Telefon, PDA, kamera, MP3-lejátszó, mosógép, trolibusz. Akármi.
2012-11-27 10:38:58
Ha a jeladót cserélik, akkor elölről kell induljon az egy év. A pántnál (mint "kopó"-nyúló alkatrész) ebben nem vagyok biztos.
De az a biztos, ha az ügyfélszolgálatnak szegezed a kérdést, ők tudják a biztosat. leginkább azon múlik a dolog, hogy a Garmin tőlük mit vesz át garis cserére és mit nem.
magpet
Házigazda

Előzmény: AT. (#245)
2012-11-26 21:14:31
Prémium pulzus jeladónak a "központi" része érdekel, amit a pántra kell pattintani.
Olyan létezik-e külön?

A többi része a kérdésemnek lehet hogy másokat nem érdekel, nem untatnék vele, úgyhogy átteszem off-ba
Hmm 1év?
Eddig nem volt velük semmi gondom, de akkor most egy kicsit mérges vagyok a szervizre.
Na mind1.

Mi van olyankor ha veszek egy prémium szívritmus jeladót( ez ugye komplett egység, pánt, és hozzá a jeladó "potom" 17 900Ft)
Erre akkor alapból 1 év gari van.
Mondjuk 3/4 év múlva elromlik a pánt, cserélik.
Ilyenkor csak a pántot, vagy a jeladót(ami nem hibás, mondjuk nem láttam hogy külön lehetne kapni) is cserélni kellene?
Csere napjától újra 1 év garinak kellene lenni!
Tegyük fel nem cserélték a jeladót, de az új garitól számított 1 éven belül tönkremegy, a jeladó akkor az garis, ki kellene cserélniük, vagy nem?
AT.

Előzmény: magpet (#244)
2012-11-26 16:25:01
Számla ellenében egy év van azokra is.
Jeladó alatt mit értesz? A szívritmus pánt "központi" részét a gumi szalad nélkül, vagy a pedálfordulat-érzékelőt? Mert az utóbbi létezik külön, 17.900.-Ft, ha jól emlékszem.
magpet
Házigazda

Előzmény: AT. (#243)
2012-11-25 19:51:55
magpet!

Mennyi gari van a Garminnál a kiegészítőkre?
Pl egy pulzusmérőre?
Külön jeladót nem lehet venni?(pántot tudom hogy van külön, de jeladót nem láttam)
AT.


Új megtalálások

Bejelentkezés