Oregon, Dakota, Montana, GPSMAP 62, GPSMAP 78, Colorado.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
60 |
61 |
62 |
63 |
64 |
65 |
66 |
67 |
68 |
69 |
70 |
71 |
72 |
73 |
74 |
75 |
76 |
77 |
78 |
79 |
80 |
81 |
82 |
83 |
84 |
85 |
86 |
87 |
88 |
89 |
90 |
91 |
92 |
93 |
94 |
95 |
96 |
97 |
98 |
99 |
100 |
101 |
102 |
103 |
104 |
105 |
106 |
107 |
108 |
109 |
110 |
111 |
112 |
113 |
114 |
115 |
116 |
117 |
118 |
119 |
120 |
121 |
122 |
123 |
124 |
125 |
126 |
127 |
128 |
129 |
130 |
131 |
132 |
133 |
134 |
135 |
136 |
137 |
138 |
139 |
140 |
141 |
142 |
143 |
144 |
Nekem 550 van és még nem volt baj vele.
Úgy látszik vannak olyanok, akik állandóan sz*vnak, másoknak meg nincs problemájuk.
Úgy látszik vannak olyanok, akik állandóan sz*vnak, másoknak meg nincs problemájuk.
Előzmény: Gergol2 (#5181)
Egyet kell ertsek. Ket eve megvan mindig minden uj frissitest (betakat is) felpakoltam, soha semmi gondom nem volt vele.
Igaz ez 300-as nem x50. Lehet csak azokkal van baj?
Igaz ez 300-as nem x50. Lehet csak azokkal van baj?
Előzmény: Aron_csapata (#5177)
Ja, lecseréltük jobbra. Tehát jobbra, és nem csillogóbbra, eladhatóbbra, félkészebbre...
Általános jelenség ez, lásd autóipar.
Általános jelenség ez, lásd autóipar.
Házigazda
Előzmény: mudman (#5176)
Én "elővigyázatlanul" mindig az USB-n keresztül frissítem, és még eddig semmi baj nem történt. Lehet, hogy csak szerencsém volt?
Előzmény: Csuhás (#5178)
Magam mindig total commanderrel másolom fel az aktuális *.gcd fileot a gpsre, majd a frissítést már leválasztott usb-vel csinálja a gps, az első bekapcsoláskor. ( A gcd gyakran az exe kicsomagolásakor áll elő. A felmásolt fileot komparálni szoktam az eredetivel, de ez talán felesleges lépés hiszen a gps is file ellenőrzéssel kezdi a frissítést. )
Moderátor
Előzmény: Aron_csapata (#5177)
Ez nagyon érdekes. Nekem NOD32 van már évek óta a gépemen, és soha nem kapcsoltam ki frissítés közben. A kütyüvel pedig kb 2 év alatt semmi probléma nem volt....Ez is csak kifogás.
Előzmény: MucsMDR (#5170)
Ez mind nem is lenne baj, mert ugye a szakócát és a barlangot is lecseréltük jobbra. Csak tisztességes munkát kéne kiadni a sok majomnak a kezéből, nem félig kész, ingatag romhalmazokat.
Előzmény: piret (#5175)
Naigen. Kezdetben csináltak egész jó vasakat, úgy a 76S-ig bezárólag. Aztán lett színesség, meg egyszerűsített felület, hogy ne vesszen el a paraszt a menüben, de a vas még mindig egész jó volt elsőre is (csé). Aztán lett valami, ami már csak sokadikra lett jó, de azért elsőre sem volt rossz (csiksz).
Aztán lettek a becsomagolt színesszagos pda-k, a nagyvíz túloldalán található államokról elnevezve...
Aztán lettek a becsomagolt színesszagos pda-k, a nagyvíz túloldalán található államokról elnevezve...
Házigazda
Előzmény: mudman (#5172)
Ez már a sokadik cserém lenne, remélem még felépül... Jó ez a Garmin. Kár, hogy nincs igazi alternatívája, gyorsan el tudnám felejteni.
Előzmény: MucsMDR (#5169)
Marad az erőltetett "frissítés" a 2.5 verzióra. Illetve ha usb-n látod akkor takarits le minden gpx-et, poi-t, térképet, majd hard reset.
Hátha az is elég.
Hátha az is elég.
