Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2011-08-19 11:30:48
Köszi! :)
Ahogy látom még a leírásban szereplő egyéb képecskék (turistaút jelzés, tb ábra) is mindig webről jönnek, de szeritnem ez most még csak azért tűnt fel mert új vagyok az iparágban és nagyon figyelem a quótát ;)
Ronin

Előzmény: BigMick (#572)
2011-08-19 11:02:42
Azt jól látom, hogy ha a programot csak elindítom és igazán online tevékenységet nem folytatok, akkor is észrevehetően "fogyaszt" a netquotából?
Maga a program csak a térképekhez, a láda-/kép-/logletöltásekhez, meg a megtalálás bejelentéshez használ netet.
Ha folyamatosan engedélyezve van a net, akkor a felbukkanó hirdetések adatforgalma "fogyaszt" még valamennyit.
BigMick

Előzmény: Ronin (#570)
2011-08-17 19:37:40
Na, közben el is vesztettem a g:hu-szüzességem ;)
Soroksáron debütált a progi és jól vizsgázott :)
Azt jól látom, hogy ha a programot csak elindítom és igazán online tevékenységet nem folytatok, akkor is észrevehetően "fogyaszt" a netquotából?
(Nem nézegettem térképet, nem töltöttem le újabb ládákat.)
Ronin

Előzmény: BigMick (#569)
2011-08-17 19:07:47
Hamarosan lesz újabb verzió, amiben már ezek a dolgok is javítva lesznek.
BigMick

Előzmény: Ronin (#568)
2011-08-17 13:30:53
ehh... gondoltam, hogy vaksi vagyok, mert még erre sem emlékszem, hogy olvastam volna... B-)
Bár ez csak félig magyarázat dologra, mert akkor az Egyéb-be miért a gg-s megtalálás szöveg kerül bele? :)
De tudok ezzel élni. :)
Köszönöm a választ!
Ronin

Előzmény: gonczi (#567)
2011-08-17 13:12:11
ezt írta egyszer régen erről a szerző:
"Ha a ládaleírásból nyomsz Megtaláltamot, akkor a Megtalálás, ha a GC főmenüjéből nyomsz Megtaláltamot, akkor az Egyéb típus lesz az alapértelmezett. Amikor ezt így kitaláltam, akkor még tudtam, hogy miért is lesz ez pont így jó. Mostanra már nem tudom...
Lehet, hogy megváltoztatom, és mindig a Megtaláltam lesz az alapértelmezés.
"
és szerintem még nem módolt rajta
gonczi

Előzmény: Ronin (#566)
2011-08-17 11:48:02
A múlt hét óta egy Defy gadája lettem. :) Tegnap sikerült is feltelepítenem ezt a remek programot (1.3.17), amiért először is köszönet!
A kérdésem (és erre vonatkozóan nem találtam semmit az előzményekben), hogy miutána beállításoknál a 'Megtalálás szöveg' (alapértelmezett megjegyzés megtalálás bejelentéséhez) mind a GC, mind pedig a GG esetében beállítottam más-más szöveget és a következőt tapasztaltam:
A Geoládák (gc.hu) lapon a 'Megtaltam' menüpontra kattintva a gg-hez beállított szöveget hozta fel.
A 'Ládalista' felöl közelítve, egy látát a listából kiválasztva a 'Megvan!' gobra kattintva viszont (jól) a gc-s szöveget hozza.
Nagyon fű vagyok még a témában, úgyhogy elnézést, ha hülyeséget kérdeztem! ;)
Ronin


Új megtalálások

Bejelentkezés