő ellenség mindenki, aki valamit másként gondol? Talán most egy rossz pillanatomban találtak el ezek a dolgok, de nagyon el tud menni a kedvem az egésztől, hidd el. Rengeteg meló és lelkesedés van a games mögött. Elkeserítő azt látni, hogy kiváló magyar szokás szerint itt is a gyűlölöm ezt/utálom azt, neki miért szabad, akkor én is akarom, stb. a fő téma. Tudom, bennem van a hiba, egy ócska liberálanarchista-idealista barom vagyok, aki barlangban akar lakni, és mindenféle szabályok nélkül békében élni. Ezért kértem elnézést az előző hozzászólásom végén, éps teszem most is.
magpet
Házigazda

Előzmény: H.Gábor (#991)
2010-01-08 21:07:10
Nem, de ID technikailag moderál, és kategóriákat igazgat. Egy ideológialiag képzett moderátorra van szükség. Esetleg egy moderátori testületre? Talán náhány szigorú szabályra? Vagy csak egyetlen keménykezű Bölcs Vezérre? Nem is tudom.
magpet
Házigazda

Előzmény: Bacu (#990)
2010-01-08 21:05:34
Sajnálom, hogy így értelmezted a kérésem...
H.Gábor

Előzmény: magpet (#989)
2010-01-08 21:03:34
ID lemondott?
Bacu

Előzmény: magpet (#989)
2010-01-08 20:35:56
...és gondolom, a *12 is.
Akkor itt és most felkérem a Tisztelt játékosokat, hogy valaki jelentkezzen játékmoderátornak! Onnantól ő és csakis ő lesz az a személy, aki dönt az egyes játékok kigyomlálásáról.
Nem érzek magamban annyi politikai/etnikai/történelmi felkészültséget, hogy objektív módon hirdethessek ítéeletet, hogy egy-egy játék sérti-e egy adott felekezet/népcsoport/zenei stílus rajongótábor/stb. érdekeit, lelkét, akármijét.
Nem szeretnék többet semmiféle sértődés okozója lenni. Sem úgy, hogy egy adott játékot kiszedünk, sem úgy, hogy egy adott játékot nem szedünk ki.
Nem kívánok nyilvánosan állást foglalni politikai/vallási/etnikai/egyéb kérdésekben. Márpedig ha egy adott játékkal kapcsolatban megteszek/nem teszek meg egy lépést, akkor automatikusan csatlakozom a hazaárulók/kommuniásták/nácik/buzik/nége rek/akármik táborához. Pedig nincs kedvem hozzá.
Nem kívánok különféle jelzéseket kapni sehonnan (sem játékostól, sem kívülállótól), hogy egy adott játék miért van ott, vagy épp miért nincs ott.
Ebben a pillanatban bőven van egyéb bajom. Nem sorolom, az én dolgom. Viszont sírva kérek mindenkit: próbáljunk már élni a szabadsággal, ami a Gamesen megtermett! Nagyon sz*r érzés azt látni, hogy ezen a felületen is sokszor csak egymás toszogatása, és a mindenféle vélt vagy valós sérelmek sorolása, a felelősök keresése zajlik. Tényleg nem lehet másként?
Köszönöm a figyelmet, én kérek elnézést a kellemetlenekdésem miatt.
magpet
Házigazda

Előzmény: H.Gábor (#988)
2010-01-08 20:20:46
Kéréssel fordulok az illetékeshez!

Ha a GG2320-as játékkal nincs baj és mehet, akkor kérem szépen az 56-os Keresztrejtvény című, letiltott játékom újjáélesztését, had menjen az is.
Én még véletlenül sem kérem, hogy a szomszéd tehene is....! Én azt kérem, hogy az enyém se...!!!
És én így nyíltan, nyilvánosan, egyenes gerinccel kérem.

H.Gábor

2010-01-08 20:18:55
Kéréssel fordulok az illetékeshez!

Ha a GG2319-es játékkal nincs baj és mehet, akkor kérem szépen az 56-os Keresztrejtvény című, letiltott játékom újjáélesztését, had menjen az is.
Én még véletlenül sem kérem, hogy a szomszéd tehene is....! Én azt kérem, hogy az enyém se...!!!
És én így nyíltan, nyilvánosan, egyenes gerinccel kérem.
H.Gábor

2010-01-07 17:42:52
Kéréssel fordulok (nem tudom pontosan, hogy most kihez kell) az illetékeshez! (Gondolom már nem Koltai az) :)

Ha a GG2312-es játékkal nincs baj és mehet, akkor kérem szépen az 56-os Keresztrejtvény című, letiltott játékom újjáélesztését, had menjen az is.
Én még véletlenül sem kérem, hogy a szomszéd tehene is....! Én azt kérem, hogy az enyém se...!!!
És én így nyíltan, nyilvánosan, egyenes gerinccel kérem.
H.Gábor

2010-01-06 13:54:46
Kb.. amíg a "gyerekek" nem fejezik be a civakodást, addig nincs játék.. bünti van csak!
zakany

Előzmény: feri60 (#981)
2010-01-06 13:24:57
Idézet
Én az er-dész va-gyok,....

