Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2011-03-07 17:40:15
A következő verzióban már menni fog. Úgy tűnik, sikerült olyan algoritmust kreálnom, ami elég jól ki tudja hámozni a számokat a [coord] formátumú adatok legkülönbözőbb írásmódjai esetén is.
BigMick

Előzmény: streng (#229)
2011-03-07 14:10:13
Hát, valami ármány lesz itt.
Visszatettem a 1.2.7-et ott leszedi a pontokat. Budapest belváros, 3-5 Km sugár.
Majd megint próbáltam 1.2.8-as és ismét nincs a feltételnek megfelelő láda.

Előzmény: BigMick (#228)
2011-03-06 22:06:13
Viszont a GC ládaletöltésnél, azt mondja nem található a feltételnek megfelelő láda.
Ez már az 1.2.8 fejlesztése közben engem is szívatott párszor. Mindig az volt a gond, hogy a ládaleírásban levő [coord] formátumnak egy újabb változata bukkant fel valamelyik ládánál, amire a program még nem volt felkészülve.
Most átnézve egy vagon láda leírását, az eddigi 4 mellé találtam legalább még ugyanennyi, eddig ismeretlen változatot...
Megpróbálom a coord értelmezést valami univerzálisabb algoritmussal megoldani.
BigMick

Előzmény: streng (#227)
2011-03-06 17:48:01
Nálam a letöltéssel semmi gond nem volt. MOst is próbáltam és megint működik. Telefon böngészőjével.

Viszont a GC ládaletöltésnél, azt mondja nem található a feltételnek megfelelő láda.
Az eddigi verziókkal minden rendben volt, de most előjött a hiba. Hiába volt uninstall/install.

Nem rossz a GC, GG pont weboldal megjelenítés, de akár mehetne külső böngészőben is, nem muszáj az alkalmazásban... :P

BigMick!
Nagyon jó program, kösz, már csak egy feature hiányzik, és tökéletes lesz:
Térképen bárhová bökve le tudjam szedni az oda közeli ládákat. Indulás előtt tervezgetésre nagyon jó lenne.







Előzmény: yano6ard (#226)
2011-03-06 16:09:26
PC-vel OK, telefonról QR kóddal nem akarózik menni. Próbáltam a beépített böngészővel is, 3G-n és wifin is resource meg nem találást jelez.

Ha csak nálam jelentkezik a dolog, akkor kis probléma, ugorgyunk. ;-)
yano6ard

Előzmény: BigMick (#225)
2011-03-06 15:35:06
Eddig 3 féleképpen próbáltam letölteni, és mindegyikkel szépen letöltődött:
- PC-n az "aktuális verzió" linkre kattintva
- telefonon a Barcode reader programmal QR kód beolvasás, majd a gyári androidos browserrel letölt
- telefonon a QR Droid progival QR kód beolvasás, majd gyári böngészővel letölt

Mondjuk operával nem próbáltam.
BigMick

Előzmény: yano6ard (#224)
2011-03-06 13:07:41
Nem tudom mi lehet az oka. Pontosan úgyanúgy próbálom telepíteni, mint eddig bármikor. Neoreaderrel beolvasom a QR linket, onnan közvetlenül indítom az O/A minit és már kapom is a 404-et. :-([kép]
yano6ard

Előzmény: BigMick (#223)
2011-03-06 12:36:28
Pillanatnyi elmezavar lehetett csak a szerveren. Most szépen lejön.
BigMick

Előzmény: yano6ard (#222)
2011-03-06 08:03:10
A kísérletező kedvűeknek pedig: letölthető innen a fórum fejlécből az aktuális tesztverzió, az 1.2.8

Nekem most ez 404.
yano6ard

Előzmény: BigMick (#221)
2011-03-05 21:19:03
Ma estétől a marketen is az 1.2.7 érhető el.

A kísérletező kedvűeknek pedig: letölthető innen a fórum fejlécből az aktuális tesztverzió, az 1.2.8
Újdonságok:
- GC láda/GG játék leírásból "weblap" menüfunkcióval a láda/játék weblapjának megjelenítése (képekkel együtt)
- Iránytű nézetben a távolság frissítés sűrítve (1,5 mp vagy 5 m-ről 1 mp vagy 3 m-re)
- GC ládaleírás térkép ikonos funkciója bővült: a leírás [coord] formátumú pontjai (pl. multiláda pontok) is megjelennek a térképen, ott rábökve infó a pontról
- GC ládaleírásban [coord] formátumú pont szövegre bökve iránytű az adott ponthoz
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés