Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2011-04-19 18:52:39
Idézet
háttérben nagyon eszi az akksit valamiért, ez nem kellemes, folyton szabályosan ki kell lépni

Na, ez most új volt nekem. Mit jelent, hogy "háttérben"?
Amikor a progi épp nem látható, mert valami más foglalja el éppen a képernyőt, akkor elvileg még az egyetlen energiazabáló háttérfunkció, a GPS is alszik.

Idézet
kalkulált pontot nem lehet keresni, kellene a letöltési lista mellé egy olyan, hogy kézzel adom meg a koordinátákat!

A ládaleírás menüjében levő "Új pont" funkció szerintem pont erre való. Vagy nem egészen értem, mit hiányolsz.
BigMick

Előzmény: heidricha (#409)
2011-04-19 08:45:46
Volt végre alkalmam élesben is használni, mondhatom, szuper! Kár volt a Cachemate-et megvenni, bár azért azt régebben csinálják, kiforrottabb is a maga módján. Az online letöltés igen jól jön, ha váratlan támad némi szabadidőm bárhol az országban! Ha meg nincs mobil data, még mindig ott van a kézi letöltés. A ládákhoz csoportosított megjelenés nekem jobb, mint a CM módszere, az mindent ömlesztve tálal, szűrni kell a ládanévre, ha zavar a sok adat.

Amit azért megjegyeznék:
- háttérben nagyon eszi az akksit valamiért, ez nem kellemes, folyton szabályosan ki kell lépni.
- kalkulált pontot nem lehet keresni, kellene a letöltési lista mellé egy olyan, hogy kézzel adom meg a koordinátákat!

Nagyon jó alkalmazás, gratulálok a készítőknek, csak így tovább!!


Új megtalálások

Bejelentkezés