Oregon, Dakota, Montana, GPSMAP 62, GPSMAP 78, Colorado.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
60 |
61 |
62 |
63 |
64 |
65 |
66 |
67 |
68 |
69 |
70 |
71 |
72 |
73 |
74 |
75 |
76 |
77 |
78 |
79 |
80 |
81 |
82 |
83 |
84 |
85 |
86 |
87 |
88 |
89 |
90 |
91 |
92 |
93 |
94 |
95 |
96 |
97 |
98 |
99 |
100 |
101 |
102 |
103 |
104 |
105 |
106 |
107 |
108 |
109 |
110 |
111 |
112 |
113 |
114 |
115 |
116 |
117 |
118 |
119 |
120 |
121 |
122 |
123 |
124 |
125 |
126 |
127 |
128 |
129 |
130 |
131 |
132 |
133 |
134 |
135 |
136 |
137 |
138 |
139 |
140 |
141 |
142 |
143 |
144 |
CityNavigator 10 megharagszik, ha átnevezem a gmapsupp.img-t valami másra és nem lehet címre keresni. Az eredeti névvel működik szépen. Lásd: [link] utolsó bejegyzés.
Előzmény: fefe1968 (#2272)
Egy kicsit más... Colorado az utolsó bétával, 5.2 NG-al. Cím és útkereszteződés keresésnél a megyét (államot) kéri be, viszont akármit beírok, nincs találat, máshogy meg nem lehet keresni! Ez eddig nem így működött! Másnak? Csak településre normális keresést és találatot!
Basszus. Végignéztem minden beállításban ezt a Siófok-Bp. tervezési mizériát. Mikor azt kérem a géptől, hogy minden tiltás mellett a legrövidebb úton menjen, akkor szépen kanyarog szerencsétlen az M7 körül. Így teszi jól. Azonban ha minden tiltás mellett a leggyorsabb tervezést kérem, akkor egyszerűen feltervez az M7-esre, mintha semmi nem lenne tiltáson.
Megnéztem, minden térkép Disabled, csak NG52 Enabled, ja és Autó/Motor üzemmód.
Kinek mennyi a Siófok városközpont - Budapest városközpont tervezés különböző módokban?
(Autó/Motor üzemmód, NaviGuide 5.2 térkép, GPS sw 3.12 Beta)
# Megfordulások: Kerül, Fizetős utak: Kerül, Autópályák főutak: Kerül, Földutak: Kerül, Telekocsisáv: Kerül, Navigáció módja: Leggyorsabb: 111 km (végig M7-esen)
# Megfordulások: Kerül, Fizetős utak: Kerül, Autópályák főutak: Kerül, Földutak: Kerül, Telekocsisáv: Kerül, Navigáció módja: Legrövidebb: 131 km (Fehérvár után M7-esen Érdig)
# Megfordulások: Kerül, Fizetős utak: ne kerüld el, Autópályák főutak: ne kerüld el, Földutak: Kerül, Telekocsisáv: Kerül, Navigáció módja: Legrövidebb: 105 km (7-esen visz, Polgárditól M7 végig)
# Megfordulások: Kerül, Fizetős utak: ne kerüld el, Autópályák főutak: ne kerüld el, Földutak: Kerül, Telekocsisáv: Kerül, Navigáció módja: Leggyorsabb: 107 km (M7-esen végig)
Megnéztem, minden térkép Disabled, csak NG52 Enabled, ja és Autó/Motor üzemmód.
Kinek mennyi a Siófok városközpont - Budapest városközpont tervezés különböző módokban?
(Autó/Motor üzemmód, NaviGuide 5.2 térkép, GPS sw 3.12 Beta)
# Megfordulások: Kerül, Fizetős utak: Kerül, Autópályák főutak: Kerül, Földutak: Kerül, Telekocsisáv: Kerül, Navigáció módja: Leggyorsabb: 111 km (végig M7-esen)
# Megfordulások: Kerül, Fizetős utak: Kerül, Autópályák főutak: Kerül, Földutak: Kerül, Telekocsisáv: Kerül, Navigáció módja: Legrövidebb: 131 km (Fehérvár után M7-esen Érdig)
# Megfordulások: Kerül, Fizetős utak: ne kerüld el, Autópályák főutak: ne kerüld el, Földutak: Kerül, Telekocsisáv: Kerül, Navigáció módja: Legrövidebb: 105 km (7-esen visz, Polgárditól M7 végig)
# Megfordulások: Kerül, Fizetős utak: ne kerüld el, Autópályák főutak: ne kerüld el, Földutak: Kerül, Telekocsisáv: Kerül, Navigáció módja: Leggyorsabb: 107 km (M7-esen végig)
Előzmény: optikus (#2268)
Háddddddde könyörgöm, mi az, hogy nem vészes a hiba? Annyira nehéz azt a retek piros x-et a helyén hagyni? Most nyomogassam egész nap a kijelzőt, mert néhány lúzer programozó azt sem tudja mit csinál? Ha lesz új oregon az oldalán néhány gombbal (mark, find) meg egy rendes szoftverrel, akkor szervezek egyet magamnak, a gagyi fényképezőgépüket meg, na nem is mondom, hogy mit csináljanak vele :O) Ja, meg ha már fényképek, és faragcsáltak végre valami albumnézetet az 550-eshez, akkor mér nem bírnak egy ilyet bevadászni a 300-as fw-be is?
Azé ha hazamék, akkor a 3.10-et felpattintom, hátha van valami pozitív változás és talán ennél még ki is lehet lépni minden menüből értelmes módon.
Az, hogy még a CSx fw-ét is képesek elrontani, az tényleg vicc. Mondjuk én a bővített tudású magyar fejlesztésű változatot használtam, azzal nem volt galiba :)
Azé ha hazamék, akkor a 3.10-et felpattintom, hátha van valami pozitív változás és talán ennél még ki is lehet lépni minden menüből értelmes módon.
Az, hogy még a CSx fw-ét is képesek elrontani, az tényleg vicc. Mondjuk én a bővített tudású magyar fejlesztésű változatot használtam, azzal nem volt galiba :)
Előzmény: Csuhás (#2264)
az utpont kezeloben levo vissza nyil hianyrol van szo? az nalam megvan (3.12). annyira nem veszes, kicsit macera de ki lehet birni.
Előzmény: Gomba2 (#2263)
eleg furan mukodik ez a dolog, feltettem a 3.12-t is de ua:
beallitok egy bp siofok utat. tavolsagra optimalizalva es autopalya elkerulessel. a tobbi elkerulest kikapcsolom. auto/motor uzemmodban.
erre erd parkvarosnal felvisz az M7-esre egeszen fehervarig. ott lehoz es egybol csinal egy kurflit kerul visszafele egyet mikozben ott a nyil egyenes ut elotte. aztan utana is elmegy sarszentmihaly fele keul egy nagyot a helyett hogy szepen menne a fele olyan hosszu polgardi fele...
viszont ha beallitom hogy autopalya ne keruld, fizeto utak keruld, akkor jo lesz. megy vegig a regi 7-esen es kurflikat sem csinal.
vagy a fogalmakkal van a baj vagy a terkepi infoban van elteres az egyes szakaszok kozott (ng 5.2 van fent).
kozben probalgatom es ez az autopalya kerulos dolog nem koser, ha bekapcsolom akkor siman ramegy egy egy szakaszon palyara, mikozben ott az ut mellette. azt sem ertem mi az hogy autoplayak/foutak kerulese. foutat minek kell kerulni, vagy ha kell akkor az miert nem kulon opcio fuggetlenul a palyatol?
beallitok egy bp siofok utat. tavolsagra optimalizalva es autopalya elkerulessel. a tobbi elkerulest kikapcsolom. auto/motor uzemmodban.
erre erd parkvarosnal felvisz az M7-esre egeszen fehervarig. ott lehoz es egybol csinal egy kurflit kerul visszafele egyet mikozben ott a nyil egyenes ut elotte. aztan utana is elmegy sarszentmihaly fele keul egy nagyot a helyett hogy szepen menne a fele olyan hosszu polgardi fele...
viszont ha beallitom hogy autopalya ne keruld, fizeto utak keruld, akkor jo lesz. megy vegig a regi 7-esen es kurflikat sem csinal.
vagy a fogalmakkal van a baj vagy a terkepi infoban van elteres az egyes szakaszok kozott (ng 5.2 van fent).
kozben probalgatom es ez az autopalya kerulos dolog nem koser, ha bekapcsolom akkor siman ramegy egy egy szakaszon palyara, mikozben ott az ut mellette. azt sem ertem mi az hogy autoplayak/foutak kerulese. foutat minek kell kerulni, vagy ha kell akkor az miert nem kulon opcio fuggetlenul a palyatol?
Teljes lista, mi változott Oregon 2.80 > 3.10 fw között:
http://www8.garmin.com/support/download_ details.jsp?id=4051
http://www8.garmin.com/support/download_ details.jsp?id=4051
Még egy kérdés:
A 3.12-ben mit jelent a következő változás:
- Expanded support for custom POIs
Köszi!
A 3.12-ben mit jelent a következő változás:
- Expanded support for custom POIs
Köszi!
Előzmény: Gomba2 (#2263)
Nem vészes a hiba. Egy két érintéssel több kell a kilépéshez mintha lenne közvetlen gomb. Viszont a gps vevő lényegesen jobbnak tűnik a 3.12(3.70) párossal. Szerintem érdemes cserélni.
Moderátor
Előzmény: Gomba2 (#2263)
Sziasztok,
Hazatértem a messziföldről, és úgy érzem ideje lenne fw-t upgradelni. Kérdésem az lenne, hogy a 3.10 tartalmazza-e a már 3.12-nél említett visszalépés hibát, illetve ez a hiba mennyire zavaró, mennyire fogadható el?
Köszi!
Hazatértem a messziföldről, és úgy érzem ideje lenne fw-t upgradelni. Kérdésem az lenne, hogy a 3.10 tartalmazza-e a már 3.12-nél említett visszalépés hibát, illetve ez a hiba mennyire zavaró, mennyire fogadható el?
Köszi!
Egy pillanat! Az eredeti probléma pont az volt, hogy ha tiltod az autópályát, akkor a logikus hetes út helyett tervez furcsa kitérőket.
Moderátor
Előzmény: Sancho (#2261)
Az autópálya és a fizetős is engedve van, de földút letiltva, illetve autó típus a jármű.
Előzmény: Csuhás (#2257)
Csuhás,
Nekem jól tervezett, nem vitt le az autópályáról. Legrövidebb és leggyorsabb esetén sem visz le róla.
Nekem jól tervezett, nem vitt le az autópályáról. Legrövidebb és leggyorsabb esetén sem visz le róla.
Előzmény: Csuhás (#2251)
viszont szerintem nem mind1, hogy a fizetős utakat kapcsolod ki vagy az autópályákat
Előzmény: Csuhás (#2257)
Hmmm, nem tudom mi lehet az oka. Nekem úgy tervez, ahogy a képen látod. Nálam a 3.12beta program van a gpsen. Nálad is?
Moderátor
Előzmény: scele (#2256)
Kipróbáltam 3féleképpen.
-Autópályával leggyorsabb
-Fizetős tiltás, leggyorsabb
-Fizetős tiltás, legrövidebb
-Autópályával leggyorsabb
-Fizetős tiltás, leggyorsabb
-Fizetős tiltás, legrövidebb
Előzmény: Csuhás (#2255)
Nálam hibátlanul tervez. Tény, hogy budaörsről terveztem, de gondolom, nem emiatt jó.
Előzmény: Csuhás (#2251)
Budapest, és Siófok. Simán csak a városokat választva. Mapszószban megnézve jó útvonalat tervez. ( NG 5.21)
Csináltam egy képernyőmentést.
[link]
Csináltam egy képernyőmentést.
[link]
Moderátor
Előzmény: Sancho (#2250)
Valami gubanc lehet. Nem veszi figyelembe az autópálya tiltást, simán rátervez, majd kurflival letér, de a 7-es utat kerüli. Alighanem valami térkép hiba lehet. Megnézné más is? Esetleg más eszközön is?
