Oregon, Dakota, Montana, GPSMAP 62, GPSMAP 78, Colorado.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
Mit tud, mit nem, vegyek-e ilyet, hardware, software, firmware, okos dolgok a készülékkel kapcsolatban.
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
60 |
61 |
62 |
63 |
64 |
65 |
66 |
67 |
68 |
69 |
70 |
71 |
72 |
73 |
74 |
75 |
76 |
77 |
78 |
79 |
80 |
81 |
82 |
83 |
84 |
85 |
86 |
87 |
88 |
89 |
90 |
91 |
92 |
93 |
94 |
95 |
96 |
97 |
98 |
99 |
100 |
101 |
102 |
103 |
104 |
105 |
106 |
107 |
108 |
109 |
110 |
111 |
112 |
113 |
114 |
115 |
116 |
117 |
118 |
119 |
120 |
121 |
122 |
123 |
124 |
125 |
126 |
127 |
128 |
129 |
130 |
131 |
132 |
133 |
134 |
135 |
136 |
137 |
138 |
139 |
140 |
141 |
142 |
143 |
144 |
Lehet, lökött a kérdés, hiszen nem órát vettem, de 100 pénzért egy kütyü nem mutathatná valahol az időt? Nem arra gondolok, hogy állandóan, de valahol ez a fícsör nincs elrejtve az Oregonban?
Üdv:
Az új firmware-ben találtam egyéb pontosításokat is, mint amiről a
frissítési napló ír. Pl. A mutató kalibrálása után a bökés a képernyőszéleken is pontosan működik, valamint a GPS-vételi ablakban megjelentek a " D " differenciál jelek (DGPS) a térerőcsíkokban. Nagyon hamar feláll a vétel és 2m- es pontosságot jelez DGPS vétel esetén.
Az új firmware-ben találtam egyéb pontosításokat is, mint amiről a
frissítési napló ír. Pl. A mutató kalibrálása után a bökés a képernyőszéleken is pontosan működik, valamint a GPS-vételi ablakban megjelentek a " D " differenciál jelek (DGPS) a térerőcsíkokban. Nagyon hamar feláll a vétel és 2m- es pontosságot jelez DGPS vétel esetén.
No, akkor én már ezt is tudom... ha a GC.com-on mezei user vagy, akkor marad a gps-re töltés "szűkített" módban, ha prémium user vagy, azaz fizetős, akkor tudod a ládákat gpx ex formába menteni fullosan. Na ja, ha fizetsz. Hiába, ti akartátok a kapitalizmust :-))
Előzmény: Bacu (#1019)
Pedig tényleg csak ennyi az egész! Lemented, és bemásolod a gpx könyvtárba...
COM-on nem játszok, így azokról nem tudok nyilatkozni. :)
COM-on nem játszok, így azokról nem tudok nyilatkozni. :)
Előzmény: ernoe (#1018)
Istenem, amit én konvertáltam már azt el sem tudod képzelni, erre azt mondod, hogy másoljam be. És bemásolom, ennyi.
Köszönöm igazán.
Most már csak a com-os pontokat kéne "meggyógyítani", egy hét múlva indulok Barcelonába, jó lenne papírmentesen játszadozni...
Köszi és köszi
Köszönöm igazán.
Most már csak a com-os pontokat kéne "meggyógyítani", egy hét múlva indulok Barcelonába, jó lenne papírmentesen játszadozni...
Köszi és köszi
Előzmény: Bacu (#1017)
Adott térség térképét kiválasztod. Alatta kiválasztod a gpx formátumot, majd lemented a gépedre (javaslom a plussz pár loggal), majd az oregon gpx könyvtárába felmásolod.
(és már használható is!) Nem kell mapszósz, semmi bonyolult cucc! Sima total commanderes másolás az oregonra!
(és már használható is!) Nem kell mapszósz, semmi bonyolult cucc! Sima total commanderes másolás az oregonra!
Előzmény: ernoe (#1016)
Ezt nem hiszem el, el vagyok keseredve. Hiába bénázok már két napja, hiába játszom el SylverRat útmutatója alapján akárhányszor, nekem nem sikerül az Oregonra feltölteni a rohadt ládákat... Sancho, a pdamania-n (technet..) leadott cikkében láttam a fotót, amin a gc.hu-s ládák leírása látszik, fullosan (Kiscell), nekem meg csak valami igen korlátozott leírás jelenik meg, az sem a geocache-k között, csak valami user poi-ként... a com-os oldalról letöltött ládák megjelenése hasonlít Sanchoéra, de a tartalmával ott is baj van, valami olyasmi, mint egy web oldal forrásmódban...
