Oregon, Dakota, Montana, GPSMAP 62, GPSMAP 78, Colorado.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
60 |
61 |
62 |
63 |
64 |
65 |
66 |
67 |
68 |
69 |
70 |
71 |
72 |
73 |
74 |
75 |
76 |
77 |
78 |
79 |
80 |
81 |
82 |
83 |
84 |
85 |
86 |
87 |
88 |
89 |
90 |
91 |
92 |
93 |
94 |
95 |
96 |
97 |
98 |
99 |
100 |
101 |
102 |
103 |
104 |
105 |
106 |
107 |
108 |
109 |
110 |
111 |
112 |
113 |
114 |
115 |
116 |
117 |
118 |
119 |
120 |
121 |
122 |
123 |
124 |
125 |
126 |
127 |
128 |
129 |
130 |
131 |
132 |
133 |
134 |
135 |
136 |
137 |
138 |
139 |
140 |
141 |
142 |
143 |
144 |
Nab@ssz... Ja hogy Te útpontokat rögzítettél???
Az oldalról a formátumoknál a Groundspeak GPX-et kell akkor választani (multi pontjai letöltésével) majd a letöltött GPX-et a kütyü GPX mappájába bemásolni (Nem megnyitni - csak bemásolni)
Induláskor beolvassa a ggpx-eket, és a geocaching gombon indulj el keresni.
Az oldalról a formátumoknál a Groundspeak GPX-et kell akkor választani (multi pontjai letöltésével) majd a letöltött GPX-et a kütyü GPX mappájába bemásolni (Nem megnyitni - csak bemásolni)
Induláskor beolvassa a ggpx-eket, és a geocaching gombon indulj el keresni.
Előzmény: Arthur (#6267)
Szia! Ha publikus a multi többi (következő) pontja, akkor az elsőnél megtaláltamot logolsz, majd legközelebbi keresése listában kiválasztod a neked kellő pontot, és menj.
Ha nem publikus, hanem pontról-pontra akkor NEM nyomsz megtaláltamot, hanem azt kikeresed a lista aljáról, hogy következő pont megadása, koordinátát beírod (kijavítod) majd menj.
Ha nem publikus, hanem pontról-pontra akkor NEM nyomsz megtaláltamot, hanem azt kikeresed a lista aljáról, hogy következő pont megadása, koordinátát beírod (kijavítod) majd menj.
Előzmény: Arthur (#6267)
Szia Bluedog!
Köszi a segítséget, de lenne még kérdésem...
Frissítettem már az 5,20 ra, de nekem magyar a sw. Akkor ha jól értem amikor megvan az első láda akkor nyomni kell egy megtaláltam ot és utána jön még egy olyan lehetőség hogy a következő pont? Valami olyan rémlik, hogy csak a legközelebbi keresése volt ami nem az ami nekem kellett. Az a baj , hogy ezt csak akkor tudom kipróbálni ha megint elmegyek egy multira, mert itthon nehezen hozom össze :-) .
A GCGOZE t kezdtem el de a következő pontokat már a GalaxySII ből olvastam ki és írtam a dakotába a koordinátákat. Ennek így nem nagyon van értelme dakotázni :-(
köszi
Köszi a segítséget, de lenne még kérdésem...
Frissítettem már az 5,20 ra, de nekem magyar a sw. Akkor ha jól értem amikor megvan az első láda akkor nyomni kell egy megtaláltam ot és utána jön még egy olyan lehetőség hogy a következő pont? Valami olyan rémlik, hogy csak a legközelebbi keresése volt ami nem az ami nekem kellett. Az a baj , hogy ezt csak akkor tudom kipróbálni ha megint elmegyek egy multira, mert itthon nehezen hozom össze :-) .
A GCGOZE t kezdtem el de a következő pontokat már a GalaxySII ből olvastam ki és írtam a dakotába a koordinátákat. Ennek így nem nagyon van értelme dakotázni :-(
köszi
Előzmény: Bluedog (#6265)
Újabb teszt a csipogás ügyében.
Korábban leírt Túra beállításokkal (gyalogos mód, úton távolságra tervezve, navigálás útvonalon, úton tartás nélkül, TUHU térképpel, hang bekapcsolva) tegnap este hazafelé gyalogosan elindulva néma volt a készülék. Buszra szállva az első letérésnél megjött a hangja, majd ezt jó szokását a buszos út végéig meg is tartotta. Leszállás után, gyalogosan folytatva utamat újra elnémult az Oregon. Közben nem nyúltam a beállításokhoz, végig térkép nézetben volt a készülék.
Mindebből már tényleg nem tudok másra gondolni, mint hogy gyalogosan közlekedve a sebességem nem elég neki, és így nem is jelzi előre a letéréseket. Megtennétek, hogy a fenti beállításokkal kipróbáljátok, hogy gyalogosan közlekedve, navigáció közben Nektek csipog az Oregon?
Köszi előre is :)
Korábban leírt Túra beállításokkal (gyalogos mód, úton távolságra tervezve, navigálás útvonalon, úton tartás nélkül, TUHU térképpel, hang bekapcsolva) tegnap este hazafelé gyalogosan elindulva néma volt a készülék. Buszra szállva az első letérésnél megjött a hangja, majd ezt jó szokását a buszos út végéig meg is tartotta. Leszállás után, gyalogosan folytatva utamat újra elnémult az Oregon. Közben nem nyúltam a beállításokhoz, végig térkép nézetben volt a készülék.
Mindebből már tényleg nem tudok másra gondolni, mint hogy gyalogosan közlekedve a sebességem nem elég neki, és így nem is jelzi előre a letéréseket. Megtennétek, hogy a fenti beállításokkal kipróbáljátok, hogy gyalogosan közlekedve, navigáció közben Nektek csipog az Oregon?
Köszi előre is :)
Előzmény: TRider (#6260)
Szia!
Több lehetőséged is van:
- Ha letöltöd a multiládák megadott köztes pontjait, azok is külön ládaként látszanak a listában. (A gc.hu-n a pontnév beállítást állítsd át letöltés előtt úgy, hogy a ládanév ne tartalmazza az első két karaktert "GC nélkül" így belefér a névbe a sorszám is.)
- Ha nem letölthető a következő pont, (mert pl. a helyszínen kell kiszámolni) akkor nyomhatsz egy útpont jelölést, és annak átírod a koordinátáját, majd arra navigálsz
- Ha frissítetted a Dakota fw-jét, akkor elvileg kell lennie egy "Enter next stage" menüpontnak, miután rányomtál a "Found it"-re, ott is meg tudod adni a következő pontot.
Több lehetőséged is van:
- Ha letöltöd a multiládák megadott köztes pontjait, azok is külön ládaként látszanak a listában. (A gc.hu-n a pontnév beállítást állítsd át letöltés előtt úgy, hogy a ládanév ne tartalmazza az első két karaktert "GC nélkül" így belefér a névbe a sorszám is.)
- Ha nem letölthető a következő pont, (mert pl. a helyszínen kell kiszámolni) akkor nyomhatsz egy útpont jelölést, és annak átírod a koordinátáját, majd arra navigálsz
- Ha frissítetted a Dakota fw-jét, akkor elvileg kell lennie egy "Enter next stage" menüpontnak, miután rányomtál a "Found it"-re, ott is meg tudod adni a következő pontot.
Előzmény: Arthur (#6264)
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni Dakota20 kapcsolatban?
Az lenne a kérdésem , ha multi ládát keresek és megérkezek az első ponthoz, akkor milyen trükkel tudok az első ponttól a második koordinátáját megadni a listából? Sehogy nem találom ezt a funkciót!
Köszi ha tud valaki segíteni!
Tudna valaki segíteni Dakota20 kapcsolatban?
Az lenne a kérdésem , ha multi ládát keresek és megérkezek az első ponthoz, akkor milyen trükkel tudok az első ponttól a második koordinátáját megadni a listából? Sehogy nem találom ezt a funkciót!
Köszi ha tud valaki segíteni!
Igazad van, elírtam. Jóra gondoltam, csak rosszul írtam :)
Akkor ahogy a menüben van: a "Navigáció módja: Úton távolságra", "Útvonaltervezés: Gyalogos", "Útra illesztés: Nem". Ha jól tudom az off-road itt "Légvonalban"-t jelent, amikor valóban nem kellene csipognia.
Akkor ahogy a menüben van: a "Navigáció módja: Úton távolságra", "Útvonaltervezés: Gyalogos", "Útra illesztés: Nem". Ha jól tudom az off-road itt "Légvonalban"-t jelent, amikor valóban nem kellene csipognia.
Előzmény: magpet (#6261)
gyalogosban off-road a tervezés? Mert akkor teljesen normális a némaság, csak úton tervezve fütyül.
Házigazda
Előzmény: TRider (#6260)
Továbbra sem hagy nyugodni a csipogás (hiánya) az Oregon 550-nél. Reggel tettem egy próbát, és érdekes eredménnyel jártam.
Otthonról indulva útvonal tervezés az irodához, majd indulás gyalogszerrel. Tervezés típusa gyalogos (off-road), aktív profil Túra (Recreational), útra illesztés kikapcsolva, hang bekapcsolva, térkép TUHU. Lakásból kilépve meg sem szólalt, bár néhány forduló és letérés útba esett. Buszra szállva profil váltás Kerékpárra, és lám, megjött a hangja (lehet, hogy váltás nélkül is megjött volna?). Profil vissza Túra módba (amivel elindultam otthonról), és lám, továbbra is pittyeg fordulók előtt. Próbaként rátettem az energiatakarékos módot, de az elsötétülő képernyő sem tudta kibillenteni, csipogáskor még a térkép is visszajött. Kezdtem örülni, megjavult a masina. Elhamarkodtam. Buszról leszállva, gyalog folytatva utamat az Oregon újra elnémult. A profil váltás sem segített, nem volt hajlandó megszólalni. Érkezésig ez így is maradt.
További tesztekre lesz szükség, de lehetséges, hogy sebesség függvénye lenne, hogy csipog vagy sem? Gyalogosan túl lassú lennék neki? ;)
Otthonról indulva útvonal tervezés az irodához, majd indulás gyalogszerrel. Tervezés típusa gyalogos (off-road), aktív profil Túra (Recreational), útra illesztés kikapcsolva, hang bekapcsolva, térkép TUHU. Lakásból kilépve meg sem szólalt, bár néhány forduló és letérés útba esett. Buszra szállva profil váltás Kerékpárra, és lám, megjött a hangja (lehet, hogy váltás nélkül is megjött volna?). Profil vissza Túra módba (amivel elindultam otthonról), és lám, továbbra is pittyeg fordulók előtt. Próbaként rátettem az energiatakarékos módot, de az elsötétülő képernyő sem tudta kibillenteni, csipogáskor még a térkép is visszajött. Kezdtem örülni, megjavult a masina. Elhamarkodtam. Buszról leszállva, gyalog folytatva utamat az Oregon újra elnémult. A profil váltás sem segített, nem volt hajlandó megszólalni. Érkezésig ez így is maradt.
További tesztekre lesz szükség, de lehetséges, hogy sebesség függvénye lenne, hogy csipog vagy sem? Gyalogosan túl lassú lennék neki? ;)
Szia Frontera! Nyugodtan mentheted a nyomvonalakat, az O550t nem irtja ki belőle az időadatokat, mint anno a csix, meg a vista/Legend ugyanolyan jelzésértékű trekk marad mentés után is mint az aktivelog - nem tömöríti be 500 pontra sem mint a korábbi készülékek. Csak a memória mérete szabhat határt a rögzítésnek.
Előzmény: frontera74 (#6251)
Szerintem "mentést" kínál fel, ha jól emlékszem -most nincs kütyü a közelemben - valami ilyesmit: "mentsem az aktuális nyomvonalat" ha erre igennel válaszolsz, felkínálja, hogy milyen néven, alapértelmezésben dátum/időpont, ez álatalában megfelelő szokott lenni, aztán megkérdezi, hogy törölje-e az aktuálisat, ezt törölvén, az előző nyomvonal mentve megmarad az alapértelmezett dátummal vagy névvel, amit adsz neki és az új nyomvonalat innen kezdi rögzíteni.
Én úgy szoktam, hogy ha rögzíteni szeretnék valamit induláskor előző mentése - ha kellhet valamire később, aktuális törlése. Végén megint mentés.