Moderátor
Előzmény: optikus (#2248)
hat nekem meg a 3.01 van fent mivel nem volt meg usb kanocom a kozelben hogy feltegyem.
de ez valami orulet amiket ezzel tervez. csinaltam egy bp-balaton utat palya nelkul tavolsagra optimalizalva es telirakta kurflikkal. a nyil egyenes ut helyett kerul egy nagyot, amikor beleraktam utpontnak a kezepen levo telepulest akkor rament, de helyette 20km arrebb csinalt egy masik kerulot (oda ahol az elobb meg egyenesen tervezett). siralmas, ha kulfoldon lennek v netan gyalog mar foldhozvagtam volna, mert tovabb tart megterveztetni mint vegigmenni az utakon amit mond...
de ez valami orulet amiket ezzel tervez. csinaltam egy bp-balaton utat palya nelkul tavolsagra optimalizalva es telirakta kurflikkal. a nyil egyenes ut helyett kerul egy nagyot, amikor beleraktam utpontnak a kezepen levo telepulest akkor rament, de helyette 20km arrebb csinalt egy masik kerulot (oda ahol az elobb meg egyenesen tervezett). siralmas, ha kulfoldon lennek v netan gyalog mar foldhozvagtam volna, mert tovabb tart megterveztetni mint vegigmenni az utakon amit mond...
Nem azt írtam, hogy most nem legális. Arra céloztam, hogy pár év elteltével nem fogja ha a Wayteq megvenni a támogatást a NNG-tól erre a vasra, max térképet frissíthetsz majd rá, azt is fizetősen, de iGO szoftvert legálisan nem (HA nem támogatja a brand tulaj a vasat az NNG-n át, mert nem vesz rá fejlesztést. Direkt 2x írtam le.). Ha jön az iGO 4D (vicc a ver szám), akkor majd max warezben lehet kisérletezni vele.
A PNA-kra ráadásul általában firmware/OS upgrade soha nem jelenik meg. PDA-kra is - a főzött ROM-kat nem számolva - max 1 ROM, plusz max 3-4 patch.
Szóval nem írtam azt, hogy most warez. ;)
A Garmin GPS-ekre jobb a hivatalos támogatás, mint a PDA/PNA szegmensre, mondom ezt több éves GPS használat után. :)
A PNA-kra ráadásul általában firmware/OS upgrade soha nem jelenik meg. PDA-kra is - a főzött ROM-kat nem számolva - max 1 ROM, plusz max 3-4 patch.
Szóval nem írtam azt, hogy most warez. ;)
A Garmin GPS-ekre jobb a hivatalos támogatás, mint a PDA/PNA szegmensre, mondom ezt több éves GPS használat után. :)
Előzmény: SirBrian (#2246)
OFF
Az a "lopott dolog" kicsit fáj, mivel én legalább megvettem 29000Ft-ért a megjelenésekor a dobozos nyolcast amit a behalt PDA-m miatt nem is használok.
De jogilag teljesen igazad van. Ezen, az a licensz jogosan nem használható....
Amúgy miből gondolod, hogy nem a legális Sygic Drive szoftver van rajta? :-)
ON
Az a "lopott dolog" kicsit fáj, mivel én legalább megvettem 29000Ft-ért a megjelenésekor a dobozos nyolcast amit a behalt PDA-m miatt nem is használok.
De jogilag teljesen igazad van. Ezen, az a licensz jogosan nem használható....
Amúgy miből gondolod, hogy nem a legális Sygic Drive szoftver van rajta? :-)
ON
Előzmény: Sancho (#2244)
Ez engem is meglepett, hogy nincsen "Back" nyíl. :-D Nem értettem, mi történt hirtelen.
Előzmény: Csigabiga (#2231)
SirBrian,
Nagyon nem mindegy, mikor kapcsolod be ekkora távolság esetén újra a GPS-t.
Ha valamiért reset-t nyomott az új fw a GPS-eden, az is lehet az oka. Ilyenkor nagyon a bejövő műhold mondatoktól függ, milyen hamar éled fel. Van akinek azonnal, de pár perc is lehet.
A Wayteq-dre egy fw frissítés nem lesz, 3 év múlva a lopott iGO sem indul el rajta, mert nem bírja majd már a 4D házakat. ;)
Nagyon nem mindegy, mikor kapcsolod be ekkora távolság esetén újra a GPS-t.
Ha valamiért reset-t nyomott az új fw a GPS-eden, az is lehet az oka. Ilyenkor nagyon a bejövő műhold mondatoktól függ, milyen hamar éled fel. Van akinek azonnal, de pár perc is lehet.
A Wayteq-dre egy fw frissítés nem lesz, 3 év múlva a lopott iGO sem indul el rajta, mert nem bírja majd már a 4D házakat. ;)
Előzmény: SirBrian (#2238)
Tényleg nagy a távolság: Zadar és Akarattya légvonalban 383km (bekapcsolva maradt "az ember pottyant a vízbe, hol keressem...)
Csak az bizonytalanít el, hogy a negyedannyiba kerülő Wayteq PNA-m ugyanezt 1-2 perc alatt megtette... :-)
Tudom más kategória, de mitől lehet?
Csak az bizonytalanít el, hogy a negyedannyiba kerülő Wayteq PNA-m ugyanezt 1-2 perc alatt megtette... :-)
Tudom más kategória, de mitől lehet?
Előzmény: Csigabiga (#2239)
A 3.10-ben nem vettem észre (ez nem jelenti azt, hogy nincs is benne), a 3.12beta-ban benne van.
Előzmény: Gomba2 (#2241)
Azért az Adria és közöttünk elég nagy távolság van, szerintem újra kellett építenie az almanach-ot.
Nekem frissítés után amint feléledt a kütyü, egyből volt pozícióm. :o)
Nekem frissítés után amint feléledt a kütyü, egyből volt pozícióm. :o)
Előzmény: SirBrian (#2238)
Kár, hogy időrendben olvastam a hozzászólásokat.
Előbb a link alapján frissítettem, majd elolvastam, hogy mi nem működik... :-)
Ahhoz képest, hogy ismét növelték a GPS érzékenységét a leírás szerint, majd negyed óráig tartott, mire észrevette, hogy már nem az Adria partján vagyok mint tegnap este.
Biztos a csillagfényes éjszaka zavarta meg.
Lassan örülni kell ha egy újabb szoftver "fejlesztés" után be tudom kapcsolni... :-)
Előbb a link alapján frissítettem, majd elolvastam, hogy mi nem működik... :-)
Ahhoz képest, hogy ismét növelték a GPS érzékenységét a leírás szerint, majd negyed óráig tartott, mire észrevette, hogy már nem az Adria partján vagyok mint tegnap este.
Biztos a csillagfényes éjszaka zavarta meg.
Lassan örülni kell ha egy újabb szoftver "fejlesztés" után be tudom kapcsolni... :-)
Előzmény: Csigabiga (#2231)
...ráadásul ingyér' - szériafelszereltség, benne van a listaárban. Most mondd meg, nem tök jó fejek? :-))
Előzmény: Csigabiga (#2234)
Colorado szappanopera sokadi resz:
Mint mar emlitettem, a masodik coloradom is meghalt! Most New Will baratom szinten masodik keszuleke van nalam. Ma reggel kb 7-9:30 nem lehetett bekapcsolni!
No komment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mint mar emlitettem, a masodik coloradom is meghalt! Most New Will baratom szinten masodik keszuleke van nalam. Ma reggel kb 7-9:30 nem lehetett bekapcsolni!
No komment!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Nem "elcseszték" - hanem "helyzetfelismerési és probléma-megoldó képességet fejlesztő játékkal kiegészítették" :-))
Előzmény: Csigabiga (#2231)
Vigyázzatok! CSX-nél is 3.7 felett romlik minden :)))))))
Az az utolsó normális FW :)) Nehogy Oregánynál is ez legyen:)
Az az utolsó normális FW :)) Nehogy Oregánynál is ez legyen:)
Előzmény: scele (#2230)
No, azt máris észrevettem, hogy az Útpont kezelőt elcseszték!
Nem lehet kilépni belőle, nincs ott a bal alsó sarokban az X! :o(((
Csak úgy tudtam kimászni, hogy a térképre kértem a pontot, majd a Menj gombbal ráterveztettem...
Nem lehet kilépni belőle, nincs ott a bal alsó sarokban az X! :o(((
Csak úgy tudtam kimászni, hogy a térképre kértem a pontot, majd a Menj gombbal ráterveztettem...
Előzmény: Sancho (#2223)
Nekem a 3.7 van fent, de még nem húztam csiganyálat csak autóval, azzal meg eddig is jó volt. Holnap tesztelek és beírom.
Előzmény: Sancho (#2227)
Itt: [link]
# * Beta Software: Oregon 300, Ver. 3.12, Beta as of Jul 30, 2009, Download
# * Beta Software: Oregon 300, Ver. 3.12, Beta as of Jul 30, 2009, Download
Előzmény: Csigabiga (#2225)
Ki kéne próbálni, mit jelent az updated from 3.40 to 3.70 a GPS szoftverben. Szebb lett-e a tracklog.
Előzmény: Sancho (#2226)
Honnan lehet leszedni?
A WebUpdater szerint a 3.10 a legfrissebb, az általam ismert letöltő oldal meg megzakkant: [link]
És itt sem látom: [link]
A WebUpdater szerint a 3.10 a legfrissebb, az általam ismert letöltő oldal meg megzakkant: [link]
És itt sem látom: [link]
Előzmény: Sancho (#2223)
Az O400t-n van egy full EU térkép, de nem lehet keresni az utcákat, és arra jó, hogy vázlatnak legyen valami, hogy ne halj meg térkép nélkül sehol. Az O550-en már ennél is vázlatosabb van csak.
Az Openmaps.eu és a Turistautak.hu ingyenesen rájuk tehető, de ezek adabázisa sem teljes. Pl. egy NaviGuide térkép esetén simán betervezek 1039 Bp. Montevideo u. 9. szám alá, de ezekkel azt mondja a masina, hogy nem tud odatervezni, el nem érhető területen fexek. Azonban ezek nagyon jók vidéken, sokszor részletesebbek és pontosabbak, mint a fizetősek. Kifejezetten kirándulni jók. Mivel egy félig legális, félig illegális Garmin IMG motorral vannak konvertálva, előfordulhatnak tervezési problémák, fagyások. De ez nem ennek a topiknak a témája már.
Az Openmaps.eu és a Turistautak.hu ingyenesen rájuk tehető, de ezek adabázisa sem teljes. Pl. egy NaviGuide térkép esetén simán betervezek 1039 Bp. Montevideo u. 9. szám alá, de ezekkel azt mondja a masina, hogy nem tud odatervezni, el nem érhető területen fexek. Azonban ezek nagyon jók vidéken, sokszor részletesebbek és pontosabbak, mint a fizetősek. Kifejezetten kirándulni jók. Mivel egy félig legális, félig illegális Garmin IMG motorral vannak konvertálva, előfordulhatnak tervezési problémák, fagyások. De ez nem ennek a topiknak a témája már.
Előzmény: CDman (#2220)
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
60 |
61 |
62 |
63 |
64 |
65 |
66 |
67 |
68 |
69 |
70 |
71 |
72 |
73 |
74 |
75 |
76 |
77 |
78 |
79 |
80 |
81 |
82 |
83 |
84 |
85 |
86 |
87 |
88 |
89 |
90 |
91 |
92 |
93 |
94 |
95 |
96 |
97 |
98 |
99 |
100 |
101 |
102 |
103 |
104 |
105 |
106 |
107 |
108 |
109 |
110 |
111 |
112 |
113 |
114 |
115 |
116 |
117 |
118 |
119 |
120 |
121 |
122 |
123 |
124 |
125 |
126 |
127 |
128 |
129 |
130 |
131 |
132 |
133 |
134 |
135 |
136 |
137 |
138 |
139 |
140 |
141 |
142 |
143 |
144 |