Mit cseszhetek el?
Mit cseszhetek el?
Hát erre most mit mondjak? Ne menjen utcára senki, mert elütheti az autó. ;) Vállalathoz ne vigye be senki a GPS-t, és ne telepítsen fel Garmin USB driver-t. ;-)
Előzmény: optikus (#1007)
Ha többszöri próbálkozásra is ugyan ott fagy le, akkor szvsz egy hard reset segít az itt leírtak alapján.
Előzmény: softi (#1013)
Az eddig hibátlan 400t m, nem akar menni.
Akár akkuról, akár usbről a loading wayponts kezdeti betöltésénél kifagy, olyan mint amikor lemerül az elem.
Van valakinek valami ötlete?
Akár akkuról, akár usbről a loading wayponts kezdeti betöltésénél kifagy, olyan mint amikor lemerül az elem.
Van valakinek valami ötlete?
Coloradon nekem sem megy a gmapsup2.img file. Gondoltam ez így normális ezeknél a típusoknál. Most ismernie kellene, vagy sem?
Előzmény: littlezozo (#1011)
Nekem 3 dolog nem stimmel:
1. A megtalált ládákat nem mutatja pedig megvan a "geocache_visits.txt" fájlban és amit megtaláltam egy kis fényképező ikon lett a helyén. Ez azóta van amióta frissítettem a geoláda adatbázist (nincs 2000 láda felrakva kevesebb 1-200-al)
2. A leírásokban a koordináták nincsenek benne (multiláda), de ha a "caches.gpx" fájlt megnyitom ott benne van
3. Szerettem volna külön szedni a vagyis felrakni 1-2 térképet pl.: topo és városi ... és nem tölti be a "gmapsup2.img" fájlt.
A készülékre akarom rakni! (mert írták, hogy a kártyán csak a "gmapsupp.img" lehet)
Meg köszönném, ha lenne valakinek ötlete.
1. A megtalált ládákat nem mutatja pedig megvan a "geocache_visits.txt" fájlban és amit megtaláltam egy kis fényképező ikon lett a helyén. Ez azóta van amióta frissítettem a geoláda adatbázist (nincs 2000 láda felrakva kevesebb 1-200-al)
2. A leírásokban a koordináták nincsenek benne (multiláda), de ha a "caches.gpx" fájlt megnyitom ott benne van
3. Szerettem volna külön szedni a vagyis felrakni 1-2 térképet pl.: topo és városi ... és nem tölti be a "gmapsup2.img" fájlt.
A készülékre akarom rakni! (mert írták, hogy a kártyán csak a "gmapsupp.img" lehet)
Meg köszönném, ha lenne valakinek ötlete.
nekem ment egy darabig aztan a korforgalomban masik kijaraton ment ki mint amerre a terv szolt volna.
ugy latszik bennem nem bizik ;)
ugy latszik bennem nem bizik ;)
Előzmény: magpet (#1009)
Igen, egy darabig a legutóbbi haladási irányt és sebességet feltételezi. Ha tervezett útvonalon haladsz, akkor jóhiszeműen úgy godolja, hogy biztos arra mész, amerre ő javasolta. Aztán egy idő múlva a bizalom és a hit elmúlik, és jön a "Lost satellite reception"... :)
Házigazda
Előzmény: scele (#1006)
es megy tovabb a kepernyon? nekem meg nem csinalta csak kiirta hogy nincs jel.
Előzmény: scele (#1006)
na ez az autorun.inf dolog fog egy ket felhasznalot kiakasztani. mert sok viruskereso azonnal gyanusnak talalja ha egy eltavolithato eszkozon autorun van. konkretan ket napja kuldte az egyik munkatarsam a levelet hogy valami virust kapott mikor betett egy sd kartyat mert a viruskeresoje azonnal jelzett es most mitevo legyen.
raadasul vallalati kereso van (ca etrus) es azon kozpontilag szabalyozzak mi minosul riasztasnak es mi tortenjen. igy persze az egybol le is torolte neki az autorunt. igy aztan akitol kolcsonkapta annak meg nem indul el egybol a kepnezegeto (valami digifotos cucc).
raadasul vallalati kereso van (ca etrus) es azon kozpontilag szabalyozzak mi minosul riasztasnak es mi tortenjen. igy persze az egybol le is torolte neki az autorunt. igy aztan akitol kolcsonkapta annak meg nem indul el egybol a kepnezegeto (valami digifotos cucc).
Előzmény: Sancho (#1004)
Nekem rendszeresen csinálja az alagútban, de ha túl sokáig vagyok bent akkor egy idő után feladja és közli, hogy nincs műhódjel.
Előzmény: optikus (#1003)
Na megkapta első pofonját az oregonom. Kb. 2 méter magasból pofára esett. Szerencsére a kijelző nem sérült, durva betonra esett és szerencsére csak a széleken van egy-két felületi sérülés. Egy outdoor készüléknél ez még elmegy. :) Azóta is tökéletesen működik.
erdekes dolgot tapasztaltam ma. nem tudom az uj fw-k tulajdonsaga vagy eredetileg is benne volt e.
mentem autoval erden keresztul, es van erd also reszen a vasuti keresztezodes ami mar egy ideje aluljaro. de nagyon szerencsetlen, mert a vege egybol egy korforgalom amibe eleg nehez bemenni. ezert az egesz sor +all az aluljaroban. szoval lementem az aluljaroba majd a kozepen meg kellett allni. ennek ellenere a kepernyon mentem tovabb kijottem az aluljarobol bementem a korforgalomba majd kikanyarodtam az egyik kijaraton es elindultam nyugat fele, mentem egy darabig majd elkezdett sipakolni hogy rossz fele megyek es ujratervezett. es rendesen popecul ment az ut kozepen.
mindekozben valojaban alltam az aluljaroban.
ilyet meg nem tapasztaltam pedig a var alagutban rendszeresen (naponta) jarok es ott is soxor van hogy behajtas utan meg kell allni es elveszik a jel.
persze miutan kijottem elegge ugralt osszevissza a bekanyal...
olvastam anno hogy vannak olyan gps-ek amik csinalnak ilyet ha elveszitik a muholdjelet, kvazi probaljak tartani a tempot sot van amelyikben giro is van. de az oregonban ilyet meg nem tapasztaltam, fokent nem hogy megy tovabb behajt a korforgalomba majd szabalyosan ki:) eleg vicces volt nezni...
mentem autoval erden keresztul, es van erd also reszen a vasuti keresztezodes ami mar egy ideje aluljaro. de nagyon szerencsetlen, mert a vege egybol egy korforgalom amibe eleg nehez bemenni. ezert az egesz sor +all az aluljaroban. szoval lementem az aluljaroba majd a kozepen meg kellett allni. ennek ellenere a kepernyon mentem tovabb kijottem az aluljarobol bementem a korforgalomba majd kikanyarodtam az egyik kijaraton es elindultam nyugat fele, mentem egy darabig majd elkezdett sipakolni hogy rossz fele megyek es ujratervezett. es rendesen popecul ment az ut kozepen.
mindekozben valojaban alltam az aluljaroban.
ilyet meg nem tapasztaltam pedig a var alagutban rendszeresen (naponta) jarok es ott is soxor van hogy behajtas utan meg kell allni es elveszik a jel.
persze miutan kijottem elegge ugralt osszevissza a bekanyal...
olvastam anno hogy vannak olyan gps-ek amik csinalnak ilyet ha elveszitik a muholdjelet, kvazi probaljak tartani a tempot sot van amelyikben giro is van. de az oregonban ilyet meg nem tapasztaltam, fokent nem hogy megy tovabb behajt a korforgalomba majd szabalyosan ki:) eleg vicces volt nezni...
en autoban csak a forgatosat birom hasznalni, mert ahogy alant irtak nagyon rossz mikor egyszer elore masszor hatra haladok. viszont ha gyalog vagy rolleral megyek vagy keresek valamit akkor mindig fix eszakot hasznalok olyankor az logikusabb.
Ízés dolga. Én akkor tévedek el, ha pörög a térkép. A fejben forgatás sokkal egyszerűbb feladat, mint a szélkakasként pörgő térképen kitalálni egy irányt. Legalábbis nekem. :)
A dolog talán onnan is eredhet, hogy annak idején sokat RC-ztem. Ott pedig a balra csak akkor balra, ha az autó épp távolodik tőlem. Ha közeledik, akkor bizony minden megfordul. Érdekes módon nem tartott sokáig megszokni, de úgy tűnik, a térképnézegetési szokásaimat nagyban befolyásolta. :)
A dolog talán onnan is eredhet, hogy annak idején sokat RC-ztem. Ott pedig a balra csak akkor balra, ha az autó épp távolodik tőlem. Ha közeledik, akkor bizony minden megfordul. Érdekes módon nem tartott sokáig megszokni, de úgy tűnik, a térképnézegetési szokásaimat nagyban befolyásolta. :)
Házigazda
Előzmény: fefe1968 (#1000)
A forgatós térképet használom én is. Elárulom, a papírtérképet sosem forgattam, viszont szerintem sokkal őrítőbb, ha két jobbos kanyar után a nyíl lefele megy, te pedig előre. Ha bemondja, hogy fordulj jobbra, a nyíl meg balra indul, akkor nem hinném, hogy az egyszerűbben lenne értelmezhető, mintha mindig a menetirány szerinti haladásod irányába mutatná az utat. Egy barátom, a parkolóból sem bír kiállni, ha a térkép nem pörög be menetirányba :)...
Sőt a térképen is így tudok megmutatni mindent, mert tudom, hogy tőlem mi van jobbra és balra, de senki ne kérdezze, hogy délnyugatról indulva kelet felé éppen mi esik a bal kezem felé.
Sőt a térképen is így tudok megmutatni mindent, mert tudom, hogy tőlem mi van jobbra és balra, de senki ne kérdezze, hogy délnyugatról indulva kelet felé éppen mi esik a bal kezem felé.
Előzmény: scele (#995)
Az eseménycsésze oldaláról letölthető az összes pont. Én már összeraktam magamnak egy gdb-t a pontokkal és útvonalakkal, ezt átdobtam emilben.
A "gyáriban" vannak duplikált pontok (ha egy adott pont mondjuk a hosszúban és a közepesben is benne van), ezeket megszüntettem, és próbáltam ráutaló nevet adni nekik.
Az útvonalak route-ként és track-ként is benne vannak, válogathatsz ízlés szerint. :)
Fontos: ami biztos, azok a pontok! Az útvonal csak egy átalam tippelt verzió, hogy ehhez képest mit mond majd az itiner, azt nem tudhatom.
A "gyáriban" vannak duplikált pontok (ha egy adott pont mondjuk a hosszúban és a közepesben is benne van), ezeket megszüntettem, és próbáltam ráutaló nevet adni nekik.
Az útvonalak route-ként és track-ként is benne vannak, válogathatsz ízlés szerint. :)
Fontos: ami biztos, azok a pontok! Az útvonal csak egy átalam tippelt verzió, hogy ehhez képest mit mond majd az itiner, azt nem tudhatom.
Házigazda
Előzmény: Bacu (#994)
Ha ez egy mellékutcából kibukkanva történt, akkor a magyarázat egyszerű: a szép nagy széles Margit körútva kiérve megpillantott a cucc egy pár új műholdat, és ezért gyorsan korrigált. Magyarul kicsit arrébb tett.
Ha a dolog kapualjból kilépve történt, akkor pedig örülj, hogy a Margit körúton "mentél" 10m-t, és nem valahol Kamcsatkán! :)
Ha a dolog kapualjból kilépve történt, akkor pedig örülj, hogy a Margit körúton "mentél" 10m-t, és nem valahol Kamcsatkán! :)
Házigazda
Előzmény: Kolyok (#996)
Igazad van, de szerintem ha épp kocsiban használom, akkor ez nagyon praktikus. A gyalogosnál ez a megoldás úgysem érdekel... Ma kimentem az új firmware-el a közeli kajáldáig és egész érdekes dolgokat rögzített. Szerinte mentem vagy 10m-et a Margit körúton miközben csak kereszteztem a Margit körutat... Érdekes...
Előzmény: magpet (#993)
Ezen én is meglepődtem, hogy a kesserek 90%-a forgatós térképet használ. Valószínűleg Ők azok akik a papírtérképet is irányba fordítják. Nem baj ez, de amikor egyszer lemerült a csé a kocsiban, majd valaki berakta a tartóba az Ő ketyeréjét, hirtelen fogalmam nem volt, hogy hol vagyunk és merre haladunk. Én egy forgatós térképen teljesen elvesztem az irányérzékemet, mellesleg semmit nem lehet rajta megmutatni. :-)
Előzmény: magpet (#993)
Még nem, majd otthon. (otthon van a cucc, jelenleg munkahelyemen vagyok)
szerencsére lesz nálunk hétvégén pár GPS, így valakiével csak lejövünk a hegyről :)
(útbaeső ládákat is tessék felpakolni rá!!!)
tényleg, közepes útvonalról van valami gpx? vagy milyen módon lehet feltölteni az ellenörzőpontok koo-it? (bocs, ha láma kérdés volt, de még nem néztem nagyon a versenyt letöltésügyileg)
szerencsére lesz nálunk hétvégén pár GPS, így valakiével csak lejövünk a hegyről :)
(útbaeső ládákat is tessék felpakolni rá!!!)
tényleg, közepes útvonalról van valami gpx? vagy milyen módon lehet feltölteni az ellenörzőpontok koo-it? (bocs, ha láma kérdés volt, de még nem néztem nagyon a versenyt letöltésügyileg)
Előzmény: Zsolie (#989)
Szépnek szép, ez nem vitás. Viszont engem rettentően bosszant, hogy csak azt nem látom rajta, hogy merre haladok a világban. Mert ugye mindig előre, amiről 1998-ban (úttörőség vége) leszoktam. Ha kanyarodtam egyet jobbra, akkor azt a kijelzőn egy 90°-os eltéréssel szeretném észlelni a megfelelő irányban. Ha Debrecenbe megyek az M3-ason, akkor ne tűnjön úgy, mintha Vác felé haladnék a 2/A-n! :) Ízlések és pofonok... :)
Házigazda
Előzmény: Kolyok (#991)
Nálam eddig működik rendesen. Azért lesz nálam egy igen jól bevált Forerunner205, rajta a közepes túra útvonala. Sok lesz a csapatban az Oregon, ha mind egyszerre összeborul, legalább le tudjunk jönni a hegyről... :)
Egyébként olyan fw, ami kritikus hibákat produkál (megáll a GPS, nincs pozíció, nincs térkép, stb.) még nem dobott ki a Garmi tudomásom szerint. Keresési, megjelenítési anomáliák, mókás fagyások már megestek, de nem kell komolyan aggódnunk. :)
Egyébként olyan fw, ami kritikus hibákat produkál (megáll a GPS, nincs pozíció, nincs térkép, stb.) még nem dobott ki a Garmi tudomásom szerint. Keresési, megjelenítési anomáliák, mókás fagyások már megestek, de nem kell komolyan aggódnunk. :)
Házigazda
Előzmény: Zsolie (#990)
Köszönöm a Válaszotok! Igen perspektivikus nézet a legmegfelelőbb... Igen így azért sokkal barátibb az autóban a megjelenés. Pedig az elején ilyen volt. Ezt a magyar fordítást.... Nem váltottam át angolra, de lehet kellene...
Előzmény: magpet (#986)
Na én feltettem. Olyan érzésem van, mintha egy picit stabilabb lenne a rendszer. Majd meglátjuk hétvégén:)
Akkor itt a baj. Az "extrák" menü csak akkor bukkan fel a keresés alatt, ha vannak feltöltve adatok a POI Loaderrel.
Házigazda
Előzmény: optikus (#983)
Igen, ez egy mókás fordítási elb*szás. Eredetiben ezt "automotive mode"-nak hívják, ez lett a magyarban automata. :) Igazából pedig ez az, amit szokás volt 3D-nek hívni a Parlament megjelése előtt, igazából meg valamiféle perspektivikus nézetnek mondanám.
Házigazda
Előzmény: optikus (#985)
Sziasztok!
Nem vagyok benne biztos,h van ilyen funkció az Oregonban, de nem lehet valahogy kicsit más formában megjeleníteni a térképet? Nem 3D-re gondoltam, csak ne felülről jelenítse meg,hanem mint általában a GPS-eken kicsit felülről hátulról...
Nekem sem jelenik meg az Extra menü...
Nem vagyok benne biztos,h van ilyen funkció az Oregonban, de nem lehet valahogy kicsit más formában megjeleníteni a térképet? Nem 3D-re gondoltam, csak ne felülről jelenítse meg,hanem mint általában a GPS-eken kicsit felülről hátulról...
Nekem sem jelenik meg az Extra menü...
az. esetleg valaki egy kepet tudna felrakni rola mit is keressek? en nem toltottem fel semmit a mapsourcebol csak terkepet. lehet hogy ezert nincs?
Előzmény: magpet (#979)
Annyiban tér el az Oregon 400t és a Nüvi 205 GPS Extra menüje, hogy a Nüvin belépve megjelenik a Saját POI mappa, és csak abba belépve jönnek elő a feltöltött POI csoportok mappái. De innen kezdve megegyezik a működés; a mappák nevei a POI Loaderrel feltöltött mappák nevei.
A 2.93 béta azonban az így felrakott POI-k esetén jelenleg nekem csak egy szürke pöttyöt tesz ki a beállított ikon helyett, előtte szabványos Cities kisházikó volt. (Így tárolom a Kedvencek pontjaimat, nem Waypoints alatt.)
A 2.93 béta azonban az így felrakott POI-k esetén jelenleg nekem csak egy szürke pöttyöt tesz ki a beállított ikon helyett, előtte szabványos Cities kisházikó volt. (Így tárolom a Kedvencek pontjaimat, nem Waypoints alatt.)
Előzmény: magpet (#979)
Eddig nem olvastam bug-ról, jól megy az új béta.
Egy arc arra panaszkodott, hogy repülőgépen 100mph esetén a 3D DEM nem rajzolódik ki. Nincs jobb dolga repülés közben... :-D
Egy arc arra panaszkodott, hogy repülőgépen 100mph esetén a 3D DEM nem rajzolódik ki. Nincs jobb dolga repülés közben... :-D
Előzmény: Bacu (#980)
Valaki próbálta már az új firmwaret?
Érdemes felpakolni? (azért a kérdés, hogy ne a szombati túra alatt járjak vele pórul :)
Érdemes felpakolni? (azért a kérdés, hogy ne a szombati túra alatt járjak vele pórul :)
Oregon300? 2.93b? Mert nekem ebben az osszeallitasban latszik, es jelenleg a custom poi-ba visz.
Házigazda
Előzmény: optikus (#978)
Dehogy nem! Akár Te is! ;)
- Katt ide: [link]
- "Oregon" szó átír "Colorado"-ra, vagy "Colorado 300"-ra
- "Run Pipe" gomb megnyom
- "Get as RSS" sárga ikon katt, és lám, kész az RSS! ;-) [link]
- Katt ide: [link]
- "Oregon" szó átír "Colorado"-ra, vagy "Colorado 300"-ra
- "Run Pipe" gomb megnyom
- "Get as RSS" sárga ikon katt, és lám, kész az RSS! ;-) [link]
Előzmény: Dzsozy (#973)
1 |
2 |
3 |
4 |
5 |
6 |
7 |
8 |
9 |
10 |
11 |
12 |
13 |
14 |
15 |
16 |
17 |
18 |
19 |
20 |
21 |
22 |
23 |
24 |
25 |
26 |
27 |
28 |
29 |
30 |
31 |
32 |
33 |
34 |
35 |
36 |
37 |
38 |
39 |
40 |
41 |
42 |
43 |
44 |
45 |
46 |
47 |
48 |
49 |
50 |
51 |
52 |
53 |
54 |
55 |
56 |
57 |
58 |
59 |
60 |
61 |
62 |
63 |
64 |
65 |
66 |
67 |
68 |
69 |
70 |
71 |
72 |
73 |
74 |
75 |
76 |
77 |
78 |
79 |
80 |
81 |
82 |
83 |
84 |
85 |
86 |
87 |
88 |
89 |
90 |
91 |
92 |
93 |
94 |
95 |
96 |
97 |
98 |
99 |
100 |
101 |
102 |
103 |
104 |
105 |
106 |
107 |
108 |
109 |
110 |
111 |
112 |
113 |
114 |
115 |
116 |
117 |
118 |
119 |
120 |
121 |
122 |
123 |
124 |
125 |
126 |
127 |
128 |
129 |
130 |
131 |
132 |
133 |
134 |
135 |
136 |
137 |
138 |
139 |
140 |
141 |
142 |
143 |
144 |