Evetke?
feri60

Előzmény: magpet (#982)
2010-01-06 13:00:15
"Én az er-dész va-gyok, hagy-jál sz*r-ni..." :)
Cualune

Előzmény: magpet (#982)
2010-01-06 12:42:53
De ki legyen az erdész? :)
magpet
Házigazda

Előzmény: feri60 (#981)
2010-01-06 12:31:29
Ilyesmire gondolsz?:

Idézet
A partizán naplója:

Elfoglaltuk az erdőt ....
a németek kizavartak minket az erdőből ....
kizavartuk a németeket az erdőből ....
a németek kizavartak minket az erdőből ....
megint kizavartuk a németeket az erdőből ....

Ma hazajött az erdész mindenkit kizavart az erdőből.

:DD
feri60

Előzmény: zakany (#980)
2010-01-06 11:40:21
Mindenkit ki kéne tiltani a játékból 30 napra..
Addig csak beszélgetni lehet róla :)))
zakany

Előzmény: H.Gábor (#979)
2010-01-06 11:32:27
Mi az a "hulye letrad"?
És, ha nálad kapható, akkor mennyibe kerül? És ájgó megy rajta?


Tiltsd ki ID-t mert sok problémát okoz. No ID, no Cry!!!
Pupu-t szeretném modinak, az én szememben ő az autentikusabb!
H.Gábor

Előzmény: magpet (#976)
2010-01-06 11:21:57
Ha van egy leírt (vagy legalább mindenki által elfogadott) szabály, akkor azt megszegni szabálytalanság. A szabálytalanság elkendőzésére irányuló kísérlet pedig csalás. Egy ilyen kis közösségben egyik sem szerencsés stratégia... :-)))
Fairy

Előzmény: scele (#974)
2010-01-06 10:39:29
Egy kicsit más dolog, kizökkentve a társaságot a indoor-outdoor eszmefuttatásokból!
Találtam egy oldalt, ami ugyan angol nyelvű, de nem kell hatalmas nyelvtudás a megértéséhez.
A GPS elve, működése. Tudom, mindenki tudja, ismeri, de talán van még akinek érdekes lehet!
[link]
Ezen az oldalon a Free-Web_Based Tutorial Courses-t kell elindítani. Nem szépen beszél angolul, mert amerikai, de a szöveg, és az ábrák, képek jók, és könnyen érthető.
Elsősorban a geodéziai GPS-t használóknak készült, de tudom, mi kütyübolondok, mindent, ami a kütyüről szól, szívesen olvasunk!
Fonte

2010-01-04 16:54:51
Kedves Mindenki!
Szerintem ne kombinaljuk tul a dolgot! Ne tegyunk ugy, mint a suni, aki elindul kolcsonekrni a mokustol a letrat, es mire odaer, ugy belelovalja magat az "ugysem fogja odaadni"-erzesbe, hogy azonnal azt uvolti a mokusnak, hogy "b***d meg a hulye letradat!" :)
Mi tortent?
1. Vannak konfliktusok az indoor/outdoor vonalon es a netkess korul.
2. ID eloallt egy javaslattal, ami sokaknak szimpatikus volt.
3. ID kapott egyfajta technikai admin statuszt, ami arra jo, hogy bele tud nezni a jatekokba, de NEM kotelezoen a beavatkozas a dolga.
4. Nem tortent semmi visszafordithatatlan. Sem az eljarast, sem ID szemelyet illetoen. Nem irtuk bele az alapszabalyba 5 evre elore. Teszunk egy kiserletet. Ha nem mukodik, nem eroltetjuk.
magpet
Házigazda

2010-01-04 16:15:19
> Ha érdekel, nagyon szívesen elárulom, miért maradt abba a Kessersztori, és miért van olyan kevés megtalálásom.

ha nekem is elárulod, engem élrdekelne
és ez az egész "játékmesteri" hajcihő miből kifolyólag robbant ki?
csak lestem mikor itt olvastam, mert az előzményekről lemaradtam

Előzmény: ID-24 (#962)
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 | 32 | 33 | 34 | 35 | 36 | 37 |

Új megtalálások

Bejelentkezés