Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2011-09-08 13:31:14
ekkora
gonczi

Előzmény: gonczi (#595)
2011-09-08 13:14:08
Mint ahogy Magpet is írja itt az okostelefonok GPS-vevői lényegesen kevésbé érzékenyek.
Ez mondjuk ejjora eltérést nem indokol. De tény, hogy én is tapasztaltam már ekkora eltérést a Nexus One - g:hu és az oregon helymeghatározása között.
Tehát ha okostelefonra hagyod magad előfordulhat, hogy komoly kihívásokkal kell szembenézned.
:)
Emellett endomondo pl. egész tűrhető track-eket rajzol - ugyanúgy Nexus One-nal.
gonczi

Előzmény: heidricha (#592)
2011-09-07 09:38:04
Egy jó, meg egy rossz hír:
- nem verte fejbe az Endomondo-t. Ez épp tegnap volt, nem tudom, mennyire lesz jellemző. Az is igaz, hogy az E. éppen szüneteltetve volt, korábban viszont minden alkalommal logolt, amikor kiléptette a g:hu.
- használhatatlan a g:hu, pontosabban csak listázásra meg olvasgatásra alkalmas, egyáltalán nem tett be oda, ahol épp voltam. A Navitel mutatta, hogy láda 20 méterre, a g:hu szerint viszont 2.9km. Egy korábbi pozícióhoz ragaszkodott, amikor ő volt az egyetlen app,aki a GPS-t használta!

Ez így nem annyira jó. Vannak képeim is, ha van érdeklődés, feltehetem valahova! Az iránytű elég stabil volt, csak épp pozíciót nem frissített.


Új megtalálások

Bejelentkezés