Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2011-06-16 16:08:40
ez itt szerintem az ideális.
A helyjelölővel előre wifin le tudod tölteni a környék - Szombathely - összes ládáját.
olvasgasd ezt a topicot.
:)
van még a c:geo, amit használok, de az csak a .com-os ládákat kezeli és csak online.
gonczi

Előzmény: maglew (#506)
2011-06-15 20:29:53
Na nekem továbbra sem megy semmi GPS program a telómon, segítsetek légyszi mert megyek hétvégén 1 hétre Szombathelyre és szeretném beállítani a GPS-t és az offline térképet.
Újrahúztam a telót mert meg se nyikkant rajta egy térképszoftver sem.


Szóval van egy ZTE BLADE , amivel szeretnék GPS-t használni meg ládákat keresni ill turistautakat. Töltöttem rá valami GPS programot de tök máshogy adja meg a koordinátákat mint ami a geocachingen van, ergo sem ládát nem találok sem turistaút jelzéseket.

Tudnátok-e abban segíteni hogy

- milyen programot kellene rátennem hogy elvezessen az általam betáplált geoládákhoz/nevezetességekhez?
(le lehet-e szedni egyben, mindenféle hekkelés meg átszabdálás nélkül a geocachingrol, és milyen kiterjesztéseket kell letölteni mert nekem ez nem érthető teljesen)

- Van-e valami olyan térkép amit rá tudok tölteni és NET NÉLKÜL tudok használni? Offline térkép.
(Bakony, Szombathely, Bükk, Budai hg, Mátra és Zemplén térsége érdekelne) amin a turistaút jelzéseket is látom, ill azt a GPS kijelzi hogy pontosan hol vagyok, merre induljak ha eltévedtem.
Tettem rá valami Tuhu-n ajánlott térképet de meg se nyikkant, leszedtem azt is :((

köszi


Új megtalálások

Bejelentkezés