Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2011-01-21 20:27:39
Kipróbáltam a neten más QR kódokat is, azokkal érdekes módon apk kiterjesztéssel jött le a fájl. Így kénytelen voltam elővenni azt az ezer éves php progit, ami a letöltést a szerver oldalon szolgálja ki.
És tényleg ott volt a gond, nem közölte rendesen, hogy amit küld, azt NEM html kódnak, hanem bináris kódú állománynak kell tekinteni.
Még jó, hogy anno ezt is én írtam :)
Mindegy, javítottam, most már tényleg lehet a QR-kódra lőve rendesen apk fájlként letölteni.
BigMick

Előzmény: magpet (#101)
2011-01-21 19:04:23
Letöltéssel/telepítéssel kapcsolatban egy kérdés: ha a fenti QR-re pillantok a telefonnal, akkor mindent megtalál, de a letöltött file html kiterjesztéssel (pl. dwnld-3.html) jön le. Ha átnevezem *.apk-ra, akkor működik, a Fast Installer telepíti rendben. De mégis megkérdezem: ez így normális, vagy én rontok el valamit?
magpet
Házigazda

Előzmény: BigMick (#100)
2011-01-21 18:24:06
Úgy tűnik, itt is jó lesz (csak ne az egész egész url-t akarjam kódolni). Szerintem a ma esti 1.1.4 már megeszi a hozzátok hasonló neveket is.
BigMick

Előzmény: SylverRat (#99)
2011-01-21 17:55:14
persze. urlencode nekem anno megoldotta. :-)
SylverRat
Moderátor

Előzmény: BigMick (#97)
2011-01-21 16:40:15
Múltkor, mikor ugyanezt gyanítottad, azt mondtam, hogy biztos más a baj, mert akkor még volt pár durvább hiba a programban, amiken szintén elhasalhatott. Közben ezek a hibák kikoptak, és most már tényleg csak a verzió maradt.
Tényleg, van rá ötleted, hogyan lehet ezen átlépni? (A névváltoztatáson túl, persze)
BigMick

Előzmény: SylverRat (#94)
2011-01-21 13:03:44
Nekem még mindig nem akar menni a gc... ZTE Blade, 2.1
video: [link]
log: [link]
SylverRat
Moderátor


Új megtalálások

Bejelentkezés