Telefon, PDA, kamera, MP3-lejátszó, mosógép, trolibusz. Akármi.
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |
2016-03-21 04:30:14
Üdv Tagok! Hátha tud valaki segíteni.

Nemrégiben vásároltam egy Mio Cyclo 305 GPS számítógép egységet használtan.

[link]

Amikor megvásároltam, navigált, útvonalat rögzített, mért, egy szóval működött rendesen, ahogy kell. Némi tapasztalatszerző tekerést követően a rögzített tekeréseket fel szerettem volna tölteni a STRAVA profilomba. Az eszköz PC-re való csatlakoztatásához ajánlott használni a Mio alkalmazását a CycloAgent nevű programot, ami a MioShare oldalon létrehoz egy profilt, amit szinkronizálni lehet a STRAVA-val, a CycloAgent egyúttal kezeli az eszköz szoftver és térkép frissítéseit is.
A CycloAgent telepítése és az eszköz csatlakoztatása után a CycloAgent jelezte, hogy elérhetőek szoftver és térképfrissítések, és kérem-e a telepítésüket, amit sajnos jóváhagytam. A frissítés sikeresen lefutott, új menük funkciók jelentek meg a kütyüben, és hasonlók, viszont azóta nem működik a navigáció. Mérés, rögzítés minden rendben, navigáció nincs. Mint kiderült, a frissítéssel eltűnt szeretett kishazánk térképe, és a hozzá tartozó dolgok, anélkül pedig&
A gépen WinCE fut, és állítólag OSM mapot kezel.
A kérdés: hogyan kell, hogyan lehet visszatölteni a Magyarország térképet úgy, hogy működjenek a navigációval kapcsolatos funkciók? A Mio Support eddig mélyen hallgat, nincs válasz a nekik írt e-m@ilra.

Köszönöm a segítséget.

1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 |

Új megtalálások

Bejelentkezés