Telefon, PDA, kamera, MP3-lejátszó, mosógép, trolibusz. Akármi.
2013-07-31 20:47:23
Nekem még év elején volt egy 7"-os csak wifi-s. Eladtam, mert nem nagyon használtam. Arra baromi jó volt, hogy mindig be volt kapcsolva. Ha este kinyomtam a gépet és eszembe jutott valami, azonnal meg tudtam nézni. De egyébként nem sokat használtam. Ebből az következik, hogy kb 3-4 naponta töltés maradt meg emlékeimben róla. Videót néztem rajta youtube-on keresztül, de azért egy 1,5 órája filmnél már fájt a kezem(természetesen ágyban hanyatt fekve kézben tartva:-). A 7" nekem pont kényelmetlen volt, mert amikor az ölembe vettem nem lehetett gépelni rajta, ugyanis mindig lecsúszott a combomról. Szerintem a 10" már pont jó méretben. Ha igazán jót akarsz, akkor szerintem 10" és 3G modulosat. Mert sok támogatja a dongle sticket. Az enyém is ilyen volt, de az nem az igazi. Csak a gyári kábelével ment, de akkor meg ott lobogott. Szóval sim foglalatos a nyerő. De az tuti, hogy laptopot soha az életben ki nem fogja váltani.

Előzmény: Bacu (#261)
2013-07-31 19:20:12
Használ valamelyikötök tabletet otthoni netezéshez, filmnézéshez?
Munkahely váltás miatt vissza kell adjam a laptopomat és elgondolkoztam, hogy tabletet vegyek vagy laptopot.
Ha igen, milyen tabletet használtok?
Bacu


Új megtalálások

Bejelentkezés