Én úgy szoktam, hogy ha rögzíteni szeretnék valamit induláskor előző mentése - ha kellhet valamire később, aktuális törlése. Végén megint mentés.
Előzmény: frontera74 (#6251)
Nem.
Nekem is ez volt az első amit megnéztem, de NG6 volt rajta.
2ik reset után jó lett a kütyü.
Gyári és új profiloknál is.
Nekem is ez volt az első amit megnéztem, de NG6 volt rajta.
2ik reset után jó lett a kütyü.
Gyári és új profiloknál is.
Előzmény: magpet (#6244)
Ha a Rendszer menü Hang beállítására gondolsz, az be van kapcsolva. Van esetleg más beállítás is, aminek köze van a hangszóróhoz?
Előzmény: Csigabiga (#6249)
Az úton tartást elvileg ki szoktam kapcsolni, de van, hogy magától visszakapcsolja. Lehetséges, hogy csak akkor csipogna, ha az úton tartás be van kapcsolva? Mondjuk ennek lenne értelme.
Előzmény: yumi (#6246)
Sziasztok!
Van egy tudatlanságomat prezentáló kérdésem:
Pénteken elkezdem gyűjteni az OKT km-eket,két napot tervezek Zirc és Szárliget között.Ezt utána szeretném lementeni(Garmin connect,GPS Tour).Viszont vasárnap még Tatán szeretnék ládázni is,úgy,hogy addig nem jutok gép közelébe,így nem lesz lementve az útvonal.Azt tudom,hogy ha archiválom a nyomvonalat,onnantól lófüttyöt sem ér.
Van egy tudatlanságomat prezentáló kérdésem:
Pénteken elkezdem gyűjteni az OKT km-eket,két napot tervezek Zirc és Szárliget között.Ezt utána szeretném lementeni(Garmin connect,GPS Tour).Viszont vasárnap még Tatán szeretnék ládázni is,úgy,hogy addig nem jutok gép közelébe,így nem lesz lementve az útvonal.Azt tudom,hogy ha archiválom a nyomvonalat,onnantól lófüttyöt sem ér.
Régi problémám Oregon 550-en, hogy a Túra (eredetileg talán Recreational) profilban, terepen, előre megtervezett útvonalon történő navigálás közben nem csipog a készülék a letéréseknél, irányváltásoknál. Ugyanez a kerékpáros és autós profilban minden további nélkül működik. A hang mindkét profilban engedélyezve van.
Nincs ötletetek, hogy mi lehet gondja? Én már mindent kipróbáltam, de abban a profilban sehogy sem tudom megszólalásra bírni. Lehet esetleg valami más beállítás, ami ezt befolyásolja?
Köszi előre is!
Nincs ötletetek, hogy mi lehet gondja? Én már mindent kipróbáltam, de abban a profilban sehogy sem tudom megszólalásra bírni. Lehet esetleg valami más beállítás, ami ezt befolyásolja?
Köszi előre is!
Voltak profil-furcsaságok, de olyat még nem láttam, hogy egy térképből kiöljön ezt-azt, és csak a felületek maradjanak. Nem elehet, hogy pl. egy layeres OMP van a készüléken, és csak a felületek rétege van bekapcsolva?
Házigazda
Előzmény: gonczi (#6243)
mintha egyszer Magpet tollából olvastam volna valahol a saját profilok furcsaságairól, de nem emlékszem hol és minek kapcsán.
Talán valaki emlékszik - netán a Szerző?
:)
Talán valaki emlékszik - netán a Szerző?
:)
Előzmény: AT. (#6242)
Dakota 20-nál találkozott vki olyannal, ha létrehozok egy új profilt, a térkép beállításokhoz nem nyúlok hozzá, csak 1 van bekapcsolva, de olyan lesz a térkép, mint ha csak egy mondjuk felület lenne bekapcsolva.
Pár gyári profilban pedig rendesen működik.
Pár gyári profilban pedig rendesen működik.
hi!
gsoft kolleganak hala van uj hatlapom az O300-ra, ezuton is halas koszonet a segitsegeert!
a ketkedoknek irom hogy valoban van luk a dummy hatlapjan, es nem kivul hanem az elemtartoban, igy nem is vizallo. az igazi hatlapjan is ott van a luk helye egy zsákluk kepeben de ott csak el van vekonyitva az anyag nincs atlukasztva. a dummyn viszont lukas es ranezesre nem utolag atfurt hanem azon igy van kiontve. biztos azert hogy ne lehessen ezeket igy felhasznalni. a dummynak egyebkent van bele, csak kijelzoje nincs. lehet hogy meg mukodne is mint aramkor. ezt nem tom, odaig meg nem jutottam hogy szetszedjem, de a hatlap rendesen passzol az eles keszulekre.
gsoft kolleganak hala van uj hatlapom az O300-ra, ezuton is halas koszonet a segitsegeert!
a ketkedoknek irom hogy valoban van luk a dummy hatlapjan, es nem kivul hanem az elemtartoban, igy nem is vizallo. az igazi hatlapjan is ott van a luk helye egy zsákluk kepeben de ott csak el van vekonyitva az anyag nincs atlukasztva. a dummyn viszont lukas es ranezesre nem utolag atfurt hanem azon igy van kiontve. biztos azert hogy ne lehessen ezeket igy felhasznalni. a dummynak egyebkent van bele, csak kijelzoje nincs. lehet hogy meg mukodne is mint aramkor. ezt nem tom, odaig meg nem jutottam hogy szetszedjem, de a hatlap rendesen passzol az eles keszulekre.
Csak azoknál a ládáknál jön elő, amelyikhez talál képet. Alapból nem minden ládánál van spoiler kép, de kézzel bármelyikhez tölthetsz fel képet.
Előzmény: hun114 (#6238)
Nagy nehezen sikerült ezt előcsalogatni. De nem mindegyik ládánál jön elő a "Show photos" a hivatkozás. Mindegyikhez hozzá lehet tölteni?
Előzmény: Bluedog (#6237)
szerintem, ha az itt megadott struktúrában létrehozott könyvtárba beteszed a képeket a ládaleírásban meg kellene jelenjenek. (Egyébként semmi értelme a képletöltögetésnek).
Ha kipróbáltad és működik írhatnál ide egy success-storyt.
:)
Ha kipróbáltad és működik írhatnál ide egy success-storyt.
:)
Előzmény: hun114 (#6234)
A frissítés sikerült. 4.90 helyett5.20 van rajta. Már csak arra vagyok kíváncsi, hogy a láda leírásnál meg kellene jelenni a fényképeknek? mert ilyen sajnos nem látható:(
Előzmény: hun114 (#6233)
Ok! Mivel kezdő vagyok a szakmában, így érdeklődnék, hogy merre lehet ezt megtenni? És azt vettem észre, hogy csak 200 ládát töltött le. A névjegyben Software version 4.90 van. GPS szoftververzió pedig 5.00.
Előzmény: R.Guszty (#6232)
Nézd meg, hogy a legfrissebb Firmware van-e a készülékeden. Ha nem, akkor frissítsd!
Előzmény: hun114 (#6231)
Sikerült letölteni a fényképes ládaleírást a geocaching.hu oldalról. Valamiért nekem nem akarja összerendelni a Dakota 20. Tuti valamit rosszul csinálok:( Gondolom volt aki már megoldotta. Esetleg valahol lehet erről útmutatót találni? Vagy valaki tud segíteni? Hova kell kicsomagolni? Vagy melyik mappát hova tegyem?
Sziasztok van nekem egy colorado 300 lefagyott állt 2 hónapot és nem lehet elindítani. valakinek ötlete? köszönöm
Sajnálom, ld. az utolsó mondatomat.
( de ha valaki tudna erre megnyugtató és biztos megoldást, írja be ide lécci, lécci)
( de ha valaki tudna erre megnyugtató és biztos megoldást, írja be ide lécci, lécci)
Előzmény: t-peter (#6226)
Rápróbáltam. Semmi más nincs bekapcsolva, csak ez a térkép. Az összes többi tiltva van.
Azért nem értem, mert soha nem volt még gondom térképpel és minden más szépen látszik (önállóan), csak ez az egy ami makacskodik.
Egy korábbi letöltésnél is már ezt produkálta. Akkor azt hittem valami bibi van a térképben. Ezért később friss letöltés, de ugyanaz :-(
Azért köszönöm!
Azért nem értem, mert soha nem volt még gondom térképpel és minden más szépen látszik (önállóan), csak ez az egy ami makacskodik.
Egy korábbi letöltésnél is már ezt produkálta. Akkor azt hittem valami bibi van a térképben. Ezért később friss letöltés, de ugyanaz :-(
Azért köszönöm!
Előzmény: gonczi (#6224)
Csatlakozom.
Nagyon sok jó tipp van itt, de egyre nem sikerült még rájönnöm:
Szeretnék a BC-ben már meglévő ládához ugyanitt (BC) egy másik pontot hozzáadni, koordinátával, saját névvel - nincs nagy igényem, csak megjelenjen aztán a kütyün a terepen is.
Ötlet?
Nagyon sok jó tipp van itt, de egyre nem sikerült még rájönnöm:
Szeretnék a BC-ben már meglévő ládához ugyanitt (BC) egy másik pontot hozzáadni, koordinátával, saját névvel - nincs nagy igényem, csak megjelenjen aztán a kütyün a terepen is.
Ötlet?
Előzmény: Strider (#6221)
Nekem annak idején egy régi motoros azt javasolta, hogy a topográfiaia és az autós térképeket ne használjam együtt, mert az autós felülírja a topo térképeket és nem látszik semmi. (csak az autós utak)
Azóta így működünk: terepen lekapcsolom az autós térképet és látszik ismét minden. (az autós egy.ként mindig visszakapcsol, ha átállítom az autósa profilra, de nem kapcsol le pl. a Geocaching profilnál)
Lehet, ez segít.
Ha nem, tőlem okosabb hozzászólásra lesz szükséged.
Azóta így működünk: terepen lekapcsolom az autós térképet és látszik ismét minden. (az autós egy.ként mindig visszakapcsol, ha átállítom az autósa profilra, de nem kapcsol le pl. a Geocaching profilnál)
Lehet, ez segít.
Ha nem, tőlem okosabb hozzászólásra lesz szükséged.
Előzmény: t-peter (#6223)
Sziasztok!
Jól jönne egy hozzáértő segítsége...
Adott egy 62s kütyü és a szándék, hogy ugyanúgy lássam rajta az OMP CE (Areas+Routes+THL+TM) térképet mint a MS-ban.
Feltöltés után viszont csak a felszínt jeleníti meg a kütyüm, a többi részlet sehol :-(
Minden más verzió (amit használatra már feltöltöttem) működik, ez az egy, ami szívat...
Van valami "titka", hogy azt lássam a GPS-en is, mint amit a MS-ban?
Előre is köszi a segítséget!
Jól jönne egy hozzáértő segítsége...
Adott egy 62s kütyü és a szándék, hogy ugyanúgy lássam rajta az OMP CE (Areas+Routes+THL+TM) térképet mint a MS-ban.
Feltöltés után viszont csak a felszínt jeleníti meg a kütyüm, a többi részlet sehol :-(
Minden más verzió (amit használatra már feltöltöttem) működik, ez az egy, ami szívat...
Van valami "titka", hogy azt lássam a GPS-en is, mint amit a MS-ban?
Előre is köszi a segítséget!
Sziasztok! Van esetleg valakinek Garmin FR 60-s órához magyar leírás vagy link ahonnan letölthetem? Előre is köszönöm. Esetleg eladó GSC10 is érdekelne...
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
60 |
61 |
62 |
63 |
64 |
65 |
66 |
67 |
68 |
69 |
70 |
71 |
72 |
73 |
74 |
75 |
76 |
77 |
78 |
79 |
80 |
81 |
82 |
83 |
84 |
85 |
86 |
87 |
88 |
89 |
90 |
91 |
92 |
93 |
94 |
95 |
96 |
97 |
98 |
99 |
100 |
101 |
102 |
103 |
104 |
105 |
106 |
107 |
108 |
109 |
110 |
111 |
112 |
113 |
114 |
115 |
116 |
117 |
118 |
119 |
120 |
121 |
122 |
123 |
124 |
125 |
126 |
127 |
128 |
129 |
130 |
131 |
132 |
133 |
134 |
135 |
136 |
137 |
138 |
139 |
140 |
141 |
142 |
143 |
144 |