Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2011-03-16 22:50:35
Nekem csinál néha olyat, hogy mindaddig azt kapom, hogy nincs a feltételnek megfelelő láda míg egy láda adatát direktben nem töltöm le előtte.
Togo

Előzmény: feri60 (#281)
2011-03-16 22:28:53
A coord formátum teljesen általános a gc.hu oldalon. Sajnos azt hiszem, nem ez okozhatta a hibát, mert most itthon (Kispest) sem működik. Ráadásul a GG nem tartalmaz coord formátumot, és azzal sem jó.
Lehet, hogy nekem is teljesen le kellene pucolni, és az aktuális verziót telepíteni? Eddig mindig csak rátöltöttem az újabbat a korábbiakra.
feri60

Előzmény: BigMick (#275)
2011-03-16 00:06:32
feri60
Köszi, így végre megtaláltam a hiba okát: GCHUKI-ban egészen egyedi [coord] formátumban vannak megadva a segédpontok, és ettől állt fejre a program. Következő verzióban javítom.

jubilleum
A következő verzióban igyekszem egy használhatóbb fektetett módú iránytű kinézetet összehozni.

dc3, Togo
Utolsó logok: azért más a működés GG ill. GC esetén, mert más technikával lehet a megfelelő szerverről leszedni a kívánt adatokat.
A GG-ről egyetlen XML API kéréssel le tudom kérni az adott játék utolsó 10 logját, és ezt egy menetben ki is rakom a képernyőre.
GC-nél pedig először egy wap-os kéréssel lehet leszedni az utolsó 10 megtalálás listáját, de ez még nem tartalmazza a logok szövegét. Azokat további wap-os kérésekkel lehet egyenként lekérni a szervertől. A program 2 menetben ír ki a képernyőre:
- először kiírja az utolsó 10 találat fejlécét: ki, mikor, milyen fajta logot írt (megtaláltam, nem találtam, egyéb, stb.) Ilyenkor a log szövegének helyén még "null" van
- aztán amikor sikerült összeszedni a logok szövegét is, akkor egy menetben az összeset kirakja képernyőre. Ez hálózati sebességtől, szerver terheltségtől függően pár másodperc késéssel követi az első kiírást.
BigMick

Előzmény: feri60 (#269)
2011-03-15 07:54:20
N46 57.755 E17 52.135
20 km, valamennyi pipa állásban megpróbáltam, azonos végeredménnyel, gc és gg ládák esetében is, 3G hálózaton.
feri60

Előzmény: BigMick (#265)
2011-03-14 22:10:13
Tudnál egy hozzávetőleges koordinátát mondani, meg az általad beállított szűrési feltételeket, amikkel "Nem található..." lesz a kísérlet vége?
Én mostanában amikkel próbáltam, az ment szépen.
BigMick

Előzmény: feri60 (#262)
2011-03-14 10:28:46
A műholdat már nem dobja el, viszont a csoportos letöltés nem megy.
"Letöltött ládaadatok értelmezése" után "Nem található..." hibaüzenet jön. Egyenként továbbra is rendben.
feri60

Előzmény: BigMick (#260)
2011-03-13 22:55:32
Letölthető az új verzió: 1.2.10
Egyetlen látható változás: a feri60 által jelzett hiba (GC letöltés közbeni GPS-es helymeghatározás eltűnés) javítása.
(Még) nem látható változások: a GC/GG offline adatokat tároló adatbázis szerkezetének bővítése (előkészítés újabb dolgok tárolására...)
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés