Geocaching.hu és GPSGames.hu alkalmazás Androidra.
Letöltés: aktuális verzió | verziótörténet | FAQ
2011-11-23 11:48:18
Térképkezelés módja menüpontban beböktem a zöld pöttyöt és nem tudom kivenni. Mit tesz ha van pötty és mit, ha nincs
Ez most egy átmeneti állapot, a korábbi verziókban még nem egy elemű volt a választék, hanem az online Google és az online/offline OSMDROID téképkezelés között lehetett választani.
Hagyd a pöttyöt, ahogy van (mást úgysem tehetsz...).

"térkép nézet menüjében új funkció: térkép letöltés off-line használatra" és ez melyik térképet, térképeket tölti le
Azt a fajta térképet tölti le, amelyiket éppen nézed :)
A képernyő bal felső sarkában mutatja egy áttetsző nyomógomb, hogy éppen melyik fajta térképet látod (pl. TUHU)
Ezzel a gombbal tudsz amúgy váltani a Beállításoknál bepipált különböző térképforrások között.
BigMick

Előzmény: H.Gábor (#708)
2011-11-23 10:16:49
Aggyisten!
Új és lelkes user került a körbe. :)

Térképkezelés módja menüpontban beböktem a zöld pöttyöt és nem tudom kivenni. Mit tesz ha van pötty és mit, ha nincs?

"térkép nézet menüjében új funkció: térkép letöltés off-line használatra" és ez melyik térképet, térképeket tölti le? És abból, azokból mekkora darabot?

Szenzor frekvencia: 5, 16, 50? Galaxy s2-n mire állítsam.
H.Gábor

Előzmény: BigMick (#706)
2011-11-22 22:13:47
A topik fejlécében levő linkről újabb verzió letölthető: 1.3.27
Ami változott:
- SD kártyára telepíthetőség támogatása
- térkép nézet menüjében új funkció: térkép letöltés off-line használatra
- megszűnt az online Google térkép használatának a lehetősége
(a Google bevezette, hogy egy bizonyos nagyságrendű használat felett pénzt kér a fejlesztőtől a Map API használatáért. A g:hu még nem feszegeti ezt a határt, de mit lehet tudni...)
BigMick


Új megtalálások

Bejelentkezés