Oregon, Dakota, Montana, GPSMAP 62, GPSMAP 78, Colorado.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
60 |
61 |
62 |
63 |
64 |
65 |
66 |
67 |
68 |
69 |
70 |
71 |
72 |
73 |
74 |
75 |
76 |
77 |
78 |
79 |
80 |
81 |
82 |
83 |
84 |
85 |
86 |
87 |
88 |
89 |
90 |
91 |
92 |
93 |
94 |
95 |
96 |
97 |
98 |
99 |
100 |
101 |
102 |
103 |
104 |
105 |
106 |
107 |
108 |
109 |
110 |
111 |
112 |
113 |
114 |
115 |
116 |
117 |
118 |
119 |
120 |
121 |
122 |
123 |
124 |
125 |
126 |
127 |
128 |
129 |
130 |
131 |
132 |
133 |
134 |
135 |
136 |
137 |
138 |
139 |
140 |
141 |
142 |
143 |
144 |
Firmware mikori rajta? Ha jól emlékszem, nem is a túl távoli múltban javították ezt a problémát, egyértelműen szoftveres gond (számítási hiba) volt. Ha új fw-re is hibázik, akkor azért lehet garis ez a dolog. Az ilyen jellegű hibáknál a Garmin nem azonnal cserél, hanem pár napra tesztre bekéri a készüléket, és ha beteg, cserélik gond nélkül.
Először tehát irány a WebUpdater!
Először tehát irány a WebUpdater!
Házigazda
Előzmény: Aron_csapata (#5578)
Sziasztok!
Nekem olyan problémám lenne, hogy az új 550-esem lényegesen többet mér a Tuhun napi km számlálóval, mint amennyit az erdőben megyünk. Autós üzemmódban a NG-on pont annyit mutat (60km-en 100 méter eltérés), de az erdőben, gyalogos módban) többször elugrik a jel, majd visszatér az eredeti helyére.
Az ilyen "kilengések" miatt egy 15 km-es túrán akár 3 km-el is többet mutat a napi km számláló (a track is hosszabb).
Mitől lehet? Antenna hiba?
A Tihany TT volt az első, ahol használtam, ott is többet mért, és azóta még 3 túrán szintén (tegnap Bakonybélben 12,5 helyett 14,1-et mutatott). De mMezőföldi túrán (ahol nincsenek is hegyek,) szisztematikusan ugyanaz a problémája.
Sajnos erre sztem nincs gari, mert szervízben ezt nem lehet reprodukálni, csak terepen. Mégis idegesít.
Viszont a céltól való távolságot jól számolja ki (legalább ez műxik)....
Nekem olyan problémám lenne, hogy az új 550-esem lényegesen többet mér a Tuhun napi km számlálóval, mint amennyit az erdőben megyünk. Autós üzemmódban a NG-on pont annyit mutat (60km-en 100 méter eltérés), de az erdőben, gyalogos módban) többször elugrik a jel, majd visszatér az eredeti helyére.
Az ilyen "kilengések" miatt egy 15 km-es túrán akár 3 km-el is többet mutat a napi km számláló (a track is hosszabb).
Mitől lehet? Antenna hiba?
A Tihany TT volt az első, ahol használtam, ott is többet mért, és azóta még 3 túrán szintén (tegnap Bakonybélben 12,5 helyett 14,1-et mutatott). De mMezőföldi túrán (ahol nincsenek is hegyek,) szisztematikusan ugyanaz a problémája.
Sajnos erre sztem nincs gari, mert szervízben ezt nem lehet reprodukálni, csak terepen. Mégis idegesít.
Viszont a céltól való távolságot jól számolja ki (legalább ez műxik)....
ufoid jelenséget produkál az o300-asom...
Telepítetve Naviguide, TuHu, és gyárilag volt rajta basemap és GB topo.
Autós profil esetén a TuHu folyton visszakapcsolja magát. Azaz a beállítások közt letiltom a tuhut, csak a navit és a basemapet hagyom benn. Kikapcs-bekapcs után a tuhu újra be van kapcsolva. és ezt megteszi következetesen mindig. Azután is hogy levettem és újra feltettem a tuhut is és a navit is.
a korábbi o300 sosem tette ezt ...
(az egyetlen különbség a gb topo jelenléte, de talán az mégse ragaszkodik a magyar tuhuhoz ennyire...)
lehet együttélni ezzel a kis anomáliával, de mégis kíváncsi lennék láttatok-e már hasonlót, vagy tán el is mulasztottátok.
köszi.
Telepítetve Naviguide, TuHu, és gyárilag volt rajta basemap és GB topo.
Autós profil esetén a TuHu folyton visszakapcsolja magát. Azaz a beállítások közt letiltom a tuhut, csak a navit és a basemapet hagyom benn. Kikapcs-bekapcs után a tuhu újra be van kapcsolva. és ezt megteszi következetesen mindig. Azután is hogy levettem és újra feltettem a tuhut is és a navit is.
a korábbi o300 sosem tette ezt ...
(az egyetlen különbség a gb topo jelenléte, de talán az mégse ragaszkodik a magyar tuhuhoz ennyire...)
lehet együttélni ezzel a kis anomáliával, de mégis kíváncsi lennék láttatok-e már hasonlót, vagy tán el is mulasztottátok.
köszi.
Szerintem nem jól látod: a Colorado-ban .GPX a tracklog. Az aktuálist a GARMIN\GPX\CURRENT könyvtárban találod, a többit (max. 10 db 10.000 pontos archív logot) a GARMIN\GPX\ARCHIVE könyvtárban
Előzmény: fefe1968 (#5575)
Biztos lerágott csont, de egyszerűen az elmúlt 2 óra guglizásával sem találok leírást :(!
Colorado track logot (ha jól látom BIN fájl), hogyan tudok megnézni? Köszönet!
Colorado track logot (ha jól látom BIN fájl), hogyan tudok megnézni? Köszönet!
Igazából furcsa az egész.Olyan mint ha gyengébb lenne az antenna/ vétel.
Csütörtökön egész nap használtam tökéletes volt.(szombat előtt akkor kapcsoltam be utoljára)
De ahol eddig pillanatok alatt jelet fogott, ott most semmi.
Furcsa.
Azért kérdezem ennek utána tudnak-e nézni.
Majd ha vmi emberibb idő lesz, és nem lesz ilyen orkán szél, azért még teszek vele egy próbát az erőben, ott mit csinál
Csütörtökön egész nap használtam tökéletes volt.(szombat előtt akkor kapcsoltam be utoljára)
De ahol eddig pillanatok alatt jelet fogott, ott most semmi.
Furcsa.
Azért kérdezem ennek utána tudnak-e nézni.
Majd ha vmi emberibb idő lesz, és nem lesz ilyen orkán szél, azért még teszek vele egy próbát az erőben, ott mit csinál
Előzmény: Yoss (#5573)
Naptevékenység? Mostanában azt írják mindenhol, hogy baromi erős. Nem tudom, hogy van-e köze hozzá, de pénteken nekem a 3760 alig akart találni műholdat a kikapcsolás helyén sem. Kétszer kellett újraindítani a keresést és utána is épp elérte csak a zöldet az erősséget mutató sáv. Aztán órákkal később feljavult maxra. Ha vesz jelet, akkor nem hinném, hogy az antennával lenne baj. Az vagy van, vagy nincs, valószínűtlennek tartom, hogy a nyeresége változni tudna. Bár manapság, ha már szandika is kieshet az igazi világból, bármi megeshet ;D
Előzmény: AT. (#5572)
Magpet.
Garmin szervizben meg tudják mérni/nézni az o550 antennáját.
Olyan gondom van vele, tegnap reggel bekapcsoltam, és egy Opel Vivaróval Győrtől olyan 320km át Gr Bösenstein-ig nem talált műholdat. Ott aztán nagy nehezen összeszedte magát, de pl volt olyan hogy nyílt terepen, jó műhold rálátással 10m pontossággal mért, 4m odébb, ugyan olyan jó rálátás stb... egy darab műhódot sem látott.
Erkélyen ahol eddig kb 30s alatt talált jelet, most 10perc alatt sem.
Eddig tökéletesen működött, de most nem tudom mi szállhatta meg.
Firm frissítés nem volt rajta mostanában.
Garmin szervizben meg tudják mérni/nézni az o550 antennáját.
Olyan gondom van vele, tegnap reggel bekapcsoltam, és egy Opel Vivaróval Győrtől olyan 320km át Gr Bösenstein-ig nem talált műholdat. Ott aztán nagy nehezen összeszedte magát, de pl volt olyan hogy nyílt terepen, jó műhold rálátással 10m pontossággal mért, 4m odébb, ugyan olyan jó rálátás stb... egy darab műhódot sem látott.
