Oregon, Dakota, Montana, GPSMAP 62, GPSMAP 78, Colorado.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
60 |
61 |
62 |
63 |
64 |
65 |
66 |
67 |
68 |
69 |
70 |
71 |
72 |
73 |
74 |
75 |
76 |
77 |
78 |
79 |
80 |
81 |
82 |
83 |
84 |
85 |
86 |
87 |
88 |
89 |
90 |
91 |
92 |
93 |
94 |
95 |
96 |
97 |
98 |
99 |
100 |
101 |
102 |
103 |
104 |
105 |
106 |
107 |
108 |
109 |
110 |
111 |
112 |
113 |
114 |
115 |
116 |
117 |
118 |
119 |
120 |
121 |
122 |
123 |
124 |
125 |
126 |
127 |
128 |
129 |
130 |
131 |
132 |
133 |
134 |
135 |
136 |
137 |
138 |
139 |
140 |
141 |
142 |
143 |
144 |
Sziasztok!
Van egy Oregon 450 túragps-em.
Van egy két dolga ami nem úgy működik ahogy kellene, kiváncsi lennék ez másnál is fenn áll-e vagy egyedi hibával van dolgom?
Például az előfordul párszor, hogy a napi megtett úthoz (fedélzeti computer képernyő) hozzádob pluszba egy 50-100km-t... ez normális??? :)
A másik amit észrevettem, hogy amikor letöltöm a gpx-et belőle és feltöltöm mondjuk a strava-ra, akkor az össz szintemelkedés érték az maximum csak messziről hasonlít arra amit mondjuk a túraszervezők megadtak, vagy amit a mellettem jövő gps-e mér. Pl a hétvégi bringatúra össz szintemelkedése a kírás szerint 480m volt, a mellettem haladó sárc Garmin Edge 800-a is kb ennyit mért, na az enyém meg 283m-t... Ez így elég ratyi.
Szóval ezek az anomáliák mennyire normálisak?
Szoftverét szoktam frissítgetni, de ezek a dolgok még minden verziónál előfordultak...
Van egy Oregon 450 túragps-em.
Van egy két dolga ami nem úgy működik ahogy kellene, kiváncsi lennék ez másnál is fenn áll-e vagy egyedi hibával van dolgom?
Például az előfordul párszor, hogy a napi megtett úthoz (fedélzeti computer képernyő) hozzádob pluszba egy 50-100km-t... ez normális??? :)
A másik amit észrevettem, hogy amikor letöltöm a gpx-et belőle és feltöltöm mondjuk a strava-ra, akkor az össz szintemelkedés érték az maximum csak messziről hasonlít arra amit mondjuk a túraszervezők megadtak, vagy amit a mellettem jövő gps-e mér. Pl a hétvégi bringatúra össz szintemelkedése a kírás szerint 480m volt, a mellettem haladó sárc Garmin Edge 800-a is kb ennyit mért, na az enyém meg 283m-t... Ez így elég ratyi.
Szóval ezek az anomáliák mennyire normálisak?
Szoftverét szoktam frissítgetni, de ezek a dolgok még minden verziónál előfordultak...
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
60 |
61 |
62 |
63 |
64 |
65 |
66 |
67 |
68 |
69 |
70 |
71 |
72 |
73 |
74 |
75 |
76 |
77 |
78 |
79 |
80 |
81 |
82 |
83 |
84 |
85 |
86 |
87 |
88 |
89 |
90 |
91 |
92 |
93 |
94 |
95 |
96 |
97 |
98 |
99 |
100 |
101 |
102 |
103 |
104 |
105 |
106 |
107 |
108 |
109 |
110 |
111 |
112 |
113 |
114 |
115 |
116 |
117 |
118 |
119 |
120 |
121 |
122 |
123 |
124 |
125 |
126 |
127 |
128 |
129 |
130 |
131 |
132 |
133 |
134 |
135 |
136 |
137 |
138 |
139 |
140 |
141 |
142 |
143 |
144 |