Moderátor
Előzmény: mudman (#5168)
Ja, és egy érdekes. A NaviGate-s fiu azt mondta, ha NOD antivirus van, ki kell kapcsolni, mert valami miatt "ütik" egymást a Garminos sw-ek. tehát NOD kikap, aztán csak garmin... bármi is
Előzmény: mudman (#5168)
kb. egy hete ugyanez volt nekem is. Frissít... kiakad, és ami neked.
USB látja, de csak "garmin" Fel NaviGate, csere készülék...egy óra alatt diagnosztika, csere. ... :(
USB látja, de csak "garmin" Fel NaviGate, csere készülék...egy óra alatt diagnosztika, csere. ... :(
Előzmény: mudman (#5168)
Kösz, már megtaláltam, de ez nekem nem megy. :(
Ha sokáig nyomva tartom a bekapcsolót és úgy dugom usb-ra, akkor mindent látok rajta, csak elindulni nem akar.
Ha sokáig nyomva tartom a bekapcsolót és úgy dugom usb-ra, akkor mindent látok rajta, csak elindulni nem akar.
Előzmény: Csuhás (#5167)
Jujj, de jó, hogy írtad... Nekem is még formába kell hoznom az enyémet péntekig..
Előzmény: mudman (#5164)
Miért kell egy istenverte GPS-nek belehalnia 2010-ben egy mezei firmware update-be?
Vittem volna külföldiába, most meg itt fekszik tehetetlenül az asztalon. Két óra múlva meg a reptéren kéne lennem...
Vittem volna külföldiába, most meg itt fekszik tehetetlenül az asztalon. Két óra múlva meg a reptéren kéne lennem...
Na, jól van, én már vágom... Leesett a papírtantusz
Arról van szó, hogy a Te teszted alatt nem haladtad meg a 9999 "álomhatárt".
Másnap meg szépen "Daily method" archiválta az előző napi pontokat "egyben".
A dolog pikantériája az, hogy garminéknál úgy döntöttek, hogy azt a bizonyos pontvesztéses mizériát amibe Te is belekerültél a 6000km-es utadon (és én is egy 26km-es túrán) úgy oldják meg, hogy a track elejéről 2700, illetve 3000 pontot kicsapnak egy új file-ba, oszt jónapot. Azt, meg hogy ez nem túl "elegáns", magasról [...]ják.
Végül is együtt lehet élni ezzel amegoldással, de számomra csak egy újabb fiaskó a CSx ezen funkciójával szemben.
Arról van szó, hogy a Te teszted alatt nem haladtad meg a 9999 "álomhatárt".
Másnap meg szépen "Daily method" archiválta az előző napi pontokat "egyben".
A dolog pikantériája az, hogy garminéknál úgy döntöttek, hogy azt a bizonyos pontvesztéses mizériát amibe Te is belekerültél a 6000km-es utadon (és én is egy 26km-es túrán) úgy oldják meg, hogy a track elejéről 2700, illetve 3000 pontot kicsapnak egy új file-ba, oszt jónapot. Azt, meg hogy ez nem túl "elegáns", magasról [...]ják.
Végül is együtt lehet élni ezzel a
Előzmény: Andreas (#5162)
Igen, ugyanarról beszélünk, a current.gpx-ben bele sem néztem. Auto beállítással egyébként nekem még a 3.51-es beta egy 6000 km-es körút felét elvesztette.
A beállításokat azért kérdeztem, mert arra tippeltem valamelyikhez köthető a 3000-es hiba bekövetkezése. Mivel azonban nekem is ilyen beállításokkal nem darabol, valami más okozza. Szívritmus érzékelő használata mellett nekem darabolni kezdett, de ezek szerint ott is valami más beállítás válthatta ki a hibát.
A beállításokat azért kérdeztem, mert arra tippeltem valamelyikhez köthető a 3000-es hiba bekövetkezése. Mivel azonban nekem is ilyen beállításokkal nem darabol, valami más okozza. Szívritmus érzékelő használata mellett nekem darabolni kezdett, de ezek szerint ott is valami más beállítás válthatta ki a hibát.
Előzmény: Ronin (#5150)
Köszönöm a segítséget, nagyon hasznos a honlap amit ajánlottatok, eddig nem ismertem. Frissítettem a frimware-t, csináltam hard reset-et, ha minden igaz, az Egnost is kikapcsoltam (ha úgy kell, hogy a GPS módot normálra állítom). Kicsit jobban veszi a műholdakat, de azért még nem az igazi. Szabad ég alatt jól veszi a jelet, de beálltam vele egy nagy fa alá, és szinte az összes műhold eltűnt.
A 3.20-as szoftver verzióhoz tartozott 3.70-es GPS szoftver verzió, ez lehet a gépeden.
Most jött ki a legújabb 3.90/4.52 firmware, lehet, hogy a master reset előtt érdemes lenne frissíteni, hátha ez is segítene.
Most jött ki a legújabb 3.90/4.52 firmware, lehet, hogy a master reset előtt érdemes lenne frissíteni, hátha ez is segítene.
Előzmény: Hepur (#5155)
Bal felső sarkát nyomod a kijelzőnek, és közben bekapcsolod a készüléket, nyomva tartod a kérdés megjelenéséig. ( Beállításaid el fognak veszi. )
Sok más okosság között ezt is olvashatod itt:
[link]
Sok más okosság között ezt is olvashatod itt:
[link]
Moderátor
Előzmény: Hepur (#5156)
Kapcsold ki a gépet, majd miközben megnyomod és nyomva tartod a képernyő bal felső sarkát, bekapcsolod a készüléket. Ekkor kapsz egy kérdést, hogy valóban master reset-et akarsz-e csinálni. Ha igennel válaszolsz, reseteleni fog a készülék.
Viszont előtte érdemes egy biztonsági mentést csinálni az adataidról.
További hasznos infók itt:
[link]
Viszont előtte érdemes egy biztonsági mentést csinálni az adataidról.
További hasznos infók itt:
[link]
Előzmény: Hepur (#5156)
Nem biztos, a 3.70, lehet hogy 3.20. A névjegyen belül először azt írja angolul, hogy 3.20, alatta a készülékazonosító, aztán magyarul a következő sorban már 3.70 van megadva.
Előzmény: TRider (#5152)
Tégy egy próbát, hard reset után egnost kikapcsolva is nézd meg.
( Néha összekuszálódik a belső memória, illetve a nem működö egnostól, a mostani működő változatig volt pár kísérlete a garminnak, volt ahol a bekapcsolt korrekció misztikus hibákat okozott )
( Néha összekuszálódik a belső memória, illetve a nem működö egnostól, a mostani működő változatig volt pár kísérlete a garminnak, volt ahol a bekapcsolt korrekció misztikus hibákat okozott )
Moderátor
Előzmény: Hepur (#5151)
Sziasztok!
Oregon 300-asom az utóbbi néhány hétben össze vissza fogja a műholdakat. Először úgy jelentkezett a probléma, hogy egyszer csak megszakadt a kapcsolat, és nem is volt hajlandó újból csatlakozni, pedig a velünk lévő Legend HCX simán fogta a jelet. Ki- bekapcsolás után mindig egyből csatlakozott, aztán megint eldobta a jelet. Magas házak között totál semmi, kocsiban is max az ablaknál működik, az utastérben nem, pedig eddig nem volt vele ilyenkor sem baj. Erdőben szinte semmit sem fog (2-3 műholdat halványan). A tegnapi túrán pedig egy szaggatott tracket húzott. Kb. 500m rögzítve, aztán ugyanennyi nem, és így tovább, pedig nagyjából egyenletesek voltak a viszonyok. Kicsit olyan lett, mint egy autós GPS, ahogy jön egy fa, egyből nem működik. Remélem valamelyest érthető a problémám. Mi lehet a gond?
Oregon 300-asom az utóbbi néhány hétben össze vissza fogja a műholdakat. Először úgy jelentkezett a probléma, hogy egyszer csak megszakadt a kapcsolat, és nem is volt hajlandó újból csatlakozni, pedig a velünk lévő Legend HCX simán fogta a jelet. Ki- bekapcsolás után mindig egyből csatlakozott, aztán megint eldobta a jelet. Magas házak között totál semmi, kocsiban is max az ablaknál működik, az utastérben nem, pedig eddig nem volt vele ilyenkor sem baj. Erdőben szinte semmit sem fog (2-3 műholdat halványan). A tegnapi túrán pedig egy szaggatott tracket húzott. Kb. 500m rögzítve, aztán ugyanennyi nem, és így tovább, pedig nagyjából egyenletesek voltak a viszonyok. Kicsit olyan lett, mint egy autós GPS, ahogy jön egy fa, egyből nem működik. Remélem valamelyest érthető a problémám. Mi lehet a gond?
Idézet
Tegnap kiraktam az erkélyre az Oregon-t 2-3 órára. A napi archívban 8900 pont van egyetlen track-ben.
Ezzel kapcsolatban, akkor azért rápontosítanék, hogy ugyanarról beszélünk-e...
A Current.gpx-ben szépen gyűlnek a pontok 9999-ig...
Ha innen "kézzel" mentek (archiválok), akkor azok átmennek egy másik - általam el/át-nevezett - állományba. (Ez így rendben is van.)
Ami nekem nem stimmel az az automatikus archiválás, amit 9999 útpont után csinál a "When full" esetén és naponta kellene csinálnia valahogy (ezt még nem próbáltam éjjel ;)) a Daily beállítással. (Ez utóbbi esetben arra leszek majd kíváncsi, hogy van-e pontvesztés.)
De most olvasom a "62-es" fórumban, hogy az új kütyü is hasonlóan cefetül csinálja ezt a funkciót...
Előzmény: Andreas (#5128)
Sziasztok!
Tud valaki megoldást arra, hogy a Garmin Training Center progiból, hogy lehet oldalt lementeni? pl: szintkülönbséget!
Előre is köszi!
Tud valaki megoldást arra, hogy a Garmin Training Center progiból, hogy lehet oldalt lementeni? pl: szintkülönbséget!
Előre is köszi!
Szevasz! Köszönöm a segítséget.
Segített volna, de közben én is rátaláltam. Szal azzal azagond, hogy ha letöltöd mindkettőt, akkor az utolsó verziók nem mennek egymással. Erről a hibaützenet azt mondja, hogy "...sometimes..."
Az én gépemen sosem. Itt:
[link]
aztán: itt:
[link]
a MapSetTooKit-et is...
Ez jobban tetszik, megcsinálta, ahogy le van írva, be lehet jelölni, hogy előnézeti kép is legyen meg minden, de mikor berakja a mapszószba, akkor mégsincs semmi. tehát nem látszik. Már a választható map-ek között van a neve, de semmi egyéb tehát adat v. kép semmi. Üres a térképablak.
Na. ezvan.
Ja, és valahol egy fórumon olvastam, hogy ha SD kártyára telepített térképet veszel, a licencében azt írják, hogy NEM tudod számítógépen használni. Szerintem - bár nem olvastam ilyet pedig átnéztem, a letöltött térképekkel is így lehet...
Én feladom a tökölést - thepiratebay... :(
Az Oregonon legális a térkép, a pc- a mapszószba meg nem. Aztán bekaphatják.
Amúgy meg én vagyok a hülye.
Segített volna, de közben én is rátaláltam. Szal azzal azagond, hogy ha letöltöd mindkettőt, akkor az utolsó verziók nem mennek egymással. Erről a hibaützenet azt mondja, hogy "...sometimes..."
Az én gépemen sosem. Itt:
[link]
aztán: itt:
[link]
a MapSetTooKit-et is...
Ez jobban tetszik, megcsinálta, ahogy le van írva, be lehet jelölni, hogy előnézeti kép is legyen meg minden, de mikor berakja a mapszószba, akkor mégsincs semmi. tehát nem látszik. Már a választható map-ek között van a neve, de semmi egyéb tehát adat v. kép semmi. Üres a térképablak.
Na. ezvan.
Ja, és valahol egy fórumon olvastam, hogy ha SD kártyára telepített térképet veszel, a licencében azt írják, hogy NEM tudod számítógépen használni. Szerintem - bár nem olvastam ilyet pedig átnéztem, a letöltött térképekkel is így lehet...
Én feladom a tökölést - thepiratebay... :(
Az Oregonon legális a térkép, a pc- a mapszószba meg nem. Aztán bekaphatják.
Amúgy meg én vagyok a hülye.
Előzmény: berobi (#5147)
Szia!
Neked a Gmaptool, és a cgpsmapper-re van szükséged. Az előbbi használja az utóbbit. Tehát gmaptool elindít, beállítod benne, hogy hol találja a cgpsmapper-t, majd kibontod az egy darab *.img fájlt (split), több darabba, a progi hozzácsap egy install.bat-ot amit elindítva létrehoz egy bejegyzést a registrybe, hogy a mapsource is lássa.
Remélem segítettem :)
Neked a Gmaptool, és a cgpsmapper-re van szükséged. Az előbbi használja az utóbbit. Tehát gmaptool elindít, beállítod benne, hogy hol találja a cgpsmapper-t, majd kibontod az egy darab *.img fájlt (split), több darabba, a progi hozzácsap egy install.bat-ot amit elindítva létrehoz egy bejegyzést a registrybe, hogy a mapsource is lássa.
Remélem segítettem :)
Előzmény: MucsMDR (#5131)
Ne legyen igazam, de azt hiszem azok az angol szavak bele vannak égetve a programba. Gyors, és trehány munka során beírják fixre a szöveget, és nem szórakoznak a nyelvi változatokat kezelő függvény hívásával, és pláne nem a nyelvi fileok bővítésével. Majd pár verzió után valaki belefaragja ezt is, de addigra lesznek új hibák. :-((
Moderátor
Előzmény: TRider (#5145)
Az Oregonban meg lehet találni, illetve meg lehet nézni az eredeti angol nyelvi fájl tartalmát? Ugyanis vannak szavak, amiket a magyar nyelv használata mellett is angolul ír ki, és hiába teszem bele őket a magyar nyelvi fájlba, akkor sem fordítja le.
Nagy valószínűséggel nem pont úgy írom be, ahogy az eredeti angolban szerepelnek, és ezért nem fordítja le (pl. _STR, _STR_M, _STR_L végződés). Érdekesség, hogy ugyanezen angol szavak pl. a német nyelvi fájlban sincsenek benne.
Nagy valószínűséggel nem pont úgy írom be, ahogy az eredeti angolban szerepelnek, és ezért nem fordítja le (pl. _STR, _STR_M, _STR_L végződés). Érdekesség, hogy ugyanezen angol szavak pl. a német nyelvi fájlban sincsenek benne.
A teszt alatt így volt beállítva:
----------------------
Nyomvonalnapló
Rög., megjel. térképen
----------------------
Rögzítési mód
Idő
----------------------
Intervallum
00:00:01
----------------------
Auto Archive
When Full (illetve kipróbáltam a Daily-t is)
----------------------
Color
zőőőődcsííííík :)
----------------------
----------------------
Nyomvonalnapló
Rög., megjel. térképen
----------------------
Rögzítési mód
Idő
----------------------
Intervallum
00:00:01
----------------------
Auto Archive
When Full (illetve kipróbáltam a Daily-t is)
----------------------
Color
zőőőődcsííííík :)
----------------------
Infó:
Ismétlés:
A When Full esetén 2700 útpontonként új file, benne egy track (egy trkseg-ben)
A Daily esetén 3000 útpontonként új file, benne egy track (egy trkseg-ben)
A When Full esetén 2700 útpontonként új file, benne egy track (egy trkseg-ben)
A Daily esetén 3000 útpontonként új file, benne egy track (egy trkseg-ben)
Előzmény: Andreas (#5135)
Ahogy írod Addíg hogy van olyan advanced opció. Nincs.
3x végig néztem. Lehet hogy elnéztem valamit?
Uh.
3x végig néztem. Lehet hogy elnéztem valamit?
Uh.
Előzmény: CacheFinder (#5139)
Köszi, de azért erre külön eszközt nem akarok venni, sajnos nem rendelkezem saját sportautóval, annyira nem születtem szerencsés közegbe, meg adót se csalok. :))) Csak néha nyílik alkalmam ilyesmikre.
Előzmény: Csuhás (#5138)
[link]
Ha online vetted, akkor gondolom van már ide accountod.
myMaps menüpont.
Ott látnod kell a készülékhez tartozó térképet.
Ismételt letöltés menüpont.
Ha elindul a telepítő, akkor ott lesz valamilyen advanced opció, ahol be tudod állítani, hogy MapSource alá tegye be a térképet.
