Oregon, Dakota, Montana, GPSMAP 62, GPSMAP 78, Colorado.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
2014-11-01 21:23:50
Szia!

Nekem 650 van, mert a kamera miatt direkt ezt vettem. Ha jól tudom az első hivatalos magyar darab :-). Én az érintőképernyő miatt vettem, mert az elődjeinél (Oregon550, Oregon300) megszerettem. Ennek ráadásul kapacitív a kijelzője, sokkal jobb. Az akksi ideje szerintem kicsivel rosszabb, mint az elődöké, cserébe jobb a kijelző. Mondjuk egy nagyobb túrát is bőven kibír, csak este cserélni kell. Ha már alacsony az akkufeszültség (1 vonal) akkor már nem enged vakut a kamerához, ezt ki is írja. A A fura alakú kijelző miatt - nekem legalábbis - macerás rá fóliát vágni, de azért nem lehetetlen. a térképet fürgén kezeli, két ujjas forgatásnál sincs gond vele. Hogy vennék-e még egyszer? Mostanság a 64-es széria izgatja a fantáziámat a Quad helix antenna miatt. Aztán ha kijön a 600-as széria utódja ki tudja, lehet megint nem tudok ellenállni neki és érintős lesz megint. Ha valami kérdésed van még nyugodtan írj mail-t mert ritkán nézek be ide, de szívesen válaszolok.

Előzmény: Jani (#7096)
2014-10-28 10:17:12
Sziasztok!

Most már eltelt egy kis idő, valaki írna pár sort egy Oregon 600-ról. Mit tapasztalt, esetleg venne e mégegyszer... :)

Köszi
Jani


Új megtalálások

Bejelentkezés