Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2011-03-25 11:08:21
Idézet
- 99%-ban készen megformázott leírás szöveg van benne

Igen, ez elég nyomós érvnek tűnik nekem is. :)

Idézet
- tartalmazza a láda állapotát (kereshető, beteg, megszűnt, stb.)

ez szerintem benne van a .ggpx-ben is, a type tag. Pl. a beteg ládánál az értéke "Medical Facility"

Idézet
- tartalmazza az "Úthossz a kiindulóponttól" adatot

Jogos.

Igazából szerintem már így is bőven jó és használható, amit összeraktál, tényleg hiánypótló és nagyon hiányzott.
Bluedog

Előzmény: BigMick (#340)
2011-03-25 08:33:53
Nálam változatlanul döglődik a gc.hu elérése (PC-ről próbálva az esetek többségében 403-as szerver oldali hiba), így nem tudok reális tapasztalatokról beszámolni a kísérleti funkció működéséről.

Amit a ggpx-ről írsz, abban van valami. Amikor az offline működés beépítése volt soron, ez a 2 formátum volt a jelöltem (html és ggpx).
Mindegyikben van valami, amit a másik nem tud, ezért nem lehetett egyértelműen kiválasztani bármelyiket is, mint kvázi legjobbat.
Végül a html győzött, mert:
- 99%-ban készen megformázott leírás szöveg van benne
- tartalmazza a láda állapotát (kereshető, beteg, megszűnt, stb.)
- tartalmazza az "Úthossz a kiindulóponttól" adatot
- és akkor még azt gondoltam, hogy a logok letöltésére elegendő, ha egyszerre egy láda logjait lehet online letölteni

Most már nem szívesen kezdeném újra elölről az egészet. Egyelőre lesz a ládalistához ilyen csoportos hozzátöltési funkció (ami lassú, de jobb, mint a semmi), és reménykedem, hogy majd csak lesz egyszer a html formátumban is log lekérési lehetőség a gc.hu oldalon.
BigMick

Előzmény: Bluedog (#339)
2011-03-24 22:56:24
Idézet
Más: próbálkozom a teljes letöltött ládalistára ráereszthető Logok hozzátöltése funkcióval.


Azt nem lehet, hogy nem html-ben kéred a ládalistát a szervertől, hanem .ggpx-ben? Akkor jöhetnének a (paraméterezve megadható számú) logok is egyszerre. (Bár akkor azt fel kellene dolgozni a megjelenítéshez)

Vagy teljesen rosszul gondolom?
Bluedog

Előzmény: BigMick (#338)
2011-03-24 21:56:52
Lesz javítás erre a problémára, vagyis nem fog lefagyni a program, viszont nem is fog egyben 200-nál több ládát le/betölteni. 200 láda is kitart egy ideig :)
Le/betöltéskor mutatni fogja majd, hogy mennyit talált, és abból hányadiknak a töltésénél jár éppen, és az melyik.

Más: próbálkozom a teljes letöltött ládalistára ráereszthető Logok hozzátöltése funkcióval. Nem túl biztató a dolog.
Vagy nagyon lassú, vagy eléggé bizonytalan (relatíve sok ládánál egyszerűen kimaradnak a logok), vagy mindkettő. Mondjuk most éppen PC-n is nehezen jönnek be a GC oldalak, lehet hogy emiatt van?
Megvárom, amíg rendbejön a GC, utána újra megpróbálom.
BigMick

Előzmény: Axel (#337)
2011-03-24 21:43:26
Köszi a frissítést, most tudtam letölteni ládákat, de nálam úgy tűnik megint csak egyszer (elsőre) működik. További próbálkozásokon elakad, nem tudja feldolgozni, nincs a feltételeknek megfelelő láda üzenettel leáll bármit állítok távolságnak. Most van 247 láda a 20 km-es körzetemből, egyelőre elég esz :-)


Új megtalálások

Bejelentkezés