Legközelebbi frissítésnél szintén itt tudod beállítani, hogy az Oregonra ÉS a MapSource alá IS tegye be az új verziót.
Sok szernecsét!
Ha online vetted, akkor gondolom van már ide accountod.
myMaps menüpont.
Ott látnod kell a készülékhez tartozó térképet.
Ismételt letöltés menüpont.
Ha elindul a telepítő, akkor ott lesz valamilyen advanced opció, ahol be tudod állítani, hogy MapSource alá tegye be a térképet.
Legközelebbi frissítésnél szintén itt tudod beállítani, hogy az Oregonra ÉS a MapSource alá IS tegye be az új verziót.
Sok szernecsét!
Előzmény: MucsMDR (#5131)
Nos azt hiszem ezt a loggert pont neked találták ki:
[link]
De ez is szóba jöhet:
[link]
Mellékesen a mint sima gps is a legjobbak közül valók, érzékenyek, sokáig működnek, és precíz logot rajzolnak.
[link]
De ez is szóba jöhet:
[link]
Mellékesen a mint sima gps is a legjobbak közül valók, érzékenyek, sokáig működnek, és precíz logot rajzolnak.
Moderátor
Előzmény: SilentSound (#5137)
Köszönöm a választ! Azért érdekelt, mert pont versenypályán próbáltam Ariel Atomban ülve logot rögzíteni és hát elég szögletes lett, csúcssebességben is valójában 200 fölött voltunk bőven, mégis 150 volt a legnagyobb, amit lejegyzett magának. Jó, tudom, nem erre való igazából, csak kíváncsiságból kísérleteztem vele. :)
Előzmény: Andreas (#5136)
Az ismert yard-os trükközéssel a távolságalapú rögzítést le lehet vinni ~9 centiméterig (0,01 yard), valamint a koordináta 6 tizedesjegye miatt Magyarországon kb. 7,5 (É-D) és 11 cm (K-NY) között van az elméleti felbontás. Viszont hiába állítasz be ilyen alacsony távolságalapú rögzítést, pozíciót legsűrűbben csak másodpercenként tud rögzíteni a készülék, vagyis 230 km/óránál 66,8 méterenként lesz pontod.
A következő kérdés hogy mire akarod használni? Repülésnél még elmegy, de például ha versenypályán autóval, motorral akarod versenykör elemzéshez felhasználni akkor esélytelen a dolog. Poziciókésés, a kanyarokban túlfutás (a Cartesio chipset-tel ez jelentősen nagyobb is lehet a megszokottnál). Sima személyautónál is pl. ha megállok a lámpánál, akkor 4-5 másodpercig tart mire 0 km/h-ra csökken a sebesség.
A következő kérdés hogy mire akarod használni? Repülésnél még elmegy, de például ha versenypályán autóval, motorral akarod versenykör elemzéshez felhasználni akkor esélytelen a dolog. Poziciókésés, a kanyarokban túlfutás (a Cartesio chipset-tel ez jelentősen nagyobb is lehet a megszokottnál). Sima személyautónál is pl. ha megállok a lámpánál, akkor 4-5 másodpercig tart mire 0 km/h-ra csökken a sebesség.
Előzmény: SilentSound (#5133)
Tudja valaki, hogy Dakotánál mi a legsűrűbb pontrögzítés amit be lehet állítani neki és képes is rögzíteni akár idő, akár távolság szerint? Ja és mindezt nagyobb sebességénél is (kb. 230km/h-ig).
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
60 |
61 |
62 |
63 |
64 |
65 |
66 |
67 |
68 |
69 |
70 |
71 |
72 |
73 |
74 |
75 |
76 |
77 |
78 |
79 |
80 |
81 |
82 |
83 |
84 |
85 |
86 |
87 |
88 |
89 |
90 |
91 |
92 |
93 |
94 |
95 |
96 |
97 |
98 |
99 |
100 |
101 |
102 |
103 |
104 |
105 |
106 |
107 |
108 |
109 |
110 |
111 |
112 |
113 |
114 |
115 |
116 |
117 |
118 |
119 |
120 |
121 |
122 |
123 |
124 |
125 |
126 |
127 |
128 |
129 |
130 |
131 |
132 |
133 |
134 |
135 |
136 |
137 |
138 |
139 |
140 |
141 |
142 |
143 |
144 |