Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2011-01-20 12:29:20
A ládapontok megjelenítését jelenleg 3 helyen tudod kérni:
1. GG ládalista képernyő / Menü gomb / Térkép:

- átlép a térképre, és a letöltött GG-lista összes ládájának a helyét megjelöli a térképen (kék jelölővel), ha még nem volt megjelölve eddig

2. GG ládaleírás / Térkép ikon, mint nyomógomb megnyomás:

- átmegy a térképre és az adott (egy szem) GG láda helyéhez kirak egy kék jelölőt (ha még nem volt neki eddig)

3. GC ládaleírás / Térkép ikon, mint nyomógomb megnyomás:
- átmegy a térképre és az adott (egy szem) GC láda helyéhez kirakja a láda típusának megfelelő ikont (ha még nem volt neki eddig)

A térkép képernyő menüjében pedig a "Jelölők törlése" a korábban a fenti módokon a térképre kipakolt jelzéseket tünteti el
BigMick

Előzmény: yano6ard (#88)
2011-01-20 11:57:33
Nem tudom van-e köze hozzá: újra beállítottam a gg-s azonosítom, jelszóm és a uid-t és most nem jelentkezik az előbbi dolog.

A ládapontoknak hogyan kellene megjelenni a térképen? Nálam a telo menüben csak a "jelölők törlése" jelenik meg, de nem látom, hogy az mire lenne használható.
yano6ard

Előzmény: yano6ard (#87)
2011-01-20 11:26:08
Amikor a már letöltött gg-s láda leírás megjelenítésére bökök, akkor minden esetben beugrik a "helymeghatározó eszköz" bekapcsolását kérő ablak annak ellenére, hogy a helymeghatározás már be van kapcsolva, a pozícióm megvan. Előtte használtam a "hol vagyok" menüpontot. Ha ilyenkor kikapcsolom a GPS-t, majd rögtön vissza, akkor a GPS ikon néhányat billeg majd megállapodik (ebből gondolom, hogy a pozíciómeghatározás rendben van/volt).

Gchu ládáknál nincs ilyen jelenség.
yano6ard

Előzmény: BigMick (#86)
2011-01-19 23:54:27
Újabb verzió: 1.1.2
Kis hibajavításokon túl már GC láda is megjeleníthető a térképen.
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés