Oregon, Dakota, Montana, GPSMAP 62, GPSMAP 78, Colorado.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
2014-12-14 09:15:19
megvan, köszi
Jani

Előzmény: csio (#7106)
2014-12-14 09:04:34
Első kérdésedre a megoldás: nyomvonal tulajdonságai diagram fül megnyitásával minden magassági adat látható, persze ha csak a megfelelő térképen jelölted a nyomvonalat.

második kérdésed: a gps-en a nyomvonalat nem módosítja a szoftver, de az útvonal változhat légvonalbeli, vagy útra tervezés beállításai szerint.
csio

Előzmény: Jani (#7105)
2014-12-14 07:41:44
Sziasztok!

Tegnap elkezdtem az átállást a Basecamp-re. Következő oltári problémával küzdök . :)

1, Tuhun berajzoltam a nyomvonalat és meg szeretném nézni a nyomvonal hosszmetszetét, nehogy beleakadjak valami extrém szintemelkedésbe. Tudom, hogy a tuhun vannak szintvonalak, de a metszeten csak jobban látszik. A mapszószba volt egy ilyen, hogy nyomvonal tulajdonságai és ott meg lehetett nézni, itt nem találom.

2, Nagyon dicséretes, hogy pár kattintással átkonvertálható a nyomvonal útvonallá és még a pontok száma is megadható. A nyomvonalamaból csináltam útvonalat is, úgy, hogy a tervezőpontok (vagy mi) száma ne legyen több 50-nél. Kérdésem az lenne, hogy miért jobb az átalakított útvonal, mint a nyomvonal?

Köszi a választ
Jani


Új megtalálások

Bejelentkezés