Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2011-07-27 08:38:21
Én is pont így, ezeket tettem végig, de semmi. Desire Z közben volt mobil szolgáltató váltás is és ha jól emlékszem még verzió váltás is androidon 2.2.1-ről 2.3.3-ra.

Jól megy az .15 nincs vele gondom, tud mindent amire szükségem lehet, csak sajnos a market minden áron frissíteni akarja, így a többi programot egyesével kell frissítenem a telefonon, mert az update all, ezt is updatelné....

Ha tudunk segíteni valahogy a hibakeresésben, csak szólj, nagyon szívesen tesztelünk.

Előzmény: Bluedog (#550)
2011-07-26 22:42:22
Első alkalommal innen frissítettem a korábbi verziót, ami után elmúlt a térkép. Uninstall-reinstall ugyaninnen, majd hardreset és az sd kártya kapcsolódó mappájának teljes törlése után a Market verzió telepítése - hasonló eredményel.
Bluedog

Előzmény: BigMick (#549)
2011-07-26 22:26:37
Hm...
Ez valahogy nem megy a fejembe. Nálam a Google online térkép tökéletesen üzemel. Az egyetlen, amivel gond van, az az OSM Cycle Map, de ez a térkép szolgáltató szerver kiesése miatt van.
És ahogy látom a hozzászólásokat, többeknél hasonlóan jól üzemel, másoknál meg nagyon nem.
Jó lenne tudni, mi lehet a különbség. Maga a program? (Marketről lett letöltve vagy innen?). A vas? Az android verzió? Nem hiszem.
Nem tudom.
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés