Oregon, Dakota, Montana, GPSMAP 62, GPSMAP 78, Colorado.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
2014-02-14 08:10:05
Köszönöm válaszodat. Tény, hogy hozzá vagyok szokva az érintőképernyőhöz, mégis gondolkozom azon, hogy ne az legyen. Ahogyan írtad, hosszú túrákhoz, minden időben megbízhatóan működő, egyszerű, mint a cövek. És szempont, hogy kicsi legyen, amikor nincs nálam semmi zsák, akkor ne húzzon a súlya. Tudsz ajánlati boltot, ahol nem csak egy-két készülék van bemutatóban, hanem mindegyik darab megtekinthető?

Még egy kérdés, a garmin órákról van valakinek tapasztalata? Használt már valaki ilyet?

Előzmény: mamago (#6969)
2014-02-12 14:23:26
Sziasztok,

régen voltam itt, az apropó, hogy eladtam oregon 200-as készülékemet. Tetszett, megbízható volt, bár néha körömmel kellett pöckölni. Annyi éve eltelt, hogy egy csomó új készülék van, de igazából nem tudok dönteni, hogy milyet is vegyek. Várom a megtisztelő tippeket, hogy Ti, ha most kellene venni és ár nem számít, akkor mit vennétek? Gpsmap 62stc (vagy várni a 64-re), montana, monterra vagy oregon? Preferálom az elsőt, de nem túl kicsi a kijelzője? Természetesen, szándékozom élőben megnézni a készülékeket, csak ötleteket, javaslatokat szívesen vennék.

mamago


Új megtalálások

Bejelentkezés