Erkélyen ahol eddig kb 30s alatt talált jelet, most 10perc alatt sem.
Eddig tökéletesen működött, de most nem tudom mi szállhatta meg.
Firm frissítés nem volt rajta mostanában.
Próbáld meg azt a verziót, hogy a tracket nem MapSource-ból töltöd, hanem onnan csak elmented GPX-ben, majd a készüléked belső memóriájára másolod a Garmin/GPX könyvtárba. Szerintem így megjelenik majd a Coloradon a mentett trackek között.
Amit viszont tudni kell a Coloradoról: egyszerre csak egy mentett track lehet láthatóra kapcsolva. A listában ott lesznek szépen sorban, de ha az egyiket bekapcsolod "látható a téképen" (vagy hasonló), akkor a többi láthatósága automatikusan kikapcsol.
Amit viszont tudni kell a Coloradoról: egyszerre csak egy mentett track lehet láthatóra kapcsolva. A listában ott lesznek szépen sorban, de ha az egyiket bekapcsolod "látható a téképen" (vagy hasonló), akkor a többi láthatósága automatikusan kikapcsol.
Házigazda
Előzmény: zyg (#5566)
Szia!
Be kell menni a "Hova?" (nagyító ikon)->Nyomvonalak ki kell választani az adott nyomvonalat, és az Opciók/Térképen látszik-ot igen-be kell állítani. Sajnos egyszerre csak egy nyomvonal lehet látható.
Be kell menni a "Hova?" (nagyító ikon)->Nyomvonalak ki kell választani az adott nyomvonalat, és az Opciók/Térképen látszik-ot igen-be kell állítani. Sajnos egyszerre csak egy nyomvonal lehet látható.
Előzmény: zyg (#5566)
Lehet, hogy nagyon egyszerű a megoldás, de ez már meghaladja az én minimális ismereteimet.
Meg kell várnod, amíg egy hozzáértő is jár erre. :-)
Meg kell várnod, amíg egy hozzáértő is jár erre. :-)
Játékvezető
Előzmény: zyg (#5566)
Igen természetesen, a nyomvonalak kipipálva, adatátvitel rendben üzi a végén, utána nagy semmi a készüléken. Kipróbáltam közben haverom 60CSx-ét, arra ugyanezzel a módszerrel átment. A térkép, láda feltöltéssel nincs gond, csak a nyomvonalakkal.
Oké,oké, ezzel nincs is gond:) A MapSource-n megvan a korábbról mentett nyomvonal, ki is jelölöm, csatlakoztatom is a gépet, még a feltöltés gomb is megvan, de akkor miért nem jelenik meg a készüléken?
Úgy tudsz kütyüre tölteni térképet, nyomvonalat, útvonalpontokat és útvonalat, hogy kattintasz a "Küldés készülékre" gombra, miután csatlakoztattad a PC-hez a kütyüt.
Játékvezető
Előzmény: zyg (#5562)
Köszönöm, ezek megvoltak :). Ami viszont nagyon fontos lenne: hogyan tudom visszatölteni a gépre a vele készített útvonalat?
Hali!
Colorado 300 -hoz keresek magyar leírást, mit hova és hogyan kell feltölteni és milyen formátumban. (készülékről mentett útvonalak visszatöltése, geoládák feltölése stb.)
Köszi!
Colorado 300 -hoz keresek magyar leírást, mit hova és hogyan kell feltölteni és milyen formátumban. (készülékről mentett útvonalak visszatöltése, geoládák feltölése stb.)
Köszi!
Belejavítottam valamikor a Zoregon geocache_visits.txt fájljába.
Korábban a szöveg formázása úgy nézett ki, hogy a hasznos karakterek space-szel (0x20) voltak "hézagolva", a fájl módosítása óta viszont bináris nullákat (0x00) rak a kütyü a karakterek közé.
Egyszer átjavítottam már kézzel, de az új bejegyzések megint 0x00-val vannak kitöltve.
Jó lenne visszaállítani az eredeti állapotot (az eddigi tartalom megőrzése mellett), mert bizonyos szövegnézegetők a 0x00-át "at" jelként mutatják és úgy elég nehezen olvasható a szöveg.
Van valakinek tapasztalata, infója ez ügyben?
Korábban a szöveg formázása úgy nézett ki, hogy a hasznos karakterek space-szel (0x20) voltak "hézagolva", a fájl módosítása óta viszont bináris nullákat (0x00) rak a kütyü a karakterek közé.
Egyszer átjavítottam már kézzel, de az új bejegyzések megint 0x00-val vannak kitöltve.
Jó lenne visszaállítani az eredeti állapotot (az eddigi tartalom megőrzése mellett), mert bizonyos szövegnézegetők a 0x00-át "at" jelként mutatják és úgy elég nehezen olvasható a szöveg.
Van valakinek tapasztalata, infója ez ügyben?
Köszönöm, ezt ismerem és gyakran nézegetem is. Az mai új vasakra feltett software verzió száma érdekelt volna. A 4.31 és 4.32 bétában sok olyan javítás történt ami elvárható lenne az új készüléken is és nem egy 2010 novemberi hibás verzióval küldik.
Előzmény: pokers (#5557)
Itt megtalálod a szoftver történelmét, és akár le is töltheted a kívánt számú verziót.
Egyébként a 4.20 az utolsó nem béta.
Egyébként a 4.20 az utolsó nem béta.
Előzmény: Discover (#5556)
A SV számára lettem volna kiváncsi, mert korábban volt pár olyan nem béta verzió (pl. 3.5 és 3.6), ami nem volt publikus és csak gyárilag volt rátöltve a vasakra.
Előzmény: magpet (#5553)
Szerintem az már nagyjából együtt íródik az Oregon x50 sorozattal, szinte csak a gombok vs. érintőképernyő a különbség.
Házigazda
Előzmény: CacheFinder (#5554)
Nagy a csönd Garminéknál O550 frissítései körül:Vagy tökéletesnek ítélik már a kütyüt, vagy jön az újabb típus...
Tulajdonképpen nem nagyon hiányzik már semmi sem, csak megszoktuk a 2-3 hetenkénti, avagy havonta új mókát....
Wér-i-go -ról valószínű már ők is letettek.
Tulajdonképpen nem nagyon hiányzik már semmi sem, csak megszoktuk a 2-3 hetenkénti, avagy havonta új mókát....
Wér-i-go -ról valószínű már ők is letettek.
Nagyon szívesen, máskor is:)
Jó kesser-társakkal találkozni terepen.
Köszi az infókat, most egész normálisan megy...
..egyenlőre:)
Jó kesser-társakkal találkozni terepen.
Köszi az infókat, most egész normálisan megy...
..egyenlőre:)
Előzmény: Aron_csapata (#5543)
Magpet,
Régen, tavaly november elején jött ki az utolsó 4.20 nem béta firmware az Oregon x50 sorozatra. Csak érdeklődnék, a mostani új vasakra gyárilag mit raknak Garminék?
Köszönöm előre is.
Régen, tavaly november elején jött ki az utolsó 4.20 nem béta firmware az Oregon x50 sorozatra. Csak érdeklődnék, a mostani új vasakra gyárilag mit raknak Garminék?
Köszönöm előre is.
Előzmény: magpet (#5549)
Ez akkor megoldódott! :)
Képek babrálására ajánlom a FastStone-t! Kicsi, egyszerű, tud magyarul, ingyenes. Tudsz vele tömegesen átméretezni, forgatni, feliratozni, stb.
Képek babrálására ajánlom a FastStone-t! Kicsi, egyszerű, tud magyarul, ingyenes. Tudsz vele tömegesen átméretezni, forgatni, feliratozni, stb.
Házigazda
Előzmény: Aron_csapata (#5547)
Colorado 300
Colorado (WebUpdater) software version 3.60
as of January 20, 2011
WebUpdater is required to install this file What is this?
(7.60 MB)
View system requirements
Change History
Changes made from version 3.50 to 3.60:
Added support for chirp" detection. This software update will allow Colorado units to detect previously-programmed chirp" units. See [link] for details on which units are chirp" compatible. NOTE: Due to the hardware present in Colorado devices, chirp" detection range may be less than that of other compatible devices.
Updated magnetic Earth field data.
Fixed issue with certain JPEGs not drawing from Custom Maps.
Fixed issue with Oblique Mercator User Grid distances.
Fixed line color when navigating a track off-road.
Colorado (WebUpdater) software version 3.60
as of January 20, 2011
WebUpdater is required to install this file What is this?
(7.60 MB)
View system requirements
Change History
Changes made from version 3.50 to 3.60:
Added support for chirp" detection. This software update will allow Colorado units to detect previously-programmed chirp" units. See [link] for details on which units are chirp" compatible. NOTE: Due to the hardware present in Colorado devices, chirp" detection range may be less than that of other compatible devices.
Updated magnetic Earth field data.
Fixed issue with certain JPEGs not drawing from Custom Maps.
Fixed issue with Oblique Mercator User Grid distances.
Fixed line color when navigating a track off-road.
Köszönöm Robi!
Most már sikerült. Hiába forgattam el a szgépen, nem mentettem el a képet forgatás után, így az eredeti pozíciójában tette fel. Már jó, köszi a segítséget!
Most már sikerült. Hiába forgattam el a szgépen, nem mentettem el a képet forgatás után, így az eredeti pozíciójában tette fel. Már jó, köszi a segítséget!
Előzmény: Gubirobi (#5546)
A GG-nél sajnos forgatnod kell a képet a feltöltés előtt, mert feltöltés után már nem tudod!:(
Én átforgatom a kiválasztott képet a megfelelő pozícióba és "Mentés másként"-et használok. Eddig bejött!
Én átforgatom a kiválasztott képet a megfelelő pozícióba és "Mentés másként"-et használok. Eddig bejött!
Előzmény: Aron_csapata (#5545)
Magpet!
Nekem viszont abban segíthetnél, ha az O550-el fényképezek, és azt szgépre másolom, majd onnan mellékletként csatolni szeretném egy GG-s loghoz, akkor azt mindig fektetve másolja fel, hiába forgatom a számítógépen bármerre. Miért? Mi a megoldás? (A Tihany Gejzír játékhoz is csak így sikerült :( )
Nekem viszont abban segíthetnél, ha az O550-el fényképezek, és azt szgépre másolom, majd onnan mellékletként csatolni szeretném egy GG-s loghoz, akkor azt mindig fektetve másolja fel, hiába forgatom a számítógépen bármerre. Miért? Mi a megoldás? (A Tihany Gejzír játékhoz is csak így sikerült :( )
Előzmény: magpet (#5541)
Szia kiccpausz!
Meg szeretném köszönni a Tihanyi TT-n a Sajkod 3. palackjának megtalálását, egyedül nem ment volna. Örülök, hogy találkoztunk.
Nekem több, mint 2 évig volt O300-asom, én is találkoztam hasonló problémával. 2 beállítási lehetőség van ugye (távolságra és időre), és ha nem Mapszószban előre megrajzolt nyomvonalon történő tervezésére állítod be, hanem pl. Bp-en beírod, hogy úticél Tihany, tervezés az "úton időre", akkor le kell tiltani a "fizetős autópályákat", és csak ott akar rávinni az autópályára, ahol nem fizetős (Érdig, majd Székesfehérvár körül)
Ha úton távolságra navigálsz, (és kihagyod a fizetős autópályákat), akkor nemcsak hogy kihagyja az autópályát, hanem még a városokban, községekben is mindenféle mellékúton tervez, ami a legrövidebb (viszont nagyon sz.r és keskeny utcákba is benavigál). Hiába, nem erre találták ki elsősorban. Terepen viszont kiváló!
Remélem tudtam segíteni. Mégegyszer kösz a segítségedet!
Meg szeretném köszönni a Tihanyi TT-n a Sajkod 3. palackjának megtalálását, egyedül nem ment volna. Örülök, hogy találkoztunk.
Nekem több, mint 2 évig volt O300-asom, én is találkoztam hasonló problémával. 2 beállítási lehetőség van ugye (távolságra és időre), és ha nem Mapszószban előre megrajzolt nyomvonalon történő tervezésére állítod be, hanem pl. Bp-en beírod, hogy úticél Tihany, tervezés az "úton időre", akkor le kell tiltani a "fizetős autópályákat", és csak ott akar rávinni az autópályára, ahol nem fizetős (Érdig, majd Székesfehérvár körül)
Ha úton távolságra navigálsz, (és kihagyod a fizetős autópályákat), akkor nemcsak hogy kihagyja az autópályát, hanem még a városokban, községekben is mindenféle mellékúton tervez, ami a legrövidebb (viszont nagyon sz.r és keskeny utcákba is benavigál). Hiába, nem erre találták ki elsősorban. Terepen viszont kiváló!
Remélem tudtam segíteni. Mégegyszer kösz a segítségedet!
Előzmény: skiccpausz (#5540)
Az OMP, meg a TuHu is el tudja kerülni a fizetős szakaszokat?
Ezeket én csak gyalogosan, a terepen szoktam használni, autóban a navigány játszik nálam...
Ezeket én csak gyalogosan, a terepen szoktam használni, autóban a navigány játszik nálam...
Előzmény: magpet (#5541)
O550; NG5.6: rendben mukodik. Az nem lehet, hogy eredetileg engedelyezve volt a fizetos ut, letervezted, majd utana tiltottad ki? Mert az Oregon a routing beallitasok valtozasatol nem tervez ujra automatikusan.
Házigazda
Előzmény: skiccpausz (#5540)
Sziasztok!
Van egy kis gondom.
Most szombaton a 2.TTT-re menet, pályamatrica híján el akartuk kerülni az M7-est, de valami miatt az O300-om, annak ellenére, hogy "kerül"-re állítottam a fizetős utakat, folyton fel akart vinni a pályára. Próbáltam térképet váltani, de tuhu-n, omp-n és ng-n is ugyanezt tette. Mintha nem reagált volna a "kerül" beállításra.
(mapszörcsben pipáltam az útvonaltervezési adatokat)
sw4.12
Nem tudom, mással is történt már ilyesmi, vagy talán most is van?
Előre is köszi.
skiccpausz
Van egy kis gondom.
Most szombaton a 2.TTT-re menet, pályamatrica híján el akartuk kerülni az M7-est, de valami miatt az O300-om, annak ellenére, hogy "kerül"-re állítottam a fizetős utakat, folyton fel akart vinni a pályára. Próbáltam térképet váltani, de tuhu-n, omp-n és ng-n is ugyanezt tette. Mintha nem reagált volna a "kerül" beállításra.
(mapszörcsben pipáltam az útvonaltervezési adatokat)
sw4.12
Nem tudom, mással is történt már ilyesmi, vagy talán most is van?
Előre is köszi.
skiccpausz
Valóban más a kijelzője, de miután Zagg InvisibleShield fóliát használ(ok)tam, ezért így már nem annyira szembetűnő a különbség (nem hagyományos védőfólia, hanem elég vastag, szinte "szivacsszerű" vastag fólia, aki már tapogatott ilyet, az tudja, hogy miről beszélek).
Előzmény: Bandy (#5538)
A matt helyett, fényes kijelzőt elfelejtetted! :-))
Nekem az volt a legfontosabb különbség.
Nekem az volt a legfontosabb különbség.
Előzmény: Aron_csapata (#5537)
Nos, valóban nem elhanyagolható, hogy miről is tér át az ember mire és hogy ez milyen új funkciókat jelent, mennyiért...
Szerintem ebben az esetben erre ne is gondolj, mert a saját "újkütyüabirtokomban" katarzist tompítod ;))
Fókuszálj az "új funkciók milyen jók" fílingre! ;)
Szerintem ebben az esetben erre ne is gondolj, mert a saját "újkütyüabirtokomban" katarzist tompítod ;))
Fókuszálj az "új funkciók milyen jók" fílingre! ;)
Infó:
És az első víz alatti fotó a gyerkőcről érzés is szuper ám! (Tapasztalat) :)
Előzmény: Aron_csapata (#5530)
Csak így tudtam törölni, nyomtalan törlésre nincs lehetőség.
Moderátor
Előzmény: Aron_csapata (#5533)
Sz.rakodik a netem, kár, hogy a "fölöslegesen" elküldött saját hozzászólásaimat nem tudom "kimoderálni" (azaz törölni).....
Előzmény: Aron_csapata (#5532)
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
60 |
61 |
62 |
63 |
64 |
65 |
66 |
67 |
68 |
69 |
70 |
71 |
72 |
73 |
74 |
75 |
76 |
77 |
78 |
79 |
80 |
81 |
82 |
83 |
84 |
85 |
86 |
87 |
88 |
89 |
90 |
91 |
92 |
93 |
94 |
95 |
96 |
97 |
98 |
99 |
100 |
101 |
102 |
103 |
104 |
105 |
106 |
107 |
108 |
109 |
110 |
111 |
112 |
113 |
114 |
115 |
116 |
117 |
118 |
119 |
120 |
121 |
122 |
123 |
124 |
125 |
126 |
127 |
128 |
129 |
130 |
131 |
132 |
133 |
134 |
135 |
136 |
137 |
138 |
139 |
140 |
141 |
142 |
143